Vision News 02.08.2020

MorsmordreIngrediencje
Zaszły zmiany w losowaniu ingrediencji. Podwyższona została statystyka eliksirów wymagana na poziom profesjonalny, co więcej, dla ingrediencji pojawiła się alternatywa pod postacią znanych wam już kryształów.
Ponadto na Morsmordre zmiany w mechanice, ograniczone zostały punkty biegłości otrzymywane za rozliczone wsiąkiewki, zmiany w zaklęciach: reparo, hexa revelio, ebulbio (nubeveneum), zmiany w zaklęciach użytkowych, poprawiona została mechanika opętania duchów, a oprócz tego zakończył się kolejny okres fabularny: nowy okres rozpoczyna się 1 lipca i trwa do 30 września 1957 r.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MagicznaRosjaMarzec
Oficjalnie rozpoczynamy marzec, a wraz z nim przechodzimy do kolejnego słowiańskiego święta. Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom za udział w Nowoleciu – już wkrótce pojawią się kolejne misje fabularne. Tymczasem zapraszamy na Perepłut.
Dodatkowo na Magicznej Rosji liczne zmiany w mechanice, w punkcie Mistrza Gry dodano nowe przedmioty, zwierzęta, eliksiry czy bronie, a w genetykach i umiejętnościach pojawiły się obowiązkowe kategorie dla wuparów.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

DissidiaChapter II
W miarę jak więcej nowych Wojowników trafiało do wymiaru Wojny - coś zaczynało się budzić. Powolnie zbierający się za swoje zadania, ludzie i bestie gromadzili energię, która miała pomagać temu miejscu istnieć. Jednak nie cała energia trafiała do rdzeni należących do Spiritusa i Materii. Coś znajdywało się na linii łączącej dzielne zmagania, z leniwymi kryształami rozdającymi zadania. Coś co zabierało część energii i Bogowie wiedzieli, że to coś prędzej czy później się ujawni.
Adres forum: https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com/

BerrylaneWyniki wakacyjnej Loży Zasłużonych
Dziękujemy za wszystkie głosy oddane w naszej wakacyjnej loży zasłużonych (więcej szczegółów tutaj). Po podsumowaniu wszystkich głosów, a także dodaniu dodatkowego punktu dla członków drużyny, która wykonała najwięcej zadań, przedstawiamy Wam zwycięską szóstkę (a w zasadzie siódemkę).
Z listą zwycięzców można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

DeepLakesZmiany administracyjne
W składzie administracji pojawiło się kilka zmian. Adminka, która dotychczasowo zajmowała się forum z konta Joan White, przeniosła uprawnienia na inną postać - Indigo Meyer. Wciąż jednak pozostaje z nami! Z grona administracji odchodzi jednak Rick Dohemy, jednakże nie zamierza całkowicie znikać z forum! Dziękujemy serdecznie za wkład włożony w tworzenie i prowadzenie Deep Lakes, za angażowanie się w fabuły innych graczy, jak również za całą wykonaną na forum pracę, wszystkie pomysły - i za Twoją obecność! Do składu adminów dołącza za to Leah Pelletier, która zajmie się pomocą w tworzeniu niezwykłej atmosfery na forum i wesprze nas w działaniach fabularnych, aby każdy z graczy mógł wkrótce zaangażować się bardziej w linię fabularną forum. Rickowi życzymy wspaniałych gier i zasłużonego odpoczynku, a Leah - owocnej pracy!
Lipcowa rywalizacja trwa do 6 sierpnia, a dzień później pojawią się wyniki oraz ogłoszenie dotyczące zabawy na kolejny miesiąc. Natomiast szóstego sierpnia rozpocznie się nowy event - Festiwal Żniw
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz