visionnews401

Smocza EraKonkurs
Trwa właśnie konkurs na napisanie ciekawych opisów lokacji głównych, które mają zastąpić te obecne -> http://www.smoczaera.oxn.pl/viewforum.php?id=12 ciekawe nagrody czekają dla każdego chętnego gracza.
Oprócz tego na Smocznej Erze rozpoczęto wzbogacenie opisów lokacji pobocznych, a w fabule i świecie zostały dodane różne ciekawostki (głównie religijne) dotyczące ras.
Adres forum: http://www.smoczaera.oxn.pl/

DbawZmiany
Krótko i na temat! Zmiany w zasadach rozwoju NPC graczy (mechanika armii), a także w zasadach tworzenia Technik Autorskich. Prosimy o zapoznanie się z tematami.
Adres forum: https://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

 

PokemonCrystalIgrzyska Chwały
Wkrótce ogłoszono nabory do pierwszych Igrzysk Chwały - niesamowitej olimpiady, której zwycięzca do końca swego życia będzie pławił się w luksusie. Żadnych realnych zagrożeń na arenie. Wszystko będzie monitorowane i w stu procentach bezpieczne. Tylko dla osób powyżej 16 roku życia. Koniec z przymuszaniem do udziału. Chętnych i tak było kilkuset krotnie więcej aniżeli wolnych miejsc.
Oprócz tego na Pokemon Crystal kolejna edycja Trylogii Konkursowej.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

Wonderful WorldNowości
Wraz z wieloma zmianami w systemie nadeszła pora, żeby przerobić nieco punkty, które mamy w KP. Do tej pory na start do rozdysponowania było 400 PD, które dzieliliście sobie między staty i inne ważne rzeczy. Teraz forum przechodzi na PA, które będą głównym budulcem dla statystyk.
Ponadto na Wonderful World zmiany w statystykach oraz w kwestii broni, zwiększono ilość wynagrodzenia za wykonanie misji, a także dodano poziomy mobów, wprowadzono loot z mobów, dodano także wiedzę, którą gracz może sobie zapisać w KP oraz nową kategorię do wzoru KP oraz wprowadzono dokładniejszy opis craftingu dla wszystkich klas.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com/

UcztaDlaWronEvent
Na pierwszy ogień poszli Żelaźni, którzy rozpoczynają swój event o tytule Lost: Zagubieni i Wstawieni. Wszystkich Żelaznych prosimy o odpowiednie rzuty w tym temacie. Także tam odnajdziecie więcej informacji na temat eventu, które będą pojawiać się już w niedługiej przyszłości.
Na Uczcie dla Wron już niedługo ruszą eventy zaplanowane dla przebywających w Czerwonej Twierdzy oraz dla Dornijczyków.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

BerrylaneLoża Zasłużonych
Wraz z północą weszliśmy w posiadanie wyników, które z radością możemy ogłosić! Niestety nie każdy odniósł się do regulaminu, więc nie mogłyśmy uznać wszystkich głosów, nie mniej jednak informacje co do tych, które nie zaklasyfikowały się do ostatecznego podsumowania znajdziecie przy tytułach poszczególnych kategorii.
Na Berrylane wyniki Loży Zasłużonych.
Adres forum: http://www.berrylane.pl/

AngeltownPierwsze urodziny
Niesamowicie miło jest nam powiedzieć, że równo rok temu nasze forum zostało otwarte, a pierwsi użytkownicy zawitali w naszych progach. Trudno nam uwierzyć, że minęło już tyle czasu, wciąż czujemy się, jakby to było wczoraj, chociaż po drodze wydarzyło się przecież tyle rzeczy!
Na Angeltown nowy wygląd, urodzinowe zabawy oraz zmiany w regulaminie. Z okazji urodzin każdy użytkownik ma szansę odebrać kupon na multikonto.
Adres forum: http://cityofangels.pl/

SouthHavenAlabamaPokaz talentów
Jednym z punktów, który od lat znajduje się w programie Dnia Niepodległości w South Haven, jest pokaz talentów. Udział w nim mogą wziąć wszyscy mieszkańcy miasteczka, zaś nagrodą przewidzianą dla zwycięzcy jest 500$, które wręczone zostaną przez samego burmistrza.
Oprócz tego na South Haven święto hot-doga oraz national chocolate day.
Adres forum: http://www.south-haven.pl/

ShadowYorkAktualizacja
28. 06. 2020 r. miała miejsca aktualizacja fabularna. Zapraszamy do zapoznania się z nią, gdyż zawiera wszystkie najistotniejsze wydarzenia z ostatniego miesiąca na forum. Aktualizację fabularną znajdziecie: tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, do wzięcia w udziału w magicznym evencie. Wróżby, konkursy, wzajemna rywalizacja w wielu dziedzinach - to tylko część atrakcji. Na zabawie wszyscy są mile widziani.
Ponadto na Shadows of York zbliża się podliczanie dzienników, zmianie ulegają zasady naliczania sesji na dany miesiąc oraz punktowania sesji treningowych, a także od teraz każdy trening = 3 pkt do statystyk.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

NoweForumHope Valley
Hope Valley to nieduże miasteczko w południowo-zachodniej części Florydy, liczące sobie góra 15 tys. ludzkich istnień, osiedlonych tu na stałe. Jego wyjątkowe położenie – pomiędzy Zatoką Meksykańską a ogromnym Parkiem Narodowym Everglades – daje jego mieszkańcom wachlarz możliwości, dotyczących zarówno wyboru pracy, jak i nietuzinkowych sposobów spędzania wolnego czasu.
Otworzyło się nowe forum w temacie second life.
Adres forum: http://hopevalley.pl/

VattghernRozszerzenie świata i kadry
W kwestii ulepszenia forum sporo pracy już za nami, a mając na uwadze napływ nowych graczy, odpowiadamy na ich potrzeby, wychodząc z grywalnego obszaru fabuły poza Novigrad. Możemy oficjalnie potwierdzić, że krainy Kontynentu znajdą się na fabularnej mapie naszego forum. Na początek w liczbie Czterech Królestw Północy, choć nie wykluczamy dalszych rozszerzeń. Dodatkowo ruszyła rekrutacja na Mistrzów Gry: każdy gracz z zaakceptowaną KP i fabularnym debiutem może ubiegać się o rangę.
Adres forum: http://vattghern.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz