Vision News 14.06.2020

CzarodziejeNowe zwierzęta domowe
Na forku pojawiły się nowe zwierzątka domowe dziękujemy serdecznie Ezra T. Clarke.
Ponadto na Czarodziejach na okres wakacyjny moderator Elijah J. Swansea idzie również na zasłużony odpoczynek, a administracja przypomina o zapisach na egzaminy, póki co tylko dla nauczycieli.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

ErisedCzekoladowe żaby
Poniedziałek natrzaskał nam po pyskach, więc od dziś znowu świętujemy czekoladowe żaby. Lupin powiedział, że są dobre na osłabienie po dementorach, poniedziałek to taki dementor, więc idealnie. Do każdego posta fabularnego rzuć dodatkową kostką w zwykłym temacie z kostkami. Kostka opisana jest jako "święto żaby". Jeśli kostka powie ci, że masz spróbować jeszcze raz, to od razu rzucasz ponownie. Postać nie dostaje żab fabularnie w danym wątku - znaczy one nie spadają z nieba prosto w czoło. Zostaną przydzielone do skrytek na koniec tygodnia. Limit na postać: 33 żaby.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

MagicLullabyUrodzinowy tydzień
Właśnie teraz, zupełnie oficjalnie rozpoczął się urodzinowy tydzień Magicznej Kołysanki! Minął dokładnie rok, odkąd otworzyliśmy się na nowym adresie. Od tego czasu wprowadziliśmy sporo znaczących poprawek, nadal zresztą staramy się by forum prężnie się rozwijało. To wszystko nie byłoby możliwe bez Was i Waszych pomysłów, za co serdecznie dziękujemy!
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

ShadowYorkAktualizacja fabularna
11 czerwca miała miejsce aktualizacja fabularna. Gorąco zachęcamy graczy do zapoznania się z nią w celu rozeznania na tle fabularnym oraz statusu poszczególnych grup. Swoją aktualizację otrzymał również opis organizacji czarowników. Prócz tego uruchomiliśmy nową tablicę z zadaniami dla wszystkich ras. Na koniec chcielibyśmy przypomnieć, iż niewielkiej zmianie uległa treść regulaminu, mianowicie punkt dotyczący tworzenia multikont i podliczania sesji z UP. W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (w przypadku adresu forum, z powodów technicznych, zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl)
Adres forum: http://www.shadow-york.pl

BerrylaneZmiany w ekipie
Z przykrością informujemy, że po niemal dwóch latach współpracy, z powodów osobistych, z rolą Administratora żegna się na jakiś czas Jolka (Kara Belfrey). Dziękujemy jej za wysiłek i czas poświęcony funkcjonowaniu forum, liczymy też na to, że kiedyś jeszcze wróci do naszego grona.
Nadal można zgłaszać się po losowe zadania, a także wplątać swoją postać w wydarzenia tła fabularnego, a administracja forum wypowiedziała się na temat aktywności społecznych i ich zasad w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

SouthHavenAlabamaJust do it!
Wraz z rezygnacją z koła fortuny, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej formy zabawy, tym razem - wyjątkowo - nie zakładającej udziału Mistrza Gry. Dlaczego? Ponieważ w pewnym stopniu, to właśnie wy będziecie pełnić jego funkcje. Mamy nadzieje, że pomysł z wyzwaniami fabularnymi, o którym więcej przeczytacie w tym temacie, przypadnie wam do gustu. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej opcji wpływania na fabułe innych graczy.
Na forum wprowadzone zostaną specjalne konta dla prywatnych postaci NPC. Zasady ich działania są opisane w regulaminie. Na South Haven pojawił się też nowy, odświeżony layout.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NYCFestiwal
Pogoda za oknem staje się coraz bardziej gorąca. Czerwiec to miesiąc, w którym można świętować tak wiele rzeczy, dlatego już jutro powstanie specjalne subforum, na którym będziecie mogli zacząć festiwalowe fabuły. Co na nim? Budki z jedzeniem, koncerty najsłynniejszych gwiazd oraz wiele więcej! Oczekujcie powiadomienia z linkiem!
W najnowszym ogłoszeniu można zaznajomić się z aktualnie trwającym eventem, trzecim numerem forumowej gazetki, nadchodzącym plebiscytem, aktualizacją tematów oraz nowym Mistrzem Gry.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

DeepLakesPierwszy miesiąc Deep Lakes!
Deep Lakes istnieje już równo miesiąc! Dziękujemy Wam za wkład w forum, za ubarwianie go swoimi rozmowami na czacie, za niesamowite wątki, za okazane wsparcie, za napisane karty postaci, wszystkie dramy i śmiechy! By podkreślić naszą wdzięczność za Wasze zaangażowanie - powstała wyjątkowa loża zasłużonych! Od tej pory, w każdy kolejny pełny miesiąc od otwarcia forum, w specjalnych plebiscytach wyłaniać będziemy mistrzów dram i najlepszy wątek! W tym temacie znajdziecie szczegóły dotyczące konkursu, a także kody, dzięki którym będziecie mogli nominować swoich faworytów. Co więcej - postanowiliśmy w tym miesiącu nagrodzić tych, którzy zasypali forum swoimi niezwykłymi postami - najaktywniejszych graczy! Przez miesiąc wyróżniać ich będzie specjalny kolor. Kto to? Ich również odnajdziecie w tym temacie! Tym samym rozpoczynamy jeszcze jedną tradycję - rankingu tematycznego - co miesiąc wytypujemy wyjątkowe osoby, które wyróżnią się na Deep Lakes jedną, konkretną rzeczą, za każdym razem inną, a następnie nagrodzimy je nowym kolorem!
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

NoweForumPorvoo
Porvoo to jedno z ważniejszych miast w Finlandii. W tym miejscu znajdziesz informacje na jego temat oraz wzmianki o kulturze i życiu codziennym Finów. Dodatkowo są tu niezbędne sprawy dotyczące życia postaci, czyli to, gdzie mogą mieszkać, pracować albo się uczyć.
Dziewiątego czerwca zostało otwarte forum z gatunku Second Life osadzone w realiach malowniczej Finlandii.
Adres forum: https://porvoo.forumpolish.com/

NoweForumGra Cieni
Agenci Cerberusa dowiadują się o przypadkowym odkryciu dokonanym na Eden Prime. Podczas prac budowlanych robotnicy natrafiają na szczątki Proteańskiego kompleksu naukowego. Przysłana na miejsce ekipa archeologów zabezpiecza liczne artefakty, w tym niemal nieuszkodzony dysk z rezultatem badań prowadzonych przez proteańskich naukowców. Sposób zabezpieczenia danych sugeruje, że pozostawiono je celowo w stanie umożliwiającym odczyt i kontynuowanie badań.
Niedawno otwarte forum to gratka dla fanów serii Mass Effect.
Adres forum: https://www.gra-cieni.pl

powrot forumDemigods powracają!
Jest rok 2020, a Obóz dopiero podniósł się po ataku tajemniczego wroga, który podczas wielkiej bitwy w samym środku domu półbogów ujawnił swoją tożsamość. Potomek Tartara zdziesiątkował Obóz razem z organizacją wywrotowców NoGods i zapowiedział Tartaromachię, która ma zwiastować zmierzch bogów. Podczas bitwy, która odbyła się w Obozie w Sierpniu 2019 roku, śmierć poniosło wielu herosów. Ocalała tylko połowa kampusu, drugą część należało odbudować od podstaw i udało się to dopiero niedawno. Obozowi zarządcy, którzy w czasie bitwy byli poza kampusem, wspomnieli o przepowiedni, która wchodzi w moment kulminacyjny właśnie teraz. To półbogom przyjdzie zadecydować, czy Syn Tartara zatriumfuje czy Olimp, Asgard i Vanheim utrzymają władzę. By zapobiec upadkowi bogów, herosi muszą odnaleźć cztery surowce, dzięki którym będzie można stworzyć broń, zdolną zranić tajemniczego najeźdźcę. Półbogowie muszą udać się w cztery strony świata, by zdobyć: Ogień Olimpijski, Mroczną Esencję z jądra Tartaru, Asgardzką Stal ze skarbca Odyna i Jad Jormunganda, którego fiolka znajduje się w Grobie Pierwszego Norda.
Forum luźno oparte o uniwersum Ricka Riordana powraca w nowej odsłonie!
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

NoweForumPrzebudzeni
M A J    2 0 2 0
Na to co się wydarzyło nikt nie był przygotowany. Przeciętny Amerykanin prędzej uwierzyłby, że Donald Trump jest kosmicznym jaszczurem niż w to, że ludzie powstają z martwych. Minął dokładnie rok od dnia w którym dla wielu skończył się świat jaki znali. Szwendacze opanowali miasta i przedmieścia, niedobitki tych którzy przeżyli musieli konfrontować się nie tylko z trupami, ale i innymi ludźmi. Człowiek człowiekowi stał się wrogiem. Nastały ciężkie czasy. Już nikt nie produkował żywności ani dóbr, które przed apokalipsą były pożądane przez rzesze ludzi. Baterie w telefonach już dawno padły, a w radiach panowała cisza. Teraz każdy był samotny.

Dla fanów The Walking Dead i wszystkich miłośników zombie i post-apokaliptycznych klimatów.
Adres forum: https://przebudzeni.forumpolish.com/

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz