Vision News 07.06.2020

HelpPoszukiwany grafik!
Razem ze znajomą wpadłyśmy na pomysł stworzenia forum, którego świat byłby luźno oparty na uniwersum RDR2. Dziki Zachód, gangi, kowboje wraz z motywem gorączki złota w tle. Pomysłów nam nie brakuje, mechanika jest powoli opracowywana. Problem, jednak pojawia się w momencie, kiedy zaczynamy rozmawiać o wyglądzie forum. I chociaż kolorystyka, oraz wstępny wygląd jest już mniej więcej ustalony to brakuje nam niestety umiejętności. Dlatego też poszukujemy kogoś, kto byłby chętnym nam pomóc, doradzić i sprawić, aby nasz plan wszedł w życie.
Wszystkich chętnych zapraszam do napisania mi na discordzie Agent Kokos#2807

LegendsOfWesterosNadmiar doświadczenia
Kiedyś, zapewne, ktoś dojdzie do maksymalnej liczby PD. Lub ewentualnie uzna jeszcze przed tym, że ma już wszystkie nowe Cechy, z PU ma co chce i na cholerę mu te inne umiejętności. Co wtedy z PD? Czy kolejne stają się bezwartościowe? Otóż nie! Mogą one służyć za pewnego rodzaju "fabularną" walutę, która posłuży by wynieść naszych dzielnych bohaterów do poziomu legendarnych postaci z Ery Herosów czy person pokroju Aegona Zdobywcy lub Ser Arthura Dayne'a.
Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/

MorsmordreMechanika organizacji
Dawna ścieżka rozwoju badaczy pojawiła się (po pewnych korektach) w tabeli biegłości jako ścieżka alternatywna względem dotychczasowej. Oznacza to, że po awansie na I poziom biegłości każda postać w organizacji winna zadeklarować, którą ze ścieżek chce się rozwijać. Otrzyma wówczas profity zgodne ze swoim wyborem.
Ponadto na Morsmordre zmiany w zaklęciach: discute patronum, reparifage, pojawiło się nowe zaklęcie anima expellere, zaszły zmiany w zaklęciu expecto patronum oraz zmienione zostały zasady odejmowania PB organizacji.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeEgzaminy
Jak wszyscy wiemy, czerwiec jest trudnym i pełnym nauki miesiącem w Hogwarcie. W związku z tym zapraszamy wszystkich nauczycieli fabularnych oraz osoby chętne do przygotowania egzaminu z nauczyciela pół-fabularnego do zapoznania się z tematem z zapisami!
Oprócz tego na Czarodziejach startowe galeony dla postaci dorosłych zostały zwiększone o 50 galeonów, schronisko zniknęło już z mapy Londynu, wprowadzono zmiany w rozliczaniu zadań z kółek oraz pojawiły się nowe lokacje.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MagicznaRosjaWywiady
Przed wyborami magicznymi pojawiły się obszerne wywiady z czterema kandydatami na urząd Dumy Rosji: Dimitrym Karamazovem, Stanisławem Dostoyevskim, Yelizavetą Kochalvuk i Albertem Turgenevem. Pozwolą Wam one zapoznać się bliżej z ich poglądami.
Dodatkowo na Magicznej Rosji nowa misja poboczna, zmiany w mechanice forum, które dotyczą przyznawania punktów za zawody, rzuty kostkami, a także propozycji użytkowników oraz dodano opis Unii Słowiańskiej.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

PokemonCrystalDzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was małą atrakcję. W bardzo prosty sposób możecie zgarnąć Friendball, 1000$ i 3 CD. I to na dwa różne sposoby w zależności od tego, czy gracie w Pokemon GO.
Na Pokemon Crystal w atrakcji można brać udział do 10 czerwca włącznie.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

MortisMechanika gry w Quidditcha
Kolejka na meczach z Mistrzem Gry wygląda w ten sposób: Mistrz Gry - gracze, w dowolnej kolejności, po jednym poście każdy - Mistrz Gry podsumowujący ich działania i tak dalej. Jeśli sytuacja nie wymaga podsumowania przez Mistrza Gry, ten może poinformować o tym graczy, zarządzając "drugą rundę" w jednej kolejce.
Na Mortisie nowy temat z mechaniką gier i sportów.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

VattghernSezon Burz
Ostatni tydzień upłynął nam pracowicie na redagowaniu istniejących tematów dla poprawienia czytelności i zaktualizowania informacji. Kolejne tygodnie przyniosą nam całkiem nowe lokacje (mamy ich już ponad 150). Z okazji zbliżających się zmian oraz wakacji wprowadzamy sezonowy upominek dla wszystkich graczy: postacie, których karty wpłyną do nas od czerwca do sierpnia, mogą liczyć na dodatkowy zastrzyk startowego złota, zaś każda sesja poprowadzona lub zakończona w tym okresie zostanie nagrodzona dodatkowymi 5 Punktami Wprawy za każdego nowego gracza. Bierzcie znajomych i wpadajcie na wspólną sesję!
Adres forum: http://vattghern.com/

NoweForumSmocza Era
Rok 280 Po wielu kolejnych latach, tworzą się pierwsze klany, Elfów, którzy dbając bardziej o swój dobrobyt decyduje się bronić swoich ścieżek i granic, Ludzi, którzy decydują się wziąć pod opiekę Szlaki handlowe i którzy mają od dawno swoją Gildie Jeźdźców, która cały czas jest doglądana i skupia teraz Jeźdźców również innych ras, Krasnoludów, którzy tworzą Klan w głównej mierze po to, aby dalej pogłębiać swój majątek i żeby stworzyć coś na wzór Rady, która będzie zarządzała całą rasą krasnoludzką. Tworzy się również klan Orków, którzy szykując się do wojny, mają za zadanie poszerzyć swoje terytorium. Orkowie zaczynają pomału najeżdżać najbliższe wioski ich terytorium. Ludzie mając duże doświadczenie w oswajaniu dzikich stworzeń, decydują się stworzyć Zakon Gryfa, który będzie miał za zadanie tłamsić wszelkie ataki Orków, pilnować granic i patrolować Fablehaven. Dzięki swoim działaniom zyskują coraz większe uznanie w świecie, chociaż przekonani o swojej wyższości i szlacheckości krwi, Elfy nadal skupiają się najbardziej na samych sobie.
Na scenie PBFowej pojawiło się nowe smocze forum!
Adres forum: http://www.smoczaera.oxn.pl

AngeltownMajowy ranking fabularny
Jak co miesiąc, przychodzimy do Was z podsumowaniem rankingu Mistrza Gry. Tym razem pierwsze miejsce zajął River Hill Baker, któremu serdecznie gratulujemy i zapraszamy na pw któregokolwiek z adminów w celu wybrania i odebrania nagrody!
Ponadto, jak pewnie zauważyliście, w dziale fabularnym pojawił się temat Play with Me, w którym możecie zgłaszać swoje postacie do mini ingerencji Mistrza Gry. Nie jest to jednak żadna cykliczna zabawa, nie oznacza także, że w przeciągu najbliższego tygodnia każda ze zgłoszonych osób otrzyma ingerencję. Główną zasadą tego miejsca jest spodziewajcie się niespodziewanego.

Adres forum: http://cityofangels.pl

NYCZmiany kadrowe
Miło nam poinformować, że Jeffrey Dahmer została administratorką na forum. Życzymy jej zapału do pracy. Jednocześnie musimy z przykrością Was poinformować, że Isaiah Carter odeszła z naszej ekipy z powodów prywatnych. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze niejednokrotnie podczas forumowych rozgrywek. Jeszcze raz dzięki Forty za kawał dobrej roboty!
Ponadto na forum pojawił się nowy layout, drugi numer forumowej gazetki, nowe pole w profilu oraz rozstrzygnięto plebiscyt.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

DeepLakesNowy burmistrz Deep Lakes
Mieszkańcy Deep Lakes!
Komisje, które zliczały głosy w wyborach na nowego burmistrza Deep Lakes, zakończyły swoją pracę! Rywalizacja między kandydatami była zacięta. Hannah Dohemy i Finnick Ironside zrobili wszystko, by zapracować na Wasze zaufanie.
Ostatecznie jednak, zdobywając poparcie w wysokości 56%, wybory wygrała wdowa po zmarłym burmistrzu - Hannah Dohemy! Deep Lakes zyskało nowego włodarza. Wkrótce pani burmistrz zostanie zaprzysiężona i na pewno ruszy z realizacją swojego programu wyborczego.

Adres forum: https://www.deeplakes.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz