Vision News 24.05.2020

Vatt'ghernWiedźmini
W ostatnim tygodniu miał u nas miejsce generalny remont layoutu strony. Wszystkie działy mają nowe grafiki i sposób wyświetlania ich opisów. Planujemy też dostosować ich wygląd pod wersję mobilną. Zmiany możecie podziwiać na stronie głównej forum.
Na dokładkę: wiedźmiński update. Przeredagowaliśmy dział „Wiedźmina opisanie”, znajdziecie w nim teraz odświeżony, uproszczony system eliksirów (+krótko o olejach) oraz nowy grywalny cech — Szkołę Mantikory.
Śledźcie kolejne zmiany w cotygodniowych podsumowaniach. Planujemy ich jeszcze niemało.
Adres forum: http://vattghern.com/

MorsmordreMechanika umiejętności
Zaszły zmiany w mechanice umiejętności: animagii, oklumencji i legilimencji. Odtąd, aby móc poznać którąś z powyższych umiejętności, należy posiadać przynajmniej 15 punktów kolejno transmutacji, opcm lub uroków (dotąd było to 5 punktów) a ST oraz próg punktów, od którego postać jest z rzutu zwolniona, wynosi 25 (dotąd było to 15).
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

CzarodziejeKulturalny tydzień
Kochani, czarodzieje rozpoczynają właśnie pełen sztuki tydzień kultury! Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was kilka wydarzeń, z którymi możecie zapoznać się w tym temacie. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału i wspólnego świętowania. Wypatrujcie informacji na temat dancingu!
Ponadto na Czarodziejach w temacie z celami fabularnymi pojawiły się nowe cele przeznaczone dla nowych postaci, a w regulaminie regulaminie pojawił się nowy zapis dotyczący lokacji trudno dostępnych i przedmiotów trudnych do zdobycia.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

SpectrofobiaAvatary
Wszyscy użytkownicy mają tydzień na ustawienie avatarów o regulaminowych wymiarach tj. 250 px szerokości na 400 px wysokości. Po tym czasie avatary o innym rozmiarze zostaną usunięte przez administrację i zastąpione defaultowym avatarem, żeby nie zaburzały wyglądu forum.
Oprócz tego na Spectrofobii zmieniły się nieco zasady wyświetlania rangi w profilu dla Upiornych Arystokratów, a na forum został zainstalowany widget umożliwiający synchronizację wiadomości z Chatboxa z serwerem na Discordzie.
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com/

UcztaDlaWronWydarzenia
Było ciepło i przyjemnie, ale już nie jest. O nowej, ważnej dla mieszkańców sytuacji na lądzie i morzach przeczytaj TUTAJ. Ruszamy z nowym wydarzeniem! Zostało ono podzielone na dwie niezależne od siebie części. Dostępne będzie dla mieszkańców i gości Czerwonej Twierdzy. W wydarzeniu “W czasie deszczu dzieci się nudzą” staniecie się bezbronnymi ofiarami dowcipnisia, który zaczął grasować po zamku. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ. Natomiast podczas “Zabawy w kotka i myszkę” spróbujecie złapać kawalarza na gorącym uczynku. Szczegóły i zapisy już niedługo! Można wziąć udział w obu naraz albo tylko w jednym.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

MortisCharaktery
Na Mortisie pola z charakterem postaci nie trzeba uzupełniać, jeśli ktoś nie ma na to ochoty. Czy znaczy to, że nasze postacie nie mają charakterów w ogóle?! Cóż, mamy nadzieję, że jednak nie! Żeby zastanowić się nad tą kwestią głębiej postanowiliśmy zorganizować zabawę forumową, która dotyczyć będzie właśnie charakterów naszych postaci. Poniżej znajdziecie dwa zadania, do wykonania przed 31 maja - możecie zrobić wszystkie, albo tylko jedno z nich, a następnie zgłosić się po nagrodę.
Mortis oferuje zabawę forumową oraz nowy temat z ankietami na temat Mortisa.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

BerrylaneWiosenne porządki
Zgodnie z zapowiedziami, przychodzimy do was z pierwszą częścią zmian, jakie postanowiłyśmy wprowadzić na forum. Jak mogliście zauważyć, pojawił się nowy temat "aktywności zbiorowe", w którym znalazło się krótkie wyjaśnienie organizacji występujących na forum. Od dzisiaj w dodatku, by pozostać członkiem danej aktywności, użytkownik zmuszony będzie wykonywać specjalne zadania od Mistrza Gry.
Ponadto opisy w aktywnościach zbiorowych uległy korekcie, a kategorie Organizacja i Archiwum zostały uporządkowane. Zmianie też uległ jedenasty punkt mini regulaminu odznak. Administracja Berrylane zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej zapowiedzianych zmian.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

AngeltownNowości fabularne
Z dniem dzisiejszym na forum wystartował event, którego motywem przewodnim jest grillowanie. Więcej na jego temat przeczytacie w tym temacie, z tego miejsca pragniemy Was jednak poinformować, że tym razem Mistrz Gry będzie miał odrobinę większą pieczę nad działaniami Waszych postaci. Serdecznie zapraszamy do brania w nim udziału!
Na forum pojawiło się również Los Angeles Weekly.
Adres forum: http://cityofangels.pl

DeepLakesFive Lakes Festival
Drugą rzecz, którą chcemy poruszyć, jest Five Lakes Festival. Godzina 18:00 zbliża się wielkimi krokami, niebawem oddamy Wam do dyspozycji subforum z festiwalem. Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić!
Festiwal wystartował 18 maja. Wprowadzono również nowe zasady na parowanie graczy przez Mistrza Gry.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz