Vision News 19.04.2020

LegendsOfWesterosDział magii
Dodany został dział fabularny poświęcony magii na naszym forum. Można przeczytać o niej tu. Dodany został również skierowany głównie do nowych graczy spis najczęściej zadawanych pytań, o tu, w oparciu o nasze doświadczenia i propozycje graczy. Oba tematy będą prawdopodobnie rozwijane, zapraszamy również do podsyłania własnych sugestii.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeSkłady zespołów
Od tej pory kapitanowie mają możliwość ingerencji w strukturę pierwszego składu swoich zespołów – jeśli gracz na pozycji rezerwowego wykazuje większą aktywność niż osoba na pozycji, którą chce objąć, mogą zostać zamienieniu miejscami.
Oprócz tego na Czarodziejach zmieniony został punkt 4. z regulaminu chatboxa, prace domowe tworzone przez nauczycieli półfabularnych nie będą one nagradzane punktem kuferkowym, na nowo napisano kurs na magiczne prawo jazdy oraz ogłoszono wyniki wielkanocnego konkursu.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokeKingdomZmiany
Wszystkie Pokemony regionu Galar są oficjalnie dostępne w przygodach oraz wydarzeniach poza nimi od momentu pojawienia pełnych informacji o nich w serwisie serebii.
Ponadto na Pokemon Kingdom, formy Dynamax działać będą podobnie jak Mega Ewolucje, niektóre umiejętności pokemonów zostały zmienione, forma Alcremie uzależniona będzie od nowego przedmiotu i jagód o danym smaku, od teraz wszyscy mogą zbierać swoje jagody sami, jagody specjalne będą dawać od 3 do 5 owoców, za trening w towarzystwie przewidziano bonusy, zmiana egzaminu praktycznego na MG, a także zaktualizowano sposoby ewolucji pokemonów na forum oraz ruszyła rywalizacja drużyn. Trwa nabór na Mistrzów Gry.
Adres forum: https://pokekingdom.forumpolish.com/

MagicznaRosjaNie ma Rosji bez ognia
Czasy w magicznej Rosji stały się niespokojne. Partia Socjalistyczna Rodiny i Partia Szlachecka Sabatu walczą między sobą o poparcie, podczas gdy Partia Separatystów wykorzystuje ich nieuwagę, podsycając ogień i organizując liczne demonstracje. Nie można przy tym też zapomnieć o uciekinierach z Chatangi, którzy powoli dają się we znaki mieszkańcom Petersburga, pomimo licznych patroli i działań ze strony Białej Gwardii.
Na Magicznej Rosji nowa misja, kolejna odsłona edycji loterii Welesa, a w magicznych mediach pojawiło się nowe wydanie „Izvestiyi” z listami gończymi.
Adres forum: http://magicznarosja.forumpolish.com/

BleachowTechniki elitarne
Wprowadzone zostają "techniki elitarne", czyli ulepszenia do umiejętności przysługujące każdej postaci od 16 poziomu. Muszą być one powiązane ze znaną już techniką w arsenale postaci i w jakiś sposób ją ulepszać, a w tym celu można skorzystać z już istniejących propozycji lub też stworzyć własny autorski projekt takiej umiejętności.
Oprócz tego na Bleach Otherworld Hollowy otrzymały możliwość szybszego i dokładniejszego operowania Gargantą od innych ras, a Kami i Yokai zostają w niewielkim stopniu przywróceni do fabuły jako element uzupełniający.
Adres forum: http://www.bleachow.eu/

Wonderful WorldMisje samodzielne & misje pasywne
Dotychczas wszelakie aktywności związane z wydobywaniem, wytwarzaniem nazywaliśmy misjami samodzielnymi. W związku z pewną nowinką, misje samodzielne od dziś noszą nazwę misji pasywnych. Rozwijając temat nowinek... Przez chroniczny brak MG zadecydowaliśmy o dodaniu pewnej opcji na brak stagnacji postaci, a mianowicie misje samodzielne.
Dodatkowo na Wonderful World ranga Mistrz Gry nie należy się graczom, którzy prowadzą misje, jest natomiast zarezerwowana dla użytkowników spoza forum.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com/

ShadowYorkDoprecyzowanie
Odporność na pełnię: poszerzono opis. Uwaga: MG ma prawo wymusić na postaci gracza przemianę w trakcie pełni w aktualnym miejscu jej przebywania, jeśli statystyka jest na niskim poziomie.
Oprócz tego na Shadows of York ludzka forma daje wilkołakowi jedynie 50% jego atrybutów siły oraz szybkości, umiejętność tropienia została lekko osłabiona, a także doprecyzowano opis wyjaśniający zasadę działania wilczych zmysłów.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

AngeltownZmiany regulaminu i pomocnik MG
Tak jak obiecałyśmy, przychodzimy do Was ze zmianami w regulaminie, o których wspominałyśmy już od jakiegoś czasu. Zmiany zaczną obowiązywać w chwili pojawienia się tego ogłoszenia. Ponadto, ze względu na wzmożone zainteresowanie Mistrzem Gry otwieramy nabór na jego pomocnika!
Zgłoszenia na pomocnika MG można wysyłać do administracji Angeltown do 19 kwietnia do godziny 23:59 w tytule wpisując „pomocnik mistrza gry”.
Adres forum: http://cityofangels.pl

SouthHavenAlabamaZmiany w administracji
Na samym początku chcielibyśmy raz jeszcze, tym razem z tego miejsca, za dotychczasową współpracę podziękować @Caroline Turner. Z dniem dzisiejszym podjęliśmy decyzje dotyczącą zmiany składu ekipy forum. Nie oznacza to jednak, że Liv nie stanowiła dla nas do tej pory dużego wsparcia - w pewnych kwestiach była nim wręcz nieocenionym. Mamy nadzieje, że mimo wszystko na forum pozostanie z nami na dłużej. Jednocześnie informujemy o tym, że wraz z dniem dzisiejszym, stanowisko moderatora obejmuje użytkowniczka, do której należy konto @Jacob Doherty.
Administracja South Haven ogłosiła kilka uwag odnośnie forumowych realiów oraz poinformowała o nowościach fabularnych, przypomniała o informatorach oraz zapowiedziała drobne zmiany w funkcjonowaniu domów i mieszkań. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

Golden GateMG oraz grafik/koder poszukiwani!
Poszukujemy chętnych osób na stanowisko Mistrza Gry - szukamy ludzi, którzy chcieliby poprowadzić rozgrywki zarówno powiązane z gangami, jak i codzienne wydarzenia SL powiązane z mistrzem gry. Nie wymagamy wielkiego doświadczenia, ani postów na 3 strony A4, wystarczy nam zapał i chęć pomocy. Chętni proszeni są o kontakt z Giotto Nero poprzez PW lub Discord. Ponadto poszukujemy osoby, która zna się na kodowaniu oraz grafice i byłaby skłonna nam pomóc. Więcej informacji u Elisy Warren również poprzez PW/Discord.
Ponadto można będzie od teraz jednokrotnie zmienić wygląd postaci. Administracja przypomina również o zaczynającym się 20 kwietnia Festiwalu Kultury Chińskiej. Pojawiło się też ogłoszenie dotyczące tymczasowego wstrzymywania akceptacji kart postaci LBGT. Więcej informacji w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://golden-gate.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz