Vision News 28.06.2020 - 400 wydanie!

VLCzterysta wydań Vision News!
Dzisiaj świętujemy czterechsetne wydanie Vision News. Już od prawie ośmiu lat każdego tygodnia zasiadamy przed monitorami i przeglądamy aktualnie działające PBFy, szukając zamieszczanych na nich nowości i ogłoszeń. Bardzo jesteśmy wdzięczni wszystkim forom, które same nam podrzucają nowinki, ułatwiając nam składanie Vision News.

 

Vatt'ghernTechniczny update na wakacje
W ostatnich dniach pracowaliśmy nad lepszym pozycjonowaniem naszej strony, w warstwie samego forum poprawiliśy wyświetlanie profili oraz działanie wyszukiwarki. Ponadto kolejny update do działu Tworzenie Postaci: obok skrótu i uproszczenia zasad pojawiła się w nim także nawigacja. Z przyjemnością zawiadamiamy, że z uwagi na duży napływ nowych graczy, letnia premia podwoiła się od czasu ostatniego newsa. Poza nowymi wątkami jesteśmy w przededniu wprowadzenia kolejnej dużej zmiany, tym razem fabularnej. Śledźcie nas pilnie, bo być może i wam przyjdzie w niej czynnie uczestniczyć.
Adres forum: http://vattghern.com

CzarodziejeFabuła
Najwyższy czas przedstawić wam informacje na temat naszej nowej fabuły, która mamy nadzieję zachęci do aktywniejszego grania dorosłych czarodziejów, ale również sprawi nie lada wyzwanie młodym pokoleniom czystokriwstych rodzin, którzy będą musieli odnaleźć się w nowej codzienności.
Oprócz tego na Czarodziejach egzaminy, mecz Quidditcha, zapisy na wakacje, a event Potańcówka dobiega końca.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

TheGiftedCzerwco-lipiec
Po miesiącu maju nadchodzi czas na fabularny czerwco-lipiec 2019 roku. Wraz z Sam postanowiłyśmy nieco poeksperymentować, sprawdzić nowe opcje zarządzania czasem na forum. Tak też będziemy wdzięczne za wszelkie sugestie i inne spostrzeżenia, jakie Wam przyjdą do głowy w związku z wprowadzeniem dwóch grywalnych miesięcy zamiast jednego.
Na The Gifted czystki planowane są na 3-5 lipca.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

UcztaDlaWronZmiany
Na ten moment skład administracyjny wygląda następująco: Rhiannon Stark jako Head Admin, Morrigan Baratheon jako Admin/MG oraz Rhaegon Targaryen jako Admin/MG. W gronie MG poza wcześniej wspomnianym Dorrenem znajdziemy też Gregora Freya.
Ponadto na Uczcie dla Wron nabór na moderatorów i Mistrzów Gry, zmiany w regulaminie, nowy rozdział fabularny oraz letnie porządki.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

Wonderful WorldNowości
W poprzednim systemie znajdowała się potężna luka. Jeśli wydawałeś PD w granie bezklasową postacią, to mogłeś być sporo silniejszy niż gracz z klasą i profesją. Dlatego od teraz wybieranie klasy oraz profesji jest w zupełności darmowe!
Oprócz tego na Wonderful World od tej pory gracze zaczynając z 0 PD, PD nie będą już żadną walutą wykorzystywaną przez graczy, zmiany w umiejętnościach pasywnych, dodano możliwość enchantowania ekwipunku otaz temat dotyczący rzadkości przedmiotów.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com/

ErisedPrzygotowania do eventu
Przechodzenie przez kolejne etapy będzie jednak wymagało specjalnych przedmiotów - fragmentów lusterek. Żeby w ogóle przystąpić do eventu, trzeba mieć ten fragment lusterka, który jest do zdobycia w labiryncie. Bez niego event będzie niedostępny. Dalsze etapy to więcej lusterek. Jak je zdobyć? Od teraz w każdym wątku fabularnym jest szansa na zdobycie jednego odłamka.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

DissidiaPostacie poszukiwane!
To nie będzie żadna wielka ściana tekstu. Informacja jest bardzo prosta. Przyjmiemy jeszcze tylko JEDNĄ postać z klasą Dragoona i DWIE z klasą Summonera.
Adres forum: https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com

 

WarriorCatsSesje z Mistrzem Gry
Pojawiły się nowe zasady w VI części regulaminu forum (sesje z Mistrzem Gry), dotyczące losowych interwencji MG.
Z pełną treścią zmian jakie nastąpiły można zapoznać się w tym oraz tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

BerrylaneBerrylane po remoncie
Witamy (po tak długiej przerwie) na mocno odświeżonym Berrylane! (…) Jak możecie zauważyć, zmianie uległo wiele elementów forum, jak na przykład wyświetlanie profilu. Pojawiły się też różne nowości i usprawnienia, takie jak szybki podgląd najaktywniejszych graczy widoczny na stronie głównej w części „statystyki”, czy nowe wzory tematów takich jak karta postaci, relacje, dzienniki etc.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

DeepLakesZmiany
Na początku chciałybyśmy przedstawić Wam zmiany, jakie zaszły w gronie administracji. Chciałybyśmy serdecznie podziękować Carneyowi, który z dniem dzisiejszym odchodzi z administracji (ale nie z forum!). Dziękujemy za Twój cały wkład w organizację i rozwój forum, dbanie o Deep Lakes i cały czas poświęcony nam i naszych graczy. Chcemy również powitać na pokładzie Joan, która zastąpi Carney'a w forumowych obowiązkach i razem z nami będzie dbać o Deep Lakes.
Nastąpiły także drobne zmiany: w punkcie regulaminu dotyczącym zmiany wizerunku oraz w poszukiwaniach postaci. Pojawiły się również zdarzenia losowe. O wszystkim można dokładnie poczytać tutaj
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

AngeltownDziałanie Mistrza Gry
W najbliższym czasie planowany jest remont na forum z okazji rocznicy, dlatego też możecie powoli zacząć zapisywać swoje profile, ponieważ odświeżona zostanie cała konstrukcja forum! (…) Dodatkowa, podjęłyśmy decyzję o zrezygnowaniu z Mistrza Gry, a co za tym idzie, wraz z chwilą pojawienia się tego ogłoszenia na forum przestaje obowiązywać ranking, zadania losowe jak również Los Angeles Weekly. Dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie, które okazywaliście na przestrzeni ostatnich miesięcy, jednak zauważyłyśmy, że w ostatnim czasie coraz mniej osób korzystało z jego opcji, dlatego też zdecydowałyśmy, aby zrezygnować z dalszego prowadzenia go. Nie oznacza to jednak, że nie będą pojawiały się na forum eventy czy inne drobne zabawy, które mamy także zaplanowane z okazji rocznicy!
Adres forum: http://cityofangels.pl

NYCPół roku NY City!
Jako cała ekipa chciałybyśmy podziękować każdemu z Was razem, jak i osobno za tworzenie razem z nami forum. To właśnie dzisiaj wybija nasze pierwsze pół roku. Z tego miejsca chciałybyśmy ukłonić się w waszą stronę za to, że z nami jesteście.Jesteście świetnymi ludźmi, a my jesteśmy wdzięczne, że przez to pół roku mogłyśmy tworzyć dla Was miejsce, w którym dobrze się bawicie. Oby kolejne pół roku było tylko lepsze!
Na forum ruszyła wielka loteria, pojawił się czwarty numer forumowej gazetki, a administracja przygotowała mały quiz.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

ErrorJuż zamknięte!
Ze względu na nieudany projekt zdecydowałyśmy się zamknąć forum. Bardzo przepraszamy wszystkich, którym na Porvoo zależało. W przypadku chęci odzyskania kart prosimy o kontakt na pw na edenie.
Adres forum: https://porvoo.forumpolish.com

 

ShadowYorkPoszukiwania kamienia
Dzięki heroicznym wyczynom Eredina, White oraz Nithrala, Katja, wszechpotężna istota, a ówczesna strażniczka Spiralnego Wymiaru postanowiła wspomóc czarowników w odbudowie wymiaru. Zaczęło się od próby wytropienia pozostałych fragmentów kamienia, a skończyło na połączeniu dwóch: jednego już odnalezionego i drugiego sprowadzonego przez samą Katję. Ich moc będzie podtrzymywać dom czarowników. Do pełnego nasycenia nowego źródła potrzebne są jeszcze dwa fragmenty kamienia i to właśnie je czarownicy muszą jeszcze odszukać...
W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl).

Adres forum:http://www.shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz