Vision News 06.09.2020

ShinobiNoMonoOstatnie doniesienia fabularne
Po świecie rozeszły się listy z Krainy Dolin mówiące o tragicznym wydarzeniu i proszące o sprawiedliwość. Pewnego wieczoru, w willi spokojnie żyjącej rodziny Tenkou, wybuchł potężny pożar niszczący cały budynek i zabijający całą rodzinę z wyjątkiem paru służących. Stało się to dwa dni po ślubie tamtejszego lorda.
O tym co się dzieje na Shinobi na Mono można przeczytać w skrócie tutaj.
Adres forum: http://shinobinomono.pl

MorsmordreZmiany
Nadeszły kolejne zmiany. Z profitów przysługujących za biegłości organizacji zniknęło obniżanie ST zaklęć w dawnej formie. Zastąpiły je wzmocnienia, o których możecie więcej przeczytać w tematach (odpowiednio: Zakonu Feniksa i Rycerzy Walpurgii). Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zasadami i do zgłoszenia swoich propozycji.
Oprócz tego na Morsmordre w temacie Czekoladowych Żab pojawiła się wzmianka o prezencie urodzinowym, a w mechanice pojawiła się dodatkowa tabela dotycząca otrzymanych ran oraz ich konsekwencji.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeNowości
Zapraszamy wszystkich uczniów i studentów Hogwartu na rozpoczęcie roku w Wielkiej Sali. Przy okazji, gratulujemy nowym prefektom!
Ponadto na Czarodziejach ze względu na zniszczenie siedziby Ślizgonów, muszą przenieść się oni do dormitoriów pozostałych trzech domów, wprowadzono zmianę w temacie opisującym różdżki, w Kodeksie Ucznia, pojawił się nowy punkt, a dodatkowo zmiany w systemie punktacji w Hogwarcie. Ponadto można korzystać ze zniżek pracowniczych, mających wysokość 10%, a w spisie mioteł pojawiło się wiele modyfikacji.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

BelgraveGazetka i pierwszy odcinek
Dobiegł końca pierwszy event na naszym forum i wszystkim, tym, którzy tak aktywnie wzięli w nim udział gorąco dziękujemy! Oczywiście wydarzenia z foam party będą miały wpływ na naszą fabułę i dzięki Waszym postom i pomysłom, zapowiada się, że będzie bardzo gorąco! Wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć jak zakończyła się impreza zapraszamy do zapoznania się z postem Mistrza Gry, który zakończył zabawę.
Wraz z końcem pierwszego eventu zakończył się także pierwszy, pilotowy odcinek! Teraz nadszedł czas na kolejny - IT'S NOT HELL, IT'S UNIVERSITY. Opis nadchodzących wydarzeń wraz z opisami misji dla każdej z grup. znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania się do nich, bo można nie tylko zarobić Punkty Nauki, ale także wziąć udział w ciekawych wydarzeniach!
To jednak nie wszystko! Na forum pojawił się pierwszy numer gazetki Belgrave Chronicles! Zapraszamy wszystkich do czytania i komentowania!

Adres forum: https://belgrave.forumpolish.com/

BerrylaneZmiana hostingu
Kolejna ważna informacja dotyczy kwestii hostingu. Jak już wcześniej było wielokrotnie wspominane, czas ważności obecnej domeny niebawem dobiegnie końca. Aby uniknąć problemów technicznych, które w ciągu ostatnich lat zdarzały się podczas korzystania z usług obecnego dostawcy, zdecydowałyśmy przenieść forum na Hekko. Niebawem poinformujemy Was dokładniej o tym, kiedy zapisywana będzie baza danych i w jakim czasie możemy utracić chwilowo możliwość dostępu do forum.
Wkrótce ma się pojawić nowy event, a administracja informuje o rezygnacji z dziennika odznaczeń, przypominając graczom, że do 13 września mogą odebrać jeden z kuponów gracza.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

DeepLakesAdministracyjne przetasowania
Od września będziemy kontynuować naszą podróż po jeziorach Deep Lakes, tyle że pod zmienioną banderą. Z ekipy organizatorów odchodzą Drake oraz Lindsay. Mailee za to przejdzie na tryb pół-organizatorski i zostanie wsparciem techniczno-administracyjnym! Dziękujemy za włożony wysiłek i współpracę, jednocześnie życząc zasłużonego odpoczynku! Na straży Waszych wątków pozostaje jednak Leah, która wespnie się na szczyt możliwości i kreatywności, by Wam ten czas umilić i zorganizować. O ile jest ona silna i zmotywowana, to wszyscy dobrze wiemy, że w pojedynkę trudno rządzić królestwem! Tych, którzy zadeklarują chęć pomocy na stanowiskach moderatorów, prosimy o wysłanie PW na konto Deep Lakes.
Ponadto pojawił się nowy numer Deep Lake News, a wkrótce mają się odbyć eliminacje do kolejnej edycji The Royal Drama Couple i The Best Plot.
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

NoweForumKlątwa Oguni
Mamy rok 2020. Miasteczko owiane złą sławą i wieloma tajemnicami. Miasteczko, z którego nie da się wydostać, a każdy turysta zostaje tu na zawsze. Dzieje się tak z powodu magicznej siły, która zaatakowała miasto około 1990 roku. Czas wtedy stanął dla mieszkańców w miejscu. Straciło ono kontakt ze światem zewnętrznym. W każdej ze świątyń stojących w mieście i okolicach stało się siedzibą duchów i magnesem na yokai. Ludzie musieli się nauczyć żyć w świecie, w którym przeplata się świat żywych i świat demonów. Technologia również zatrzymała się w latach 90tych.
Dzisiaj o osiemnastej otworzyło się nowe forum z akcją osadzoną w Japonii.
Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz