Vision News 25.10.2020

CzarodziejeZaczarowany jarmark
Na forum pojawił się doroczny Zaczarowany Jarmark w Hogsmeade! Niesie za sobą wiele ciekawych atrakcji, pośród których można wiele zyskać, a także miło spędzić czas. Jarmark zamyka się pierwszego listopada, zachęcamy więc do hucznych obchodów nocy duchów.
Oprócz tego na Czarodziejach zapisy na bal duchów, konkurs na halloweenowy profil, a dodatkowo wybory partii politycznych, nowe cele startowe, uregulowano zasady pozyskiwania składników oraz uściślono wskazówki tworzenia kart postaci.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

Uczta Dla Wron Zamknięcie ForumOgłoszenie końcowe
Drodzy Użytkownicy, z wielką przykrością ogłaszamy, że z dniem dzisiejszym tj. 12.10.2020 nasze forum - Uczta dla Wron - zostaje oficjalnie zamknięte. Na krótko przed wybiciem pierwszej rocznicy naszej działalności nadszedł czas, aby się pożegnać zarówno z nowo poznanymi koleżankami i kolegami jak również z naszymi postaciami. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspaniałą rozgrywkę oraz czas, który poświęciliście na doskonalenie swoich postaci, wspólne rozwijanie fabuły oraz tworzenie niezastąpionej atmosfery na naszym discordowym serwerze.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

ValarMorghulisZmiany
Pierwszy dzień imienia forum już za nami, a przed: kilka aktualizacji! Odświeżone zostały rodowe drzewka, do których lektury serdecznie zapraszamy, wkrótce dodane zostaną kolejne struktury szlacheckich rodzin. Dodatkowo w regulaminie dodany został zapis dotyczący dłuższych nieobecności.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

 

HopeValleyPart of the journey is the end
Przychodzimy do Was ze sprawą poważną, wielkiej wagi — czymś, co na pewno okaże się dla forum ogromną zmianą. Po długich rozmowach, Emma Whitely (znana pod pseudonimem Warren) zdecydowała się opuścić skład administracyjny. Jednocześnie informujemy, że jej miejsce zajmie od dziś Grace Warren, która do tej pory wykazała się nieopisaną pomocą w prowadzeniu Hope Valley. Wszyscy doskonale znamy Grace, wszyscy widujemy ją na czacie i na pewno ucieszy Was, że od dziś możecie ją męczyć pytaniami dosłownie o wszystko! Serdecznie gratulujemy przejęcia nowej, bardzo ważnej dla forum funkcji!
Z tego miejsca dziękujemy Emmie za całą pracę, czas i cierpliwość, które włożyła w tworzenie naszego florydzkiego raju: nie przesadzimy, twierdząc, że bez jej wkładu Hope Valley nawet by nie powstało, nie mówiąc już o przetrwaniu sześciu miesięcy (tak, lada chwila dobijemy półrocza aktywności!). Emma była jedną z założycielek i pomysłodawczyń: to dzięki niej HV położone jest na Florydzie, oferując mieszkańcom zarówno widok na piękny ocean, jak i niebezpieczeństwa czyhające się w Everglades. To dzięki współpracy z Emmą powstała mapa miasta, opisy wszystkich dzielnic czy najistotniejszych miejsc pracy. Z całego serca dziękujemy i bardzo doceniamy wszystko, co zrobiła na rzecz forum — i na pewno będziemy ją ciepło wspominać.

Administracja Hope Valley nie zamierza na razie ogłaszać naboru uzupełniającego.
Adres forum: http://hopevalley.pl

BurlingtonPunkty fabularne
Pamiętając o waszych uwagach odnośnie dopracowania systemu przyznawania punktów fabularnych, chcielibyśmy poinformować, że powoli kończymy przygotowywać kod dla dzienników aktywności - przy ich pomocy, w niedalekiej przyszłości (wstępnie byłby to początek listopada) będziecie mogli śledzić informacje odnośnie tego, za co otrzymaliście punkty, w których eventach braliście udział oraz jakie zadania otrzymaliście od Mistrza Gry.
Ponadto został zaktualizowany punkt czwarty regulaminu oraz powstanie nowa dzielnica mieszkaniowa.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

WizzardyAktualizacja zasad Quidditchowych
W dniu dzisiejszym wstawiłam poprawioną mechanikę gry w Quidditcha. Brakuje jeszcze fauli, ale są one w opracowaniu. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania i wątpliwości (ewentualnie sugestie) proszę pisać do mnie lub do @Terrence Lee, postaramy się odpowiedzieć najlepiej jak umiemy, przy czym ja nie obiecuję, że zrobię to szybko.
Następna na tapecie jest Magia Medyczna oraz Runy, a później Wróżbiarstwo i Rytuały, ale to potrwa jeszcze trochę czasu.

Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

BelgraveCo nowego w Belgrave?
Mamy koniec października, a co za tym idzie, mamy Halloween! Idealna okazja, żeby zorganizować event, prawda? Dlatego nie czekaj, szykuj swoje przebranie, odpisuj profil i przybywaj, żeby się zabawić! O wszystkich szczegółach tego wydarzenia można przeczytać tutaj!
Na forum pojawiło się kalendarium, a administracja utworzyła dla Belgrave serwer na Discordzie.
Adres forum: https://belgrave.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz