Vision News 10.05.2020

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić.
Na Pokemon Crystal z atrakcji można skorzystać do 24 maja, wejściówka kosztuje 1500$.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

CzarodziejeZmiany
Pojawił się kalendarz forumowy, mający na celu pomoc w pilnowaniu chronologii wydarzeń oraz panel eventów. W zakładce „eventy” możecie zapisywać lekcje oraz treningi quidditcha organizowane przez was.
Oprócz tego na Czarodziejach zostały zmienione rozkłady i kategorie forum, zaktualizowano cele postaci, odświeżone zostały FAQ & porady na początek oraz dodane nowe poradniki, zaktualizowano opis genetyk i zdolności, rozbudowano zawody magiczne, wprowadzono samodzielne tworzenie przedmiotów, renowację przeszedł system kółek zainteresowań, pojawiły się ścieżki kariery dorosłych oraz opisy różdżek, rozbudowano Szpital Św.Munga oraz Bank Gringotta, pojawiła się nowa opcja zdobywania punktów dla domu, zmienione zostały wynagrodzenia punktowe kapitanów oraz odświeżony został poradnik do Quidditcha, a także zmieniono skrypt forum na nowy.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org

MagicznaRosjaGenetyki
W związku z licznymi pytaniami i nieścisłościami, pojawiły się nowe informacje w genetykach. Prawie wszystkie opisy zostały wzbogacone o szczegóły i uzupełnione o status społeczny czy choćby kwestie dziedziczenia. Najważniejszą nowością są ścieżki rozwoju przy każdej z genetyk – wraz ze zdobywaniem punktów w danych statystykach, można uzyskiwać nowe umiejętności.
Dodatkowo na Magicznej Rosji zmienił się także częściowo system zdobywania doświadczeń, w kompendium fabularnym pojawiła się krótka notka odnośnie zdrowia czarodziejów, a ponadto pojawił się nowy artykuł w gazecie „Vremya”, a także kolejne listy gończe.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

ElainePostacie
Z dniem dzisiejszym pojawia się możliwość posiadania więcej niż jednej postaci na forum. Taką możliwość otrzymują póki co jedynie Mistrzowie Gry, którzy aktywnie prowadzą sesje innym graczom. Z czasem zastanowimy się nad taką możliwością dla wszystkich, jednak do tego tematu jeszcze wrócimy. Od wszystkich tych, którzy zainteresowani są graniem dwiema postaciami wymagane jest jednak połączenie wszystkich kont w odpowiednim panelu znajdującym się w profilu gracza.
Adres forum: http://www.elainefen.pl/

Wonderful WorldAdministracja
Shadow, pełniący dotychczas rolę supporta pod nickiem Oukami, odchodzi z zespołu z powodu braku czasu i spraw prywatnych. Dziękujemy za wkład w forum i ufamy, że jeszcze do nas wrócisz. Wraz z jego odejściem, w zespole witamy Doudou, która będzie pełnić rolę moderatora fabularnego!
Dodatkowo na Wonderful World powstał nowy wzór na pierwszy post lokacji oraz pojawiła się nowa forma zdobywania PD.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com/

WarriorCatsNowy styl
Dzisiejszego dnia na forum zawitał nowy styl - CherryBlossom, również autorstwa Błoto. Bardzo dziękujemy! W ostatnich dniach kolor klanu Wichru został dostosowany, w niedługim czasie również kolor klanu Gromu będzie zmieniony.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

AngeltownKwietniowy ranking fabularny
Dziś przychodzimy do Was z krótkim i miłym ogłoszeniem! Wraz z zakończeniem miesiąca, nadszedł czas na nagrodzenie gracza, który w kwietniu uzbierał najwięcej punktów w rankingu fabularnym, tym samym zajmując pierwsze miejsce. Gracz, o którym mowa to Ariel Darling, której serdecznie gratulujemy i standardowo zapraszamy na pw po odbiór nagrody!
Na forum trwa minievent, a administracja informuje, że znalazła już pomocnika Mistrza Gry, lecz nie zawiesza naboru, którego zasady można znaleźć tutaj.
Adres forum: http://cityofangels.pl

SouthHavenAlabamaZamiany w ekipie
Kochani! Wpadamy do was z krótką informacją odnośnie kolejnych zmian w składzie administracyjnym. Mianowicie w dniu dzisiejszym pożegnaliśmy się z naszą dotychczasową moderatorką @Charlie Scott, w jej miejsce przyjmując dwie osoby. Pierwszą z nich jest wracająca do ekipy @Caroline Turner (mamy nadzieje, że cieszycie się z tego powodu równie mocno, co my), drugą natomiast @Ethan Yates.
O nowościach dotyczących mieszkań, organizacji i stowarzyszeń, lokalnych biznesów, postaci do przejęcia oraz miejsc pracy można poczytać tutaj
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NoweForumDeep Lakes
Pierwsze godziny od otwarcia forum były naprawdę emocjonujące, z pewnością nie tylko dla nas. Pojawiło się wiele użytkowników, wiele twarzy zostało zajętych i wielu z Was zaczęło pierwsze gry - cieszy to nas ogromnie! Jednakże w związku z zatrzęsieniem rezerwowanych wizerunków oraz powstawaniem większej ilości bliźniaków na forum, postanowiliśmy zablokować na dany moment tę opcje. Nie bójcie się jednak - nie dotyczy to bliźniaków dwujajowych z innymi twarzami. Mimo wszystko mamy nadzieje, że nie przeszkodzi Wam to w tworzeniu swojej wymarzonej postaci, ale pamiętajmy - wszystko w granicach rozsądku!
Siódmego maja otworzyło się nowe forum typu Second Life z akcją osadzoną w malowniczej kanadyjskiej miejscowości.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz