Vision News 23.08.2020

MorsmordreTalizmany
Na forum pojawiła się mechanika tworzenia (i noszenia) Talizmanów. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zasadami. W związku z powyższym pojawiły się nowe ingrediencje - numerologiczne. Uprawnieni do wykonania większej ilości rzutów na nie są alchemicy (15 punktów w eliksirach). Do rzutu dolicza się bonus przysługujący z biegłości numerologia.
Oprócz tego na Morsmordre zmieniły się również wytyczne odnośnie losowania ingrediencji anatomicznych oraz zmiany w temacie za co mogę otrzymać punkty?
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

VattghernMiary wagi i objętości
W Bibliotece ukazał się artykuł autorstwa jednego z naszych graczy, Pieta Dankerta, traktujący o stosowanych powszechnie w świecie gry miarach wagi oraz objętości. Zachęcamy do zapoznania się z nim i korzystania podczas odgrywania.
Adres forum: https://vattghern.com/

 

ShadowYorkPodsumowanie
Czas na forum płynie dalej... Oto podsumowanie starego rozdziału Shadow York. * Zakończono wątek Kohorty, tym samym otwierając kolejne - między innymi czas żałoby i odbudowy społeczeństwa Nefilim. * Swój krok w przód zrobili czarownicy, którym udało się naprawić dom, niejako prowadząc do jego odrodzenia w zupełnie nowej postaci. Ciekawe ile poukrywało się w nim skarbów... * Wróżki w końcu odkryły tajemnicę mogącą uratować ich świat, która ma ścisły związek ze smoczym dziedzicem, a potomkiem prastarej wiedźmy - siostry Króla i zmarłej Królowej. Są już bardzo blisko rozwiązania - oby nic międzyczasie się nie popsuło. Oby nową krainę już zawsze oświetlało wieczne słońce, a życie weń tętniło do końca świata... * Wilki i wampiry zyskały chwilę na odsapnięcie - zebranie sił i opłakanie tych, których pożarła wojna z nieprzyjacielem - w ciągu całej utarczki utracili wielu braci i sióstr - krew stanowiła cenną walutę dla Mammona, choć nikt nie wie, dlaczego... Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze dzieje się na Shadow York, zapraszamy na forumowy discord: KLIK
Adres forum: http://www.shadow-york.pl

BerrylaneZmiana składu administracji
Drodzy użytkownicy Berrylane,
witamy Was jako nowy skład administracyjny, do którego należą Floyd Millington, Jayson Donovan, Laura May Lewis, Layla Finch oraz Scarlett Mowsley. Za zaufanie i powierzenie nam tego miejsca chciałybyśmy serdecznie podziękować Anko, Lilce, Joli, Adzie i Mai, które z dniem dzisiejszym rezygnują ze sprawowania nad nim pieczy. Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać na Berry równie przyjemną atmosferę, dzięki której każdy może poczuć się częścią czegoś większego!
Przypominamy również, że wczoraj utworzony został temat z ankietą dotyczącą angażowania się przez Was w grę na Berrylane. W dalszym ciągu zachęcamy do udzielania się w tamtym miejscu - przyjmiemy do serca wszelkie sugestie oraz pomysły dotyczące tego co według Was powinno zostać zmienione w prowadzeniu forum, mogą to być zarówno kwestie fabularne jak i stricte techniczne.
Kończąc życzymy sobie powodzenia, a Wam weny i niekończących się pomysłów na fabuły!

Adres forum: http://www.berrylane.pl

HopeValleyCruise of Hope
Event Cruise of Hope oficjalnie wystartował i potrwa aż do trzynastego września. Mamy dla Was dwadzieścia odznak oraz nagrody, które pojawiły się na forum po raz pierwszy: bon, dzięki któremu możecie dowolnie zmienić kolor forum, bon na "świeży start" czy bon "odznaka + VAT". O nich i innych nagrodach przeczytacie w tym temacie!
Na koniec zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem, w którym ogłosiłyśmy nabór na członka ekipy. Zapoznaj się z wymaganiami i odezwij do nas, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu forum.

Adres forum: http://hopevalley.pl

NoweForumBelgrave
Uniwersytet Belgrave od lat znajduje się na czele najbardziej prestiżowych uczelni, jednak w tym przypadku nauka i świetlana przyszłość studentów to jedno. Druga rzecz to... Cóż, druga rzecz to magia - dostępna tylko dla nielicznych, a do tego zawsze wymagająca zapłaty. Czy jednak każdy jest gotowy zapłacić za nią odpowiednią cenę?
Magia, tajemne stowarzyszenia, wilkołaki; wielkie intrygi i wielkie zdrady - a przecież to dopiero początek.

Forum wystartowało 15 sierpnia. Z pierwszym ogłoszeniem od administracji można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://belgrave.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz