Vision News 18.10.2020

OurworldsOurworlds
Kroniki Arborgu - Rozgrywka dzieje się w świecie fantasy, który technologicznie, porównując do naszego,stoi gdzieś w granicach XIII i XIV wieku. Świat ten jest brutalny i nieobliczalny.Ludzie w potrzebie nie zostaną uratowani, misje będą porzucane i bohaterowie będą umierać, a gdy umrą, pozostaną martwi na zawsze.
Imperium w Płomieniach - Jest rok 225. Cesarstwo rzymskie przeżywa kryzys. Najpotężniejsze niebezpieczeństwo nadciąga ze strony Persji, zagrażając odciętemu od świata przyczółkowi cesarstwa, cytadeli Dura Europos. Obronę dzielnego miasta ma zorganizować wódz o znaczącym imieniu Tiberius.

Nowo otworzone forum oferuje rozgrywki w dwóch konwencjach - fantasy oraz historycznej.
Adres forum: http://ourworlds.pl

HerbiaPotworny konkurs
Z okazji nadchodzącego Halloween przedstawiamy wam Potworny Konkurs! Czekające was zadanie wymaga oryginalności i pomysłowości, bowiem polegać będzie ono na wymyśleniu i opisaniu nowego herbiańskiego potwora. Wasza praca może być krótkim opowiadaniem, notką uczonego, zapisanym na kartach starej księgi mitem lub inną, krótką formą literacką.
Na Herbii czas na wysyłanie prac do Administracji lub Mistrzów Gry mija 27 października o godzinie 23:59.
Adres forum: http://herbia-pbf.pl/

MagicLullabyNowy rozdział
31 lipca doszło do przerażającej tragedii, która wstrząsnęła czarodziejską Wielką Brytanią i uderzyła w Ministerstwo Magii. Makabryczny widok martwego Jamesa Pottera i zniszczeń na I piętrze, dokonanych przez nieznanych sprawców, doprowadziły do natychmiastowej reakcji.
Na Magicznej Kołysance nowy rozdział, zmiany w temacie wyzwań oraz w temacie fasolek.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

TheGiftedNowy skład
Do powyższych osób można się zgłaszać w razie potrzeby tak jak na każdym podobnym forum- do mistrzów gry w sprawach fabularnych jak np. prowadzenie gry czy prośba o eventy, do moderacji i administracji w sprawach bardziej technicznych jak np. sprawdzanie karty, nadawanie lub zmienianie kolorku.
Na The Gifted ogłoszono nowy skład zarządzający forum.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

PokemonCrystalWybory na moderatora
Moderator swoje wynagrodzenie (1500$) dostaje dwa razy na trzy miesiące, bowiem co trzeci miesiąc ma wolny od obowiązków (nie przeprowadza w nim loterii ani trylogii). Ważne jest odpisywanie na czas w obydwóch działach, by nie zwlekać np. z rozpoczęciem etapu głosowania w trylogii czy też rozlosowaniem fantów w loterii.
Oprócz tego na Pokemon Crystal nowa odsłona trylogii konkursowej.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

BurlingtonZbłąkana owieczka
Już niedługo minie miesiąc od otwarcia forum. Jak ten czas szybko leci, czyż nie? Cieszymy się, że jesteście z nami. Jako administracja staramy się wciąż wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom. W związku z tym zdecydowaliśmy się „przygarnąć” do ekipy zbłąkaną owieczkę – Haribo, w osobie Desmonda Garcii Ruiza. Haribo była zaangażowana w tworzenie forum na wczesnym etapie jego istnienia jednak z różnych przyczyn musiała zrezygnować. Dziś jednak wraca do nas.
Ponadto dwunastego października wystartował Halloweenowy event.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

NekronBestiariusz i Zielnik
Ori moi Nekronowicze...
Wpisy w bestiariuszu i zielniku czeka mała zmiana, bądź raczej zachęta, która powinna przekonać nowych i starych graczy do tworzenia własnych wpisów do tychże ksiąg.

Pełną wersję zmian można znaleźć w tym wątku.
Adres forum: https://nekron.eu

KlatwaOguniKilka zmian
W czasie, gdy nasi gracze smacznie spali, my pracowaliśmy niczym pszczółki w ulu. Przedstawiamy wam kilka zmianp, których mogliście nie dostrzec, ale również i te widoczne gołym okiem!
Zmiany dotyczą rang, kont nieaktywnych oraz szaty graficznej. Przeprowadzono też czystki wśród kont bez kart postaci, a forumowy chat dostał synchronizację z Discordem poprzez Atarashii Sync. Do ekipy zarządzającej forum dołączył Jirō.
Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz