Vision News 21.06.2020

VattghernGeneralny remont treści
Zrealizowaliśmy zapowiadane odnowienie fabularnych tematów, aktualizacje objęły również bibliotekę, od teraz podzieloną wg. rodzaju artykułów oraz wyposażoną w temat-katalog, ułatwiający orientację. Tematy nt. tworzenia postaci zostały opatrzone skrótem zasad. Wakacyjna promocja za każdego nowego gracza trwa w najlepsze i wynosi już +10 Punktów Wprawy do każdej rozegranej sesji. Zapraszamy was na naszego discorda i fanpage'a, gdzie newsami dzielimy się z wami na bieżąco oraz chętnie odpowiadamy na nurtujące was pytania.
Adres forum: http://vattghern.com

CzarodziejeKoniec lekcji
Informujemy, że do 22 czerwca, wszystkie lekcje, prace domowe i treningi muszą być zakończone i rozliczone. Spotkania kółek można rozpoczynać do końca czerwca, jednak zakończone muszą być do 4 lipca.
Oprócz tego na Czarodziejach pojawiła się nowa opcja wysyłania listów do więcej niż jednej osoby.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

TheGiftedKoniec miesiąca
Powoli zbliżamy się do zakończenia obecnego miesiąca fabularnego i przeskoku na czerwiec. Wątki prowadzone w maju mogą być na spokojnie kontynuowane, lecz za tydzień wraz ze zmianą wszelkie nowe sesje będą zaczynane od nowego miesiąca, więc jeśli mieliście jeszcze jakieś plany na maj i nie chcecie rozgrywać ich w Retrospekcjach, warto zacząć wątki już teraz. Proszę przygotować okulary przeciwsłoneczne, zbliża się upalne lato!
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

MagicLullabyModerator poszukiwany
Poszukujemy też moderatora do naszej ekipy. Z wiadomych przyczyn, ten ktoś zacząłby od okresu próbnego, a potem, mógłby zostać pełnoprawnym członkiem administracji, jeśli miałby taką chęć. Nie będziemy ukrywać, że trochę rzeczy na forum jest do zrobienia lub dopracowania, a z czasem bywa różnie i z tego powodu następują opóźnienia. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą osobę, która się zgłosi by wspomóc nasze działania.
Ponadto Magiczna Kołysanka szuka też Mistrzów Gry.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

ShadowYorkKres Kohorty czy otwarta wojna?
Dwójka wilkołaków: Wania i Sina - trzech Nefilim: Freya oraz rodzeństwo Damien z Mią - jeden wampir: Oliver - jeden czarownik: Nerezza - jedna wróżka: Ghillie Dhu... Z prywatnych pobudek, tudzież na rzecz całej grupy - nikt o nic nie pytał, tym bardziej nie wybrzydzał. Zebrana grupa otrzymała od Dyrektora Instytutu, a Pierwszego swej rasy wytyczne - aby dostać się do Alicante i zgładzić pobocznych przywódców wraz z pierwszym, stojącym na czele Kohorty. W celu ułatwieniu wyprawy Stary Nefilim podarował śmiałkom specjalny zwój teleportacyjny. To właśnie z jego pomocą wytypowani spośród wszystkich, bezpiecznie przedostali się na okupowane przez nieprzyjaciela tereny - na ziemie Jeziora Lynn. Na razie plan działania pozostaje nieznany - jego ustalenie leży w rękach przybyłej grupy. Jedno jest pewne - to właśnie od nich zależy, czy nastąpi kres Kohorty, czy raczej dojdzie do otwartej wojny…
W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl)

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

NoweForumDissidia – Final Fantasy
To Forum PBF, na którym możecie wcielić się w dowolną postać i wyruszyć w Świat Wojny pod patronatem jednego z dwóch bóstwa – Spiritusa, Boga Magii oraz Materii, Bogini Technologii! Oczywiście, jeśli nie podoba ci się bycie „marionetką” możesz śmiało odkrywać tajemniczy świat na własną rękę. Forum stworzone jest w ten sposób, że nie potrzebujesz wcale wiedzy na temat gier Final Fantasy by grać! Wystarczy umiejętność pisania
Forum otworzyło się w pierwszej połowie czerwca.
Adres forum: https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com

WarriorCatsMioty i nowe pole w profilu
W dziale z adopcjami i miotami został dodany również nowy temat – Informacje o miotach! Ogłaszane będą tam nowości związane z adopcjami, uzupełniane informacje dotyczące zapisów na samotników/pieszczochów czy stale aktualizowana lista miejsc w danym miocie. Będzie również przypięta lista osób, do których można przysyłać pomysły związane z miotami. Z kolei w mechanice również można znaleźć nowy temat, tym razem służący do informowania o zmianach stopni ran i chorób, a także o ewentualnych śmierciach – Informacje o chorobach i ranach.
Pojawiło się też nowe pole w profilu dotyczące zgody na losowe wbijanie się MG w wątek. Warrior Cats informują również, że Mknąca Zawierucha zrezygnowała ze stanowiska moderatora.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

BerrylaneNasze forum ma już dwa i pół roku!
Kochani tym razem mamy do ogłoszenia cudowną nowinę! Nasze forum świętuje kolejny okrągły jubileusz, co nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy, dlatego podkreślamy, że jest to zasługa nas wszystkich!
Z tej okazji odbyła się kolejna edycja loży zasłużonych.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

 

DeepLakesWyniki głosowania
W niedzielę zakończyły się głosowania na The Royal Drama Couple i The Best Plot. Jak już na pewno wiecie, zwycięzcami zostali Sicily Marshall, Johnny B. Johnson i Peach Paddington w duecie z Rickiem Dohemy! Serdecznie gratulujemy! W ramach niespodzianki dostali możliwość wybrania emotikonów, których już wkrótce będziecie mogli używać z pomocą ich imion - od tej pory będzie to stała nagroda dla naszych zwycięzców! Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i zachęcamy do obserwowania rozgrywek - już wkrótce wybierzemy kolejnych Drama King, Drama Queen i najlepszy wątek.
Pojawiły się też drobne zmiany w regulaminie w punkcie dotyczącym aktywacji i dezaktywacji oraz w parowaniu przez Mistrza Gry.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz