Vision News 19.07.2020

MorsmordrePiąte urodziny
Dzisiaj morsmordre świętuje swoje piąte (!) już urodziny. Z niektórymi z Was znamy się już lata, z niektórymi miesiące, z innymi dopiero tygodnie a nawet godziny: niezależnie od tego, dziękujemy Wam wszystkim za to, że jesteście, że pomagacie tworzyć niezwykłą i wciągającą fabułę forum, za wszystkie wzruszenia i emocje, które towarzyszą nam, kiedy czytamy Wasze wątki, za kreacje Waszych dopracowanych i szlifowanych przez cały ten czas postaci, za to, że tworzycie naszą małą społeczność, z której mamy powody być dumni.
Na Morsmordre z okazji urodzin każdy otrzyma po jednej czekoladowej żabie.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MortisProrok
Pojawiło się pierwsze wydanie Proroka, w którym znajdują się ogłoszenia drobne, zarówno od graczy, jak i postaci NPC! Zapraszamy do czytania i wysyłania własnych anonsów na przyszły miesiąc! Podczas gdy echo skandalu rodziny Bletchley powoli cichnie (w przeciwieństwie do autora audycji radiowej Pod strasznym tytułem), arystokracja Wielkiej Brytanii szykuje się do nadchodzących mariaży między rodzinami Burke i Malfoy, Travers i Nott, a także Black i Lestrange! W tym samym czasie fani Quidditcha bawią się na otwarciu Mistrzostw o Puchar Świata a Drużyna Narodowa daje z siebie wszystko podczas finalnej rozgrywki!
Oprócz tego na Mortisie pojawiła się nowa kostka.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

CzarodziejeGarść ogłoszeń
Właśnie weszły trzy nowe zdarzenia losowe, które będzie można wykonywać całe wakacje. Serdecznie zapraszamy.
Dodatkowo na Czarodziejach ze stanowiska MG rezygnuje Skyler Schuester, wobec czego rusza nabór na nowego Mistrza Gry. Zgłoszenia przyjmowane są do 20.07.2020r.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

VattghernNa kraniec świata i jeszcze dalej!
Z okazji prac nad rozszerzeniem świata gry, zorganizowaliśmy konkurs na fanowskie lokacje. Gracze mają w nim za zadanie nadesłać nam propozycję tematu z wymyślonym miejscem — elementem krajobrazu, gospodą czy ruinami, które będzie miało szansę znaleźć się w nadchodzącej aktualizacji. Poza wpływem na urządzenie forum, uczestnicy zostaną nagrodzeni medalem oraz zróżnicowanymi nagrodami.
Adres forum: http://vattghern.com

ShinobiNoMonoOdnowiony sensor
Sensor dostał mocnego nerfa i został dostosowany do pozostałych atutów. Jego zasięg został drastycznie zmniejszony i teraz możliwa jest tylko widoczność chakry jako bezkształtnej masy. Wszystko w celu ogólnego balansu postaci.
Adres forum: http://shinobinomono.pl/

 

ShadowYorkŚwięto Lata
Rozpoczęło się Święto Lata. Tajemnicza Wróżka przywitała wszystkich tłumnie przybyłych gości. Trunek, jedzenie - w tym i mięsiwa wszelakiej maści dla tych bardziej drapieżnych - każdy znalazł coś dla siebie. Jedni od razu rozpoznali swoich znajomych - inni spotkali się po raz pierwszy, ale to nic. Muzyka w tle pomogła pokonać przeszkody pierwszego poznania - podobnie jak magia, która na każdej rasie odbiła się nieco inaczej. W taki właśnie sposób wilki przestały wykazywać agresję i nadwrażliwość na bodźce odbierane zmysłami, a wróżki oraz cała śmietanka mieszańców z krwią wróżek zyskały magię wdzięku. Na razie nikt nie wie, jak poszczególne efekty wpłyną na resztę - no może tylko w przypadku wampirów sprawa stała się jasna - słońce przestało im doskwierać.
Huczna zabawa, tańce i wróżby - do tego mnóstwo konkursów no i misje, których podjęli się już pewni siebie śmiałkowie. Rozdzieleni na poszczególne lokacje postawili już pierwsze kroki. Gospodyni magicznego miejsca czeka i patrzy na rozwój sytuacji. Z pewnością jest ciekawa postępów utworzonych drogą wyboru drużyn.
W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl).

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

BerrylaneWyniki urodzinowej Loży Zasłużonych
Kochani, jak dobrze wiecie, przez ostatnie dni mogliście oddawać swoje głosy w ankietach związanych z kolejnym okrągłym jubileuszem Berrylane! Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie gorąco dziękujemy!
Z wynikami można zapoznać się tutaj.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

 

DeepLakesDeep Lake News
Przychodzimy jednak do Was z jeszcze jedną nowością - na forum wystartowała redakcja gazety, z której dowiecie się, co w trawie piszczy, jakie plotki chodzą po miasteczku i jakie decyzje powinny podejmować Bliźnięta, a jakie Panny! Wszelkie informacje dotyczące Deep Lakes News, a także pierwsze wydanie czasopisma, znajdziecie w tym temacie. Zachęcamy także do komentowania na instagramie gazety i przysyłania nowinek i sugestii na pw redakcyjnego konta - DL News!
Ponadto pojawiły się wyjaśnienia dotyczące wspominania w rozgrywkach oraz tworzenia postaci będącymi członkami rodzin innych niż fabularne. Skończyło się także głosowanie na The Royal Couple Drama i The Best Plot, a z wynikami można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

NekronZmiany w Umyslum
Dział do którego niechętnie gracze przybywali, często nie z własnej woli, często chcąc się stamtąd jak najszybciej uwinąć. Nie tak to miało wyglądać, miało to umożliwić długodystansową współpracę miedzy graczami, mimo wielkich odległości ich dzielących dzielić się informacjami i starać się osiągnąć wspólne cele... Ale no cóż, nie wyszło, gracze są wobec siebie nieufni i podejrzliwi, w samym Umyslum uważają że niewiele można zrobić, a cokolwiek zrobią nie będzie to miało żadnego wpływu na świat materialny, więc czemu by mieli cokolwiek tam robić? Czas to w końcu zmienić.
Pełne ogłoszenie w sprawie zmian znajduje się tutaj
Adres forum: https://nekron.eu

NoweForumWizzardy
Po ostatecznym upadku Voldemorta, społeczność czarodziejów powitała XXI wiek w szampańskich nastrojach, wspólnie dążąc do zmian, które miałyby sprawić, że wszystkim będzie żyło się lepiej… i, po części, udało jej się to osiągnąć. Nowe pokolenie wyrasta nie tylko w świecie potępiającym wojnę, ale i takim, który stara się zaakceptować niektóre mugolskie wynalazki, doceniając ich przydatność czy pomysłowość. Wydawać by się mogło, że niezależnie od swojego pochodzenia, wszyscy czarodzieje są równi… ale czy na pewno?
Niestety, prawdą jest, że ciężko porzucić stare obyczaje, a w ludzkiej psychice istnieje skłonność do podziału na „nich” i „nas”. Choć na papierze czystość krwi straciła na znaczeniu, wciąż istnieją arystokratyczne rodziny, które szczycą się swoimi długowiecznymi tradycjami i wcale nie zamierzają z nich rezygnować.

14 lipca wystartowało nowe forum potterowskie.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz