Smocza Era

"Forum 'Smocza Era' swoją rozgrywkę prowadzi na ogromnym kontynencie. Jest to niezwykle młody świat, bez skomplikowanych nazw rodów, przodków i tym podobnych. Wszystko, tylko po to, aby to gracz w pełni mógł kształtować przyszłość tego uniwersum. Na forum jest rok 280."

Forum w świecie własnym, w klimatach fantasy, ze smokami jako dodatek. Do wyboru kilka ras, również własne... Główny podział na magów i wojowników. Gracz tworzy swoją własną postać z dostępnych ras na forum i określa się jaką klasą chciałby zagrać (Mag/Wojownik).
Pojawia się system umiejętności RPG, gdzie każdy może zdobyć każdą umiejętność i ją rozwinąć, jeżeli wykonuje czynność z nimi związane. Rozgrywka dzieje się na jednym, ogromnym kontynencie o nazwie Fablehaven. Jeżeli miałbym go do czegoś porównać (czasy, mechanika czy samą magię) to raczej byłby to Władca Pierścieni, Hobbit.

Z samej mechaniki na szybko: Poziomy postaci, poziomy umiejętności, magia z podziałem na zwykłą i smoczą, którą wykorzystują Jeźdźcy (ci, którzy oswoją smoka), statystyki bez ogromnego wpływu na samą postać, z ograniczoną możliwością rozwoju. Oczywiście oprócz smoków, inne podobne im stworzenia, jak Hydry czy Ormy i tak dalej. Możliwość budowania swojego imperium, tworzenia klanów czy ugrupowań, zbierania armii... Oczywiście znajdziemy różnego rodzaju bronie, przedmioty, ziela, nie zabraknie również przedmiotów magicznych. Jednakże sama magia nie jest na tyle potężna by niszczyć kontynenty, lokacje, by być niezwyciężonym, nietykalnym. Jest t delikatna, ale przydatna, również w walce, magia. Smoczy Jeźdźcy będą mieli swoją własną, smoczą magię, bez możliwości używania tej zwykłej i odwrotnie. Magowie będą mieli ograniczoną możliwość rozwoju statystyk, które ważniejsze będą dla wojowników.
Forum oferuje graczowi również możliwość tworzenia własnych przedmiotów, nawet zaklęć.

Zostań tym kim sobie wymarzysz! Królem? Giermkiem? Potężnym magiem? Samotnikiem? Świat fantasy stoi przed tobą otworem, to od ciebie zależy co z nim zrobisz. Osiągnij to i wiele więcej w fabularnych przygodach.

smoczaera.oxn.pl

Smocza Era na forum Vision Lighthouse

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz