visionnews414

MorsmordreEkwipunek
W temacie z ekwipunkiem dookreslona została kwestia zajmowania miejsca w ekwipunku przez kryształy z comiesięcznych losowań. Nadto, zmienione zostały zasady przekazywania przedmiotów. Odtąd, wszelkie ingrediencje należy przekazać co najmniej przy pomocy wysłanej sowy, a wszelkie inne przedmioty (w tym eliksiry) co najmniej przy pomocy jednego posta (już nie pełnego wątku)
Ponadto na Morsmordre zaszły zmiany w zaklęciach i eliksirach.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeSamodzielne nauki
Zmieniamy ilość możliwych samodzielnych nauk i nauk w wątku dla uczniów i studentów – od tej pory są to trzy samonauki miesięcznie; dorośli pozostają pod tym względem bez zmian i wciąż mogą przeprowadzić ich 5.
Oprócz tego na Czarodziejach nieznacznie zmieniły się kostki na kieszonkowe, z rozliczeń wątków usunięto wątek w pracy i wątek w ramach zadania kółka, a nauczyciele fabularni mają teraz rozliczać prace domowe w temacie z upomnieniami.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

TheGiftedThe Gifted
Moi drodzy, zgodnie z wynikiem ankiety “Przyszłość TG”, forum działa nadal i znajduje się teraz na nowym serwerze, pod nową administracją. Można spodziewać się krótkotrwałego organizacyjnego chaosu (do około 2 tygodni).
Nowa administracja The Gifted zapewnia, że chaos nie powinien dotknąć prowadzonych fabuł ani eventów.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

PokemonCrystalDzień Chłopaka
Dzisiaj mamy 30 września, czyli Dzień Chłopaka! Z tej okazji życzę naszym crystalowym mężczyznom wszystkiego najlepszego ♥ Ale przecież wątek nie powstałby tylko dla życzeń. Czas na małą atrakcję, w której udział może wziąć każdy bez względu na płeć. Składa się ona z dwóch części.
Na Pokemon Crystal zabawa potrwa do 7 października.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ErisedPróba luster
Po przejściu miłego i przyjemnego labiryntu, lustra zapraszają na dalsze Próby! Rzuć kostką, odkryj, jakie zadanie przypadnie Ci w udziale i daj z siebie wszystko. A kiedy wyjdziesz zwycięsko z tej próby... Cóż, w przyszłości czekać Cię będą następne.
Ponadto na Erised powstał kalendarz zajęć.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

ZodiacKnights16thUmiejętności
Zmieniono sposób działania umiejętności: Sztuki Walki, Broń Biała. Zmianie uległ też system zdobywania zbroi (jest prostszy), a także wprowadzony został system wierności zbroi (do pól Kosmosu dodano nową rubrykę, którą edytować może jedynie MG).
Adres forum: https://zodiacknights16th.forumpl.net/

 

WarriorCatsNowa moderatorka
Z przyjemnością chcemy powiadomić, że od dzisiaj do grona administracji jako nowa moderatorka dołącza: Mleczna Łapa (Rysia Łapa, Nawałnica). Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę! Mamy nadzieję, że pozwoli to nas wszystkie trochę odciążyć i pozwolić nam na wprowadzanie nowości i urozmaicanie rozgrywki z większą skutecznością.
Pojawiła się też zmiana odnośnie miotów NPC.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

HopeValleyNowe pole w profilu
Jak zdążyliście zauważyć, w Waszych profilach pojawiło się nowe pole: "Halloween". Obrazek, który w nim wybierzecie, będzie się wyświetlał w belce nad Waszymi postami.
Tematem przewodnim na październik jest Halloween.
Adres forum: http://hopevalley.pl

 

WizzardyNoc Duchów
Już jutro (3.10.2020) rozpoczyna się event z okazji fabularnej Nocy Duchów. Zapraszamy do udziału! Więcej informacji tutaj.
Ponadto w regulaminie lekcji dodano podpunkty 11.4. i 11.5.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz