Vision News 26.07.2020

ZapowiedzFallen Empire - zapowiedź
Wiele tysięcy lat temu na naszych ziemiach rządziło Pierwsze Imperium. Naród bogów, wszechmocnych istot, które dysponowały nieskończoną mocą. Brak ograniczeń skusił Pierwszych do stworzenia sobie podobnych jednostek, ale lepszych, mniej wadliwych. To stało się zalążkiem pierwszej bitwy między stwórcą a dziełem, zakończonej Chaosem.
Na zgliszczach dawnego świata powołano Drugie Imperium, które pragnęło uniknąć pychy i chciwości trawiącej poprzedników. Drudzy jednak nie byli w stanie utrzymać porządku na świecie wyniszczonym do cna, doprowadzając tym samym do kolejnej katastrofy i powrotu Chaosu.
Nadejście Trzeciego Imperium jest dużo trudniejszym zadaniem, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Podzielone gatunki bękartów Drugich pałają do siebie ogromną nienawiścią, walczą o każdy skrawek ziemi i o najmniejszą wartość czegokolwiek, co istniało. Wiele religii, kultów, przekonań i osobowości uważa się za potomków dawnych istot, dążą do zjednoczenia świata pod swoim sztandarem. Dla jednych liczy się wczoraj. Dla drugich - jutro.
Najważniejsze jest jednak przetrwanie dzisiaj...

Na forum Vision Lighthouse pojawiła się zapowiedź nowego forum z akcją toczącą się w dystopijnej postapokalipsie połączonej z wschodnioazjatycką kulturą.
Adres forum: https://bit.ly/vl-zapowiedzi-fallen-empire

ValarMorghulisKredyt
W odpowiedzi na docierające do nas głosy graczy, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie możliwości wzięcia jednorazowego kredytu w postaci 200 PR na dowolny zakup w kramie Mistrza Gry. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj, w podpunkcie Punkty rozgrywki na kredyt.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

 

WarriorCatsWstrzymane zgłoszenia multikont
Od razu również mówię, że ZGODY na multikonta NIE będą przez nas wydawane - tym powinna zajmować się już pełna i oficjalna administracja, dlatego chwilowo nawołuje do WSTRZYMANIA się ze zgłoszeniami.
Topniejący Lód oraz Wiewiórczy Skok opuścili grono administracji.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

YloNowa odsłona Yellowlair Oats
Po trzech dniach remontu powracamy w zupełnie nowej odsłonie! Po raz pierwszy od bardzo dawna wygląd forum uległ całkowitej zmianie. Z pragnieniem, aby Yellowlair Oats było przyjemne dla większości oczu, zrezygnowaliśmy z mocnych kolorów, opierając styl na minimalizmie, szarościach i akcentach kolorystycznych powiązanych z grupami Waszych postaci. Starając się trafić w zróżnicowane gusta, stworzyliśmy dwie wersje stylu - motyw jasny i ciemny. Można swobodnie przełączać się między nimi za pomocą ikon słoneczka i księżyca w prawym rogu górnego menu.
Zmiany dotknęły również Kart Postaci, w profilu utworzono pole na login z Discorda, a na forum pojawiły się aż 24 nowe lokacje. Grono administracyjne wzbogaciło się również o nową moderatorkę.
Adres forum: http://www.ylo.pl

ErrorPożegnanie z Angeltown
Tym razem przychodzimy do Was z nieco smutniejszą informacją, niż zazwyczaj. Ze względu na kilka czynników, podjęłyśmy decyzję, że forum pozostanie otwarte do końca miesiąca, tj. do 31.07 tego roku. Wraz z początkiem nowego miesiąca działanie Angeltown zostanie zawieszone, a forum zostanie zamknięte.
Więcej informacji znajdziecie w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://cityofangels.pl

BerrylanePodsumowanie eventu i nie tylko
Kochani, na wstępie chciałybyśmy wszystkim uczestnikom eventu pogratulować jego ukończenia, jak i podziękować za wspólną zabawę! Jako, że każdy z Was przyłożył się do gry terenowej, postanowiłyśmy wszystkich uczestników nagrodzić odznaką specjalną o wadze 15 punktów. Jeśli nie mieliście wcześniej dzienników, a chcielibyście dostać tę odznakę, zgłoście się na konto Berrylane, bądź do któregoś z adminów!
Ponadto gratulujemy drużynie, w której skład wchodzili Berry Mapples oraz Rory i Toby Marvel, to właśnie oni wykonali najwięcej zadań punktowanych podczas Armed Forces Day! Dla osób nieśledzących wydarzeń eventowych, pozwolimy sobie nadmienić, że nowe tło fabularne zawdzięczamy w dużej mierze drużynie, w której skład wchodzili Tessa Allen, Christian Osbourne i Robert Morgan, bo to właśnie oni odnaleźli ciało zaginionego Edwarda R.

Otwarto także możliwość głosowania w wakacyjnej Loży Zasłużonych.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

NYCPrzekroczyliśmy magiczne pół roku!
Wiecie, że jesteśmy tu razem już 7 miesięcy? Kiedy to minęło? Dziękujemy Wam za to, że budujecie z nami to miejsce i przypominamy o temacie Feedback, gdzie możecie podzielić się swoimi pomysłami na dalszy rozwój forum!
Jest już szósty numer forumowej gazetki, pojawiły się zmiany w miejscach pracy oraz regulaminie, jeszcze przez dwa dni można zgłaszać się do lipcowego plebiscytu, a na Brooklynie trwa event.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

DissidiaGarść informacji
Cieszy mnie ogromnie to jak licznie do nas przybywacie i dołączacie do wielkiej walki w Świecie Wojny. Ale jak widzicie, większość graczy kieruje swoje kroki głównie do Spiritusa. Z tego względu, pragnę tylko powiedzieć, że do grona Spirtuna przyjmiemy jeszcze tylko 2 graczy, do pełnej 10. Bardzo zachęcam byście kierowali się do Materii, nie musicie być szczerze tymi "dobrymi" żeby u niej wylądować. Podział na dobro i zło nie zawsze jest trafny! Nic wam nie szkodzi, postawić swoje łapki u Materii. Jeśli bardzo pragniecie mieć więzy ze Spiritusem, zapraszam też do wybrania roli Samotnika, która da wam pełną swobodę wybierania swojej strony w konflikcie.
Na forum zawitali także nowi Mistrzowie Gry. Z pełnym ogłoszeniem można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com

NekronZmiany na forum
Planujemy tu nieco zmian ułatwiających rozgrywkę, szukanie informacji oraz nagradzających graczy aktywnych.
Zmiany dotyczą postaci niezależnych, regulaminu, a dokładniej zakładania nowego konta na tym samym adresie mailowym co przy poprzednim, oraz systemu nagradzania za aktywność.
Adres forum: https://nekron.eu

 

ShinobiNoMonoSiedemnasty egzamin na Chūnina
Chūnin Shiken - już siedemnasty egzamin na Chūnina startuje 28.07.2020, czyli we wtorek. Jego gospodarzem jest Iwa, która ostatnimi czasy została zaatakowana przez Maji Seitaro. Czy ten egzamin przebiegnie pokojowo i bez nerwowej atmosfery? Wszyscy chętni do wzięcia udziału w egzaminie jako uczestnicy są proszeni o pojawienie się w temacie Las Kamienny. Dla osób postronnych są przeznaczone trybuny.
Adres forum: http://shinobinomono.pl

ShadowYorkWalka w Alicante
Walka w Alicante nabiera coraz ciekawszych kolorów. Z ze zwłok poległych Łowców począł formować się straszliwy demon, z którym być może drużyna graczy będzie musiała się zmierzyć. Oby Los okazał się przychylniejszy, bo jak na razie postanowił ich podzielić, przy tym uderzając w słabości poszczególnych jednostek.
Na placu Anioła pozostali: Olek, Wania, Damien oraz Sina - pozostali udali się do Gardu, próbując przekraść się do środka fortecy. To właśnie z niej emanuje potężna demoniczna aura, jak się okazuje, przynależna jednemu z demonicznych książąt piekieł.
Czas odgrywa w tym starciu istotną rolę - wiedzą o tym gracze i uratowana przez nich konsul, Jia Penhallow - wie nawet tajemnicza wróżka, która zdaje się być biologiczną matką Damiena.
W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl).

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz