Vision News 11.10.2020

CzarodziejeZadania partii
Na wstępie chcemy poinformować Was, że na forum w końcu pojawiły się pierwsze zadania partyjne, stanowiące toczącą się obecnie fabułę Czarodziejów. Gorąco zachęcamy do zajrzenia w temat i wzięcia udziału w najważniejszych wydarzeniach magicznego świata!
Oprócz tego na Czarodziejach spis zaklęć oraz spis eliksirów w zupełnie nowej formie.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

ValarMorghulisPierwszy dzień imienia
Pierwsze urodziny forum zdarzają się tylko raz! Mamy nadzieję, że będzie nam dane świętować jeszcze wiele wspólnych dni imienia; z tej też okazji przygotowaliśmy dla Was – graczy, bez których nie mielibyśmy okazji dziś obchodzić urodzin – sporo nowości oraz zabaw. O niespodziankach przygotowanych z tej specjalnej okazji przeczytacie w dedykowanym naszemu świętowaniu temacie: bawmy się, korzystajmy ze wspólnej okazji do rozrywki i spotkajmy się w tym samym miejscu za kolejny rok!
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

KlatwaOguniMiesiąc Październik - czas klątw i tajemniczości!
Grono adminów zmniejszyło swoją liczebność. Dziękujemy pomysłodawcy kanonu i założeń forum za współpracę @Tomoshi, @Hazuki, @Joji, @Kumo, @Shiro! Bez tej osóbki, nie mielibyśmy naszego Oguni!
Wraz z tą informacją przypominam, że wszelkie problemy i pomysły, które mogą was nawiedzać proszę zgłaszać do: @Momo, @Hideo, @Zeke, @Saito!
Czy to wszystko? Otóż nie! Na dniach prawdopodobnie zdjęta zostanie pierwsza klątwa! Śledźcie tematy policji oraz rodów.
Wkrótce Halloween... Czy przychodzimy do was z pustymi rękoma? Zdecydowane nie!
Zaraz po zdjęciu klątwy w gazecie znajdziecie kilka informacji, które naprowadzą was na kolejny punkt naszych zabaw. A może to drukarskie chochliki wprowadziły do druku...? Sprawdzicie to sami!

Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

Wonderful WorldReaktywacja Wonderful World
Po zmianie administracji forum Wondeful World otrzymało całkowity rework mechaniki wraz z dodaniem nowych smaczków. Od tej pory PBF ma być bliżej MMORPG znanym nam z SAO, a także pozwalać graczom rozwijać się w najlepsze. Do tego wszystkiego z okazji restartu administracja podwaja zdobywaną ilość doświadczenia oraz dropu. Krążą też pogłoski i specjalnym evencie na Halloween. Na pewno warto jest wejść i spróbować swoich sił w jedynym takim PBF'ie o klimacie Sword Art Online, ale z zupełnie autorską mechaniką. Można powiedzieć, że wszystko co stare zostało zastąpione, a nowi gracze mają równe szanse wystartować wraz ze starszą ekipą.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz