Vision News 17.05.2020

NoweForumNashville
Jest rok 2055, trzydzieści dwa lata po III Wojnie Światowej. W wyniku wykorzystania broni biologicznej po wojnie ludzie chorowali na coraz to nowe, nieznane dotąd choroby, umierali lub tracili rozum. Panowała klęska nieurodzaju, miasta były zniszczone, państwa musiały wszystko odnawiać niemalże od podszewki. Rząd USA zaczął intensywnie pracować nad rozwojem społeczeństwa w taki sposób, by nie dopuścić do kolejnej wojny, obawiając się, że tym razem ludzkości groziłaby całkowita zagłada.
W tym tygodniu otworzyło się forum forum osadzone w przyszłości w realiach cyberpunku.
Adres forum: http://nashville.cba.pl

UcztaDlaWronNowi MG
Pragnę przywitać Rhaegona Targaryen i Morrigan Baratheon w gronie nowych MG. Mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna.
Ponadto na Uczcie dla Wron pojawiły się zmiany w zasadach retrospekcji, a administracja wzywa do kontaktu przez PW z kontem Los, jeśli użytkownik jest zablokowany przez nieobecność innych graczy/MG.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

ValarMorghulisTrzeci kwartał roku 98
Zmierzamy do końca bieżącego kwartału, który fabularnie przyniósł nam mnóstwo emocji i nie mniej wyzwań! Z trzytygodniowym wyprzedzeniem pragniemy poinformować, że w dniu 01.06. rozpocznie się trzeci kwartał roku 98 po Podboju Aegona, a zatem siódmy księżyc.
Do 31.05. włącznie na Valar Morghulis jest czas na zakończenie i rozliczenie wątków z bieżącego kwartału.Wraz z nastaniem nowego, fabularnego kwartału, każda z postaci może zacząć swoje wątki w dowolnym regionie Westeros.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

CzarodziejeSamodzielna nauka
Wprowadzamy zasadę, zgodnie z którą samodzielna nauka w jednym poście musi stanowić odrębną całość. Od tej pory nie może ona rozpoczynać ani kończyć wątku.
Oprócz tego na Czarodziejach uczniowie i studenci nie mogą rozwijać czarnej magii przez dodawanie do niej punktów do dowolnej umiejętności, w kuferku pojawiła się nowa zgoda dotycząca niezapowiedzianych ingerencji MG w wątki. Dodatkowo moderatorami zostali Bianca Zakrzewski i Perpetua Whitehorn, a Mistrzami Gry Shawn A. McKellen II i Christopher O'Connor.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MortisEgzaminy 1938
Nadszedł ten czas, kiedy cały Hogwart pogrąża się w ostatnich przygotowaniach do nadchodzących egzaminów. W tym roku odbędą się one w dniach 1-25 czerwca. Zarówno SUM-y jak i OWUTEM-y będą nazdorowane przez nauczycieli z Hogwartu, ale i wysłanników z Komisji Egzaminacyjnej. Część przedmiotów zdawana będzie w dwóch wersjach – pisemnej i praktycznej.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

ErrorZamknięcie
Z dniem dzisiejszym pragnę ogłosić, że projekt Elaine Fen został zakończony a forum zostanie całkowicie zamknięte. Jest wiele powodów, dla których podjęliśmy taką decyzje, a jako główny administrator poczuwam się w obowiązku przekazać wszystkim taką informacje. Sam projekt powstał pod wpływem impulsu, bez większego przygotowania i z dość niejasnym planem, jednak z ogromnymi pokładami mobilizacji, która niestety w części załogi szybko wygasła. Większa część naszego zespołu nie posiadała doświadczenia w prowadzeniu PBF, kilku z nas po prostu od dawna lubiło taką formę rozgrywki, a dla niektórych była to nawet pierwsza tego typu próba pisania! Sypiący się zespół i ciągłe zmiany, spięcia i problemy wszystkich nas zdemotywowało a z czasem pozbawiło całkowicie frajdy z prowadzenia i dalszego tworzenia forum. Dlatego też postanowiliśmy zakończyć naszą przygodę z Pięknymi Bagnami.
Adres forum: http://www.elainefen.pl/

VattghernNowinki
Po dłuższej nieobecności w mediach powracamy do newsów. W międzyczasie nie próżnowaliśmy, wprowadzając liczne nowinki, którymi chcielibyśmy się dzisiaj pochwalić: Zaczynając od usprawnień technicznych: odświeżyliśmy nasz layout oraz poprawiliśmy wyświetlanie forum, m.in dając userom opcję powiększania czcionki w ustawieniach forum. W nagłówku znalazła się lista-teleport z odnośnikami do najprzydatniejszych tematów o świecie gry. Nowe artykuły: mapa Novigradu z przewodnikiem, rzemiosło, alchemia, gangi Novigradu, nowy bestiariusz, rozszerzony opis grywalnych ras oraz świeżo opracowany atlas. Dodatkowo: arkusz kalkulacyjny do liczenia punktów przy tworzeniu postaci, odświeżony system ogłoszeń (nowość: event związany z zarazą), dwie nowe sesje poboczne dziejące się poza główną fabułą. Powitaliśmy w naszym składzie nową mistrzynię gry, Juno oraz otworzyliśmy kanał na discordzie.To jeszcze nie koniec, wyglądajcie kolejnych update'ów z naszej strony. Widzimy się na szlaku i w kolejnym wydaniu VL news!
Adres forum: http://vattghern.com/

SWLegendyMocyLegendy Mocy - Powrót
Wraz z pokonaniem ostatnich Sithów oraz sił Imperium i Najwyższego Porządku nastał długoletni pokój w galaktyce. Zjednoczone układy jak i małe związki planetarne zarządzane przez watażków doszły do porozumienia formując Republikę jakiej w historii galaktyki nie było jeszcze nigdy. Było to pierwsze wielkie zwycięstwo nad mrokiem, które przyniosło aż tak wielkie sukcesy zjednało i związało losy wielu istot na wieki. Odrodzony zakon Jedi po wielu reformach wrócił do swojej bardzo tradycyjnej formy, skupiając się na istocie mocy i wykonywaniu jej woli. Zakon wrócił do świątyni na Coruscant, którą Republika przywróciła do dawnej świetności. Stan ten trwał przez pełen wiek, kiedy to Jedi podróżowali i zbierali zaginione artefakty swojej religii odzyskując swoją tożsamość.
Starwarsowe forum powraca w drugiej edycji! Administracja zaprasza do gry na forum oraz do polubienia fanpage'a i do dołączenia do forumowego discorda.
Adres forum: http://legendymocy.eu

SpectrofobiaNowa misja!
Na forum ruszyła nowa misja: Dwoje Tropicieli wyczuło koszmarną obecność w starym, od lat nieużywanym sierocińcu. Stara aula opuszczonego budynku okazała się być więzieniem. Uwięziony tam Koszmar nie chciał walczyć, lecz była to jedyna wiadoma mu droga do rozerwania więżących go krat.
Poza tym, przy użyciu Atarashii Software, forumowy Chatbox został zsynchronizowany z serwerem na Discordzie Spectrofobii. Dzięki temu gracze, którzy nie posiadają konta na Discordzie mogą teraz aktywnie uczestniczyć w życiu towarzyskim forum!

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com

WarriorCatsZmiany
Wraz z dzisiejszym dniem odchodzę ze stanowiska administratora. To był wspaniale spędzony czas i go nie żałuję, jednak z powodów prywatnych i rodzinnych podjęłam taką, a nie inną decyzję. Bardzo, bardzo dziękuję Węglowi, Wiewiórce i Topniejowi za tą współpracę. Nie odchodzę całkowicie, nadal pozostanę jako moderator, a na moje miejsce w składzie Administracji wchodzi Płomykówkowa Gwiazda. Życzę dziewczynom powodzenia!
Miętowy Pąk zstępuje ze stanowiska administratora. Ponadto nastąpiła drobna zmiana w regulaminie dotycząca multilokacji.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

DeepLakesLatest news!
Wracamy do was z przemiłą informacją, którą jest DOŁĄCZENIE DWÓCH OSÓB do administracji forum. Decyzja nie była łatwa, jednak mamy pewność, że wybrane przez nas osoby wykażą się zaangażowaniem i wkładem w nasze forum, a co za tym idzie - zaskarbią Waszą sympatię. Proszę, przywitajmy wspólnie Grace Layton oraz Drake Marshall! Mamy nadzieje, że obejdzie się bez komplikacji i szybko odnajdziecie się w nowych rolach. Nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu życzyć Wam dobrego początku, kochani!
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

BerrylaneNadchodzące urodziny
Hej! Już za miesiąc Berrylane świętować będzie kolejną okrągłą rocznicę - dwa i pół roku istnienia. Już teraz dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście i że każdego dnia dokładacie swoją małą cegiełkę do naszego małego, wyjątkowego miasteczka.
Na Berrylane pojawiło się ograniczenie dotyczące multikont, a administracja zapowiedziała powrót wątku kryminalnego, nadchodzący event, a także do czujnej obserwacji strony internetowej The Stranger oraz losowania zadań do najnowszego tła fabularnego.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

NiedoliskiPół roku w Niedoliskach
11/05 Niedoliski obchodzą swoje półurodziny! Przez ostatnie sześć miesięcy przewinęło się u nas mnóstwo użytkowników, postaci i wątków. Cieszymy się, że dalej bawicie się z nami, a dzisiaj przychodzimy z garścią ogłoszeń!
Na forum nastąpiły zmiany w składzie administracji, pojawił się nowy styl, zaczął się majowy event, do aktywności powrócił Mistrz Gry, administracja zachęca do aktualizacji kart postaci o wydarzenia z ostatniego półrocza, drobnym zmianom uległ regulamin, zostały zapowiedziane zmiany w wyglądzie kart postaci i niektórych kodów, a o wszystkim można szczegółowiej poczytaj tutaj.
Adres forum: https://niedoliski.forumpolish.com

NewYorkCityEvent
Nowojorskie Centrum Gier i Rozrywki organizuje wielkie testowanie gry, którą można poczuć na własnej skórze. Każdy tester otrzyma wysokie wynagrodzenie, a potem zostanie zaproszony na huczne przyjęcie. Podobno w czasie beta testu mają dziać się rzeczy niemożliwe. Czy to prawda? Sprawdź sam i zgłoś swój udział!
Administracja ogłosiła plebiscyt z okazji Dnia Matki, pojawiła się też ankieta dotycząca spisu członków gangów, pojawił się pierwszy numer forumowej gazetki, forumowa plotkara prosi o podsyłanie najnowszych ploteczek, zmieniły się odrobinę zasady kto zagra, a także utworzono temat ułatwiający kontakt z adminami. A Jeffrey Dahmer zostaje moderatorem.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

ShadowYorkKontakt z administracją
Przeniesiono do archiwum temat pytań i propozycji. Od dziś zachęcamy do rzucania wszelkich pytań bezpośrednio na naszym kanale DC z oznaczeniem @administracji, aby nic nie zniknęło. (Kanał DC:https://discord.gg/pWcjEk9). Powstał nowy temat, w którym użytkownicy mogą wylosować sobie drugą osobę do gry - gorąco zachęcamy do udziału w zabawie! Regulamin przeszedł lekkie zmiany; został znacznie uproszczony. Dodatkowo pojawiła się wzmianka o możliwości ingerencji MG w rozgrywki oraz punkt dotyczący dołączania do rozgrywek graczy przez innych userów. Z tego powodu administracja rezygnuje z tabel o stopniu ingerencji, które widniały dotychczas w dziennikach.
Adres forum: http://www.shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz