Vision News 20.09.2020

MorsmordreCzarodziejskie szaty
Pojawiła się rozpiska czarodziejskich szat wraz z możliwością ich szycia; odpowiednie komponenty znalazły się już w sklepiku. W związku z powyższym uaktualniony został również temat z ich losowaniem. Nadto, został on przepisany tak, by czytelniej wytłuścić najważniejsze zawarte w nim informacje.
Oprócz tego na Morsmordre pojawiły się nowe osiągnięcia: Złotnik, Tańcowała igła z nitką, Kop-Ciuszek, Zbrojny, Wór pełen ziół (zaktualizowane), zmiany w mechanice, a ze sklepiku mg zniknęły wszystkie ochraniacza, rękawice, peleryny i opończe.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeMiotlarskie aktualności
Na Forum zawitały właśnie oficjalne rozgrywki Brytyjsko–irlandzkiej Ligi Quidditcha! Zapoznajcie się ze szczegółami, a potem rzućcie się w wir kibicowania lub wesprzyjcie kluby, do których należycie swoim fabularnym wsparciem. Zawodnicy, którzy napisali już swoje fabuły pracownicze na wrzesień mogą śmiało zgłaszać je we wskazanym temacie dla drużynowych bonusów w czasie nadchodzących spotkań!
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MortisZmiany
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na Mortisie pojawiło się wiele zmian! Przede wszystkim Rhys został awansowany na Junior Admina, Aurora otrzymała status Moderatora, a forum zyskało kilka dodatkowych duszyczek, które dołączyły do grona Dzielnych Skrzatów. Również grono Mistrzów Gry powiększyło się o powracające do tej roli Marg i Jo, a Alfi zgłosiła się na trening MG. Tymczasem na fabule rozpoczęły się już pierwsze lekcje (Eliksiry, Historia magii, ONMS), a Brytyjskie Stowarzyszenie Alchemików otworzyło coroczne zapisy na egzaminy!
Adres forum: http://www.mortis.org.pl

NoweForumBurlington
Burligton, to forum typu second life, którego akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku znajdującym się w stanie Vermont. Położone nad pięknym jeziorem Champlain, w pobliżu licznych ośrodków narciarskich, jest miejscem atrakcyjnym turystycznie, jak i również nadającym się do tego, aby związać się z nim na dłużej. Być może nawet na stałe.
W tym tygodniu otworzyło się nowe forum.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

KlatwaOguniZmiana w regulaminie
Nastąpiła zmiana w regulaminie!
"3. FABUŁA I POSTY"
8. Twoja postać może przebywać w dwóch miejscach naraz. Nie dotyczy eventów. Wtedy trilokacja jest dozwolona.
Od dnia dzisiejszego wprowadzamy trilokację. Możesz być w trzech miejscach na raz i nie dotyczy to eventów.

Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

HopeValleySzczęśliwy numerek
Hejka, Hołpwalejowicze! Mamy nadzieję, że u Was wszystko dobrze, a powoli nadciągająca jesienna aura nie daje się Wam we znaki. Dla niektórych z nas wakacje już się skończyły, inni niechętnie wracają z urlopów, a są i tacy, którzy wraz z końcem września będą witali nowy rok akademicki. Aby trochę osłodzić Wam powrót do gorzkiej, szarej rzeczywistości, przychodzimy z kilkoma nowościami!
Wśród tych nowości jest zniesienie limitu na multikonta, dodatkowa kategoria odznak dla graczy, a także zabawa „Szczęśliwy numerek”.
Adres forum: http://hopevalley.pl

WizzardyZmiany w regulaminach
Wprowadzone zostały zmiany w regulaminach forum:
W regulaminie ogólnym dodano sekcję czwartą, dotyczącą braku aktywności na forum. Pozostałe dotychczasowe punkty sekcji czwartej przeniesiono do sekcji piątej.
W punkcie 2.7.4. dodano informację o zadaniach fabularnych.
Dodano punkt 2.7.5.
W regulaminie lekcji rozbudowano punkt 2.

Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz