Vision News 16.08.2020

CzarodziejeTesty sprawnościowe
Miotlarski zespół Gwiazd ze Sweetwater organizuje nabór do drużyny, w którym mogą wziąć udział również przebywający na wakacjach wczasowicze z wyjazdu organizowanego przez Hogwart. Przewidziane są miotlarskie popisy, ogromna rywalizacja oraz niebywałe nagrody rzeczowe!
Oprócz tego na Czarodziejach w spisie zawodów pojawiła się drobna zmiana dotycząca quidditcha, a administracja przypomina o tym, że czarowakacje kończą się 27 sierpnia (czwartek).
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

HerbiaEkspedycja w głębiny Kottok
To co miało mieć miejsce dalej było już jednak owiane tajemnicą równie wielką co rzekoma "klątwa Kottok". Jedni mówili, że Syndykat będzie musiał wybić każdego drapieżnika w dżungli, inni że puszczą z dymem większość drzew, niektórzy zaś spekulowali, że wszystkiemu jest winien jakiś kult, którego członków Syndykat ma zamiar wytropić i wyrżnąć. Były też głosy mówiąc, że na wyspie pozostały jeszcze nieliczne ludzkie siedliszcza i Syndykat chce je sobie po prostu podporządkować nie robiąc nic z problemem rozszalałej dżungli.
Na Herbii nowy event, a ponadto forum zmieniło silnik oraz wygląd.
Adres forum: http://herbia-pbf.pl/

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić.
Na Pokemon Crystal Safari potrwa do 23 sierpnia.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

MagicznaRosjaRozegranie genetyk
Zauważyliśmy, że niektórzy gracze w ogóle z nich nie korzystają, dlatego osoby, które nie użyły ich ani w styczniu, ani w lutym, mają obowiązek rozegrania lub rozpoczęcia sesji z wykorzystaniem umiejętności danej genetyki do końca fabularnego marca.
Dodatkowo na Magicznej Rosji fabularny marzec zostaje przedłużony do 24 sierpnia, a Grisha Mitrokhinow kończy z funkcją administratora, w związku z czym otwarty zostaje nabór na moderatora.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

ValarMorghulisSzpiedzy
W mechanice pojawił się także temat dotyczący szpiegów: Szpiedzy w praktyce wyjaśniają zasady, na jakich można przenosić denuncjatorów do różnych części Westeros oraz co brane będzie pod uwagę podczas prób wykrycia szpiega.
Ponadto na Valar Morghulis, Wyzwania Losu zostały odświeżone, pojawiły się najświeższe doniesienia w Wieściach z Westeros, w mechanice ekonomii pojawił się spis posiadanych przez rody dóbr, a subforum dotyczące Wielkich Rodów i chorążych zaktualizowano o nowe struktury.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

RiverdaleHighSchoolRiverdale nadchodzi
Pierwszy atak przyszedł znienacka.
Riverdale zawsze należało do miast, które zasługiwały na miano najspokojniejszych. Zdarzały się tu pojedyncze rabunki czy próby napadów, lecz miejscowa policja bez wątpienia nie musiała zbyt często oglądać twarzy przeróżnych oprychów. Zadziwiające, biorąc pod uwagę fakt, że podobna atmosfera zwykle trzymała się drobnych mieścin zabitych dechami. Właśnie ten spokój i poczucie bezpieczeństwa ściągały ku sobie ludzi z całego świata. Kanadyjczycy natomiast zawsze witali ich wszystkich z otwartymi ramionami. W końcu ich państwo od początku powstało dzięki tym, którzy szukali ucieczki przed resztą świata. Nic dziwnego, że furtka musiała w końcu wpuścić nieodpowiednią osobę (...)

Przewidywany termin otwarcia 4 września 2020r.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

NewYorkCityZasady multikont
Zmieniamy zasady! zauważyłyśmy, że wymóg 25 postów na każdej postaci nie spełnia swojej funkcji. zależy nam na tym, by każda z postaci była równomiernie prowadzona, co zmniejszy problem przetrzymywania wizerunków, a nam pozwoli na ciekawe i zawiłe fabuły.
Ponadto na New York City zmianie ulega temat dotyczący celebrytów jak i sposób określania czyjejś sławy, a także wydano siódmy numer forumowej gazetki, administracja zachęca do zgłaszania wątków w sierpniowym plebiscycie oraz nagradza za aktywność na evencie blacklivesmatters.
Adres forum: http://nycity.jcink.net/

DeepLakesWyniki głosowania
Miło jest nam ogłosić, że za działalność w trzecim miesiącu istnienia forum jako Drama Queen nagrodzona została Charlotte Hastings, tytuł Drama King zdobył Oscar Jones, a najlepszy wątek rozegrali Elijah Clements i Cyan Meyer!
Oprócz tego na Deep Lakes w dziale kart postaci pojawiła się nowa kategoria, która dedykowana jest dla osób niebinarnych, a Grace Layton zrezygnował ze stanowiska administratora.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl/index.php

HopeValleyTrzy miesiące
W wyrazie podziękowania za Waszą pracę każdej zaakceptowanej (i aktywnej) postaci przyznajemy odznakę "Słodkiego, miłego życia". Otrzymają ją również wszystkie postacie, które podbiją gotową kartę do północy.
Dodatkowo na Hope Valley zmiany w zasadach wizerunków oraz nieobecności, a administracja zaprasza na sierpniowy event.
Adres forum: http://hopevalley.pl/index.php

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz