visionnews406

WarriorCatsNowy skład administracji
W imieniu moim i Łaciatego Futerka serdecznie dziękujemy za udzielone nam zaufanie oraz wasze głosy! Postaramy się z całych sił godnie piastować stanowiska Administratorek i was nie zawieść. Prosimy również o cierpliwość przez pierwsze kilka dni naszej kadencji, ponieważ musimy między sobą ustalić przydział prac oraz kilka administracyjnych spraw.
Administracja Warrior Cats pracuje w składzie: Płonące Niebo, Łaciate Futerko, Ćmi Zmierzch, Biała Burza. Ponadto z uwagi na dostępność miejsc w ostatnim miocie nowy pojawi się w połowie miesiąca.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

BerrylaneBerrylane prywatne
Berrylane żyje już niemalże trzy lata, a czas, który razem spędziliśmy, bez wątpienia wspominać będziemy z przyjemnością. Niestety jednak nasze pomysły i wena co do tego, jak dalej poprowadzić losy Berrylane się skończyły; mówiąc prostym językiem, wypaliłyśmy się. Na przestrzeni minionych miesięcy straciłyśmy serce do tego projektu, a niektóre z nas w dodatku pokonane zostały przez sprawy prywatne. Nie zamierzamy do niczego się zmuszać, jako że prędzej czy później odbiłoby się to w widoczny sposób na forum. Niestety brak zgłoszeń w minionej rekrutacji do ekipy sprawił, że postanowiłyśmy podjąć jedyną słuszną dla nas decyzje – wraz z końcem sierpnia forum utraci status otwartego. Nie, nie zamykamy forum całkowicie. Pozostanie ono otwarte dla wiernych graczy, wspierających nasz projekt; osób życzliwych, które nie atakowały nas, wspierały i wciąż są chętne ku temu, by na Berrylane toczyć swoje wątki.
Forum stanie się więc miejscem prywatnym, a zasady gry na nim ulegną zmianie. Proces ten rozpocznie się w okolicach 14 września, gdyż to właśnie wtedy kończy się wykupiony dla forum pakiet i będziemy musiały go odnowić. Na początku września poinformujemy was szerzej o planowanej przez nas zmianie, ponieważ niewykluczone, że przeprowadzona zostanie zbiórka na zachowanie domeny Berrylane. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami do tej pory i pomagali tworzyć to miejsce. Dziękujemy również tym, którzy postanowią z nami zostać także po zmianach, które z czasem nastąpią!

Adres forum: http://www.berrylane.pl

DeepLakesTrzecia miesięcznica
Nadeszła wyczekiwana przez nas trzecia miesięcznica forum! To znów idealna pora, by Wam podziękować - za Wasze zaangażowanie, Wasze wciągające fabuły, Wasz wkład w kształt Deep Lakes i aktywny udział w życiu naszego miasteczka. Obyście z każdym kolejnym dniem czuli się tu jeszcze lepiej! Zgodnie z tradycją - nowy miesiąc działania forum otwiera nowa loża zasłużonych. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią - w tematycznym rankingu wyróżniliśmy najlepszych grywalizatorów. Pora także rozpocząć nominacje na The Royal Drama Couple i The Best Plot - wszystkie informacje odnajdziecie w loży zasłużonych!
Więcej w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

DissidiaTymczasowe zamknięcie
Teraz kiedy wystartowaliśmy zauważyłam sporo rzeczy, które kłują mnie w oczy i które chciałabym poprawić. Nie będę już wymieniać jakie, ale przyda się trochę pozmieniać i ugryźć niektóre elementy rozgrywki od innej strony. Przyznam, że wszystko było ciutkę zbyt ambitne i trzeba to nieco "ułatwić". Z tego powodu forum na razie ZAMYKAM. Nie chce rezygnować z tego projektu bo włożyłam w to swój czas i siły, dlatego Dissidia na pewno powróci, ale na ten moment - koniec zabaw. Nie wiem ile mi zejdzie z poprawkami, może długo może krótko. Dziękuję tym, którzy przyszli i podrzucali swoje pomysły! Gwarantuję wam, że będzie do czego wracać. Serwer Discord zostaje tak jak jest, więc gdyby ktoś miał pytania i propozycje, dalej może je tam składać.
Adres forum: https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com

LegendsOfWesterosKrótki skok w czasie
Ponieważ większość ważnych wątków powoli dobiega końca, to (zgodnie z zapowiedzią) w najbliższym czasie odbędzie się pierwszy z planowanych krótkich skoków w czasie. Dlatego prosimy, aby w ciągu następnych dwóch tygodni postarać się domknąć trwające wątki i w miarę możliwości nie rozpoczynać nowych, dłuższych w starych ramach czasowych. Warto również zastanowić się nad tym, co Wasze postacie miałyby w tym czasie robić i takie plany powoli wysyłać na konto Mistrza Gry.
Jednocześnie jest to dobry moment na podsumowanie tego, co udało się do tego czasu Waszym postaciom osiągnąć. Dlatego gorąco zachęcamy do wysyłania propozycji przyznania umiejętności fabularnych dla tych postaci - zarówno swoich, jak i cudzych, które Waszym zdaniem na to zasługują. Podobnie warto wysyłać propozycje o zmiany w cechach i umiejętnościach rodowych, a także o przyznanie przydomków.
Dla przypomnienia skok w czasie przeniesie nas na początek dziewiątego księżyca, roku dziesiątego od Zagłady.

Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com

MortisNowy Mistrz Gry
Mamy nowego Mistrza Gry w przygotowaniu - oklaski dla Aurorki! Przypominamy też, że nadal szukamy osób, które chciałyby prowadzić rozgrywki, czy to jako Mistrz Gry, czy Niosący Naukę (zakres obowiązków: prowadzenie lekcji w Hogwarcie, kół przedmiotowych, eventów szkolnych). Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie wiadomości do Quentina Rowle!
Dorośli czarodzieje mają możliwość udziału w ministerialnym kursie pierwszej pomocy.
Adres forum: https://mortis.org.pl

AtarashiiNowy sklep
Wprowadzamy nowy sklep z kosmetycznymi dodatkami do profilu dla aktywnych graczy (https://atarashii.pl/index.php?action=addons_shop). Przedmioty będzie można kupić za nową walutę, nazwaną smoczymi łuskami. Będziecie mogli ją zdobywać podczas różnych eventów. Nie myślcie, że to jedyna nowość, która zawita na Atarashii po tak długim czasie. Nie będziemy jednak od razu odsłaniać wszystkich kart. Nową garść informacji dostaniecie w osobnym newsie
Adres forum: https://atarashii.pl

DbawCzwarta Rocznica Forum
Dziękuję z całego serca osobom, które ciągle z nami trwają. Po drodze do tego miejsca, gdzie jesteśmy dzisiaj, napotkaliśmy wiele przeszkód i niemiłych chwil, ale najważniejsze, to trzymać się razem, nie chować urazy i potrafić schować dumę do kieszeni, jeśli zajdzie taka potrzeba. Każdy medal ma dwie strony, więc grzechem byłoby nie wspomnieć o tych wszystkich miłych chwilach, które rozgrzewały serca i sprawiały, że największe lodowce topiły się pod naporem ciepła i troski. Podsumowując, na forum jak w życiu - raz na wozie, raz pod wozem. Wakacyjny czas jest czasem forumowych pustek, ale mam ciągle nadzieję, że znajdą się nowe osoby, które będą chciały dołączyć do nas i być częścią naszego świata.
Z okazji czwartych urodzin, które miały miejsce 6 sierpnia, administracja forum udostępniła dla graczy quiz.
Adres forum: https://dbanotheruniverse.forumpolish.com

ErisedDzień przytulania
Obchodzimy Dzień Przytulania! Cel: przytulić jak najwięcej osób.
Przez najbliższe dwa tygodnie (do 21.08.20) w wątkach datowanych na 10 maja można się przytulać, ile wlezie. Potem zrobimy ranking i zobaczymy, kto się naprzytulał najwięcej.
- Liczą się tylko zakończone wątki.
- Przytulenie musi zostać napisane po pojawieniu się tego ogłoszenia (ale wątek mógł zostać rozpoczęty wcześniej)
- Będą nagrody

Ponadto rozpoczął się pierwszy etap ONMS.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com

ShinobiNoMonoAlarm najwyższego stopnia
Na terenie Lasu kamiennego pojawił się ogromny twór przypominający samuraja w pełnej zbroi złotego koloru. Publiczność na trybunach zobaczyła go na ekranach monitorów, które śledziły poczynania geninów.
Na terenie całego CE oraz Iwagakure zostaje ogłoszony alarm najwyższego stopnia. Wszystkie osoby niezdolne do walki mają udać się do bunkrów w wiosce. Egzamin zostaje przerwany do odwołania. Wszystkie osoby rangi TJ oraz Jonin wraz z ANBU zostają wysłane do ewakuacji ludności, a także do zabezpieczenia terenu i walki jeśli zajdzie taka potrzeba.
Informacja ta nie dotyczy osób na CE, które są w trakcie walki, przez co ich czas fabularny musi zostać dostosowany po zakończeniu starcia.
Wszystkie misje (niezależnie od rangi, bądź momentu ich rozpoczęcia) na terenie Iwagakure zostają odwołane. Gracze mogą do nich wrócić, po odwołaniu alarmu.

Adres forum:http://shinobinomono.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz