Vision News 27.09.2020

PokemonCrystalJesienny spacer
Od niedawna zaczęliśmy otrzymywać zgłoszenia od grzybiarzy harcujących w Santalune Forest, z których wynika, że widzieli nietypową odmianę Gogoata. "Panocku, on taki jakby zwiędnięty miał kolor" - oznajmił pan Zdzisław (lat 62). "Mój chłop rok w rok lata po santaluńskim gaju i już niejednego Skiddo złapał we wny... to znaczy się ten, no, zobaczył po prostu. Ale żeby takiego pomarańczowego? Na wszystkich świętych pańskich, to na pewno jakiś wybryk natury, te GMO i inne!" - relacjonowała pani Jadwiga (lat 59), którą przy okazji zgłosiliśmy na policję.
Oprócz tego na Pokemon Crystal wprowadzono Battle Bond Greninję.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

CzarodziejeInwazja magicznych psotników
Od dziś do 1 listopada będzie trwać event na dla uczniów, studentów oraz nauczycieli. Zapraszamy do zabawy, klimatycznego rozgrywania wątków i zdobywania nagród. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Ponadto na Czarodziejach z moderacji odeszła Perpetua Whitehorn oraz pojawił się nowy pojedynek literacki.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

DemigodsZmiany
Wraz z 19 września 2020 nastąpiła fabularna reorganizacja obozu, która dotyczy całego jego funkcjonowania. Z istotnych zmian jakie wprowadziliśmy jest likwidacja podziału na drużyny, wprowadzenie specjalizacji herosów, zmiana władz obozowych oraz zmiana całego systemu treningów, dyżurów szpitalnych a także patroli, które teraz fabularnie są koordynowane przez dowódców dywizji.
Dodatkowo na Demigods został dodany skrypt na autozapis posta, nastąpiły zmiany w regulaminie, dodano specjalizacje oraz nowe rangi obowiązujące w obozie, a administracja zachęca do zapoznania się z drugim aktem fabuły.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

MorsmordreMagiczne rośliny
Mamy dla was kolejne nowości - w sklepiku mistrza gry pojawiły się magiczne rośliny. Jednocześnie, zmniejszeniu uległo PD przysługujące za badania i projekty. W związku z tym wątki odegrane w ramach badań można odtąd rozliczać jako wątki z wykonywaniem pracy warte 5 PD, o ile pokrywają się z wykonywaną profesją.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

ErrorKoniec Shadows of York
Nie lubimy długich pożegnań, dlatego będzie krótko. Próbowaliśmy dokonać drobnych usprawnień, reopeningu i podźwignąć forum, jak widać bezskutecznie – mniejsza o przyczyny, rachunek sumienia to kwestia indywidualna. Tym samym podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu Shadow-York. Dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzone chwile <3
Osoby chcące odzyskać KP lub inne rzeczy, prosimy o kontakt poprzez discord: Shizu#4926 lub Kościej#7987.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.
~ Ekipa forum

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

BurlingtonTło fabularne
W dniu dzisiejszym pojawił się pierwszy wpis Mistrza Gry na profilu naszej miejscowej gazety - Burlington Free Press. Tego rodzaju postów będzie z naszej strony zdecydowanie więcej. Możecie spodziewać się takich, które zostaną skierowane do wszystkich mieszkańców miasta, jak i wyłącznie do konkretnych grup (np. wg miejsc pracy oraz dzielnic mieszkalnych). Zachęcamy do zamieszczania na profilu gazety swoich komentarzy, zwłaszcza że w zamian za to - w łatwy i przyjemny sposób - możecie zdobyć dodatkowe punkty fabularne.
Wystartował też aktywnie Mistrz Gry.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

WizzardyAktualizacje
W regulaminie lekcji pojawiły się informacje o lekcjach indywidualnych (punkt 11). Dodano fabularną tablicę ogłoszeń w Hogwarcie.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

 

 

KlatwaOguniPierwszy event
Kochani! Nasze forum ma już dwa tygodnie, a użytkownicy zdążyli się zaaklimatyzować w naszym małym, mrocznym miasteczku. Z tego względu też postanawiamy poinformować was, że dnia 26 września rozpocznie się nasz pierwszy, wyjątkowy, nietuzinkowy event!
Nie chcemy wam zdradzać jeszcze wszelkich szczegółów, żeby was bardziej zaciekawić tym wydarzeniem, ale możemy powiedzieć na pewno kilka słów, które mogą połechtać wasze wspaniałe umysły.
Przede wszystkim podczas tego eventu spotkacie się z wyzwaniem, które może przerosnąć niejednego gracza. Wpasowanie się w sytuację, która będzie wam narzucona może niejednego zaskoczyć.
Zabijanie yokai? Nadal w pakiecie, a nawet więcej. Żeby jednak nie zdradzać najważniejszych szczegółów pozostawiamy was tylko z takim drobnym smaczkiem.
Spotkania towarzyskie? Na pewno nie będą wyglądać one tak jak wcześniej, a relacje mogą między niektórymi się nawet diametralnie pozmieniać.
Jesteście ciekawi, co mamy dla was przygotowane? Możliwe, że małe cykady wam szepną coś na ucho, o nadchodzącym wydarzeniu, lecz nie jesteśmy pewni, czy znacie cykadzi.
Klątwa Oguni, pierwszy miesiąc, a podczas eventu może wszystko się okazać.
Podczas eventu zostaną wybrane postacie miesiąca. Wszelkich informacji na temat głosowania na postacie i nie tylko otrzymacie na dniach.

Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz