Vision News 01.11.2020

CzarodziejeBal Halloweenowy
Na święto Halloween tym razem wybrane zostało miejsce nad jeziorem. Jest tu specjalna scena, na której na żywo śpiewają Wilcze Głowy, wielki parkiet do tańczenia, a także mnóstwo atrakcji wokół. Przy wejściu na zabawę podlatuje do Was świecąca się dynia, która lata Wam nad głową w odległości jakiej będziecie jej kazać, by oświetlać nam zabawę – wystarczy machnąć różdżką, by zmienić jej położenie, a nawet mocniej rozświetlić, albo całkowicie zgasić. Dynie są zaczarowane w taki sposób, że nie zderzają się ze sobą w powietrzu i nie psują... a przynajmniej tak twierdzi oficjalna informacja od producenta.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalHalloweenowe Czary Mary
Poznajcie Mary - młodą, bardzo ambitną czarownicę, która w ramach zaliczenia musi uwarzyć Eliksir Strachu. Dziewczyna wzięła sobie za punkt honoru stworzenie najlepszego wywaru, jednak jej podopieczni są innego zdania. Złośliwe duchy postanowiły zrobić swojej opiekunce psikusa i pochowały niektóre składniki. Gdzie? Dobre pytanie... Ostatnimi czasy było widać, jak latają między uliczkami Crystal City.
Na Pokemon Crystal zabawa potrwa do 7 listopada, godz. 20.00.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

SpectrofobiaUpiorne wydarzenie
W związku ze zbliżającym się Halloween na Spectrofobii zostało przygotowane specjalne upiorne wydarzenie! Ponownie gracze będą mieli okazję skorzystać z dobrodziejstwa Upiornej Matematyki, a więc nie tylko ze stałej punktacji za wyzwania, lecz także możliwość zdobycia dodatkowych Esencji Koszmaru. Zachęcamy także do ustawienia Halloweenowym avatarów i wykonywania koszmarnych wyzwań! Powraca także długo oczekiwana możliwość wymiany magicznych skarbów zgromadzonych przez graczy. W tym roku dajemy również okazję wzięcia udziału w szatańskiej loterii i wygranie licznych, czasem użytecznych nagród oraz stworzenia horroru i zgarnięcia jedynej w swoim rodzaju nagrody, w tym legendarnego Spectronomiconu.
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com

BurlingtonMultikonta, poszukiwania, emotikony
Z dniem 28.10.2020, wchodzi w życie dość duża zmiana dotycząca multikont. Mianowicie zdecydowaliśmy się na rezygnacje z wymaganej liczby postów oraz zwiększenie początkowej liczby możliwych do stworzenia kont - od dzisiaj będzie ona wynosić 5. Na jakich zasadach będą tworzone kolejne postacie? Nic skomplikowanego! Wystarczy wysłać PW z zapytaniem o zgodę na konto Burlington. Jeśli nie porzucacie nagminnie kont, logujecie się regularnie na forum i staracie się być aktywnymi użytkownikami - na pewno nie dostaniecie odpowiedzi odmownej.
Administracja postanowiła również udostępniać poszukiwania graczy poza forum, jeśli wyrażą na to zgodę. Pojawiły się też ikonki związane z Halloween, a także zapowiedź kilku niespodzianek.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

NoweForumStory of Magic
Umówmy się - magia jest wszędzie, a większość ludzi jest na nią kompletnie ślepa. Poruszają się po pustym świecie, pogrzebani w melancholii życia codziennego. Nowojorczycy wcale na tym polu się nie wyróżniają.
Istnieją jednak na świecie miejsca, które otwierają biedakom oczy, pokazując im do czego są zdolni. Jednym z takich miejsc jest *Brakebills*. Szkoła magii, znajdująca się na północ od Nowego Jorku, ściągająca do siebie z całego świata adeptów z potencjałem magicznym. W jednej chwili zmywasz naczynia, w drugiej stoisz przed ogromnym gmachem uniwersytetu, w oczekiwaniu na egzamin. Jeśli go zdasz, twoje życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Pełne wsparcie finansowe, wiele ciekawych lekcji i zupełnie nowy świat do odkrycia. Jeśli natomiast nie masz wystarczająco potencjału magicznego by zdać, twoja pamięć o wszystkim co zaszło, zostanie skasowana.

Z końcem października otworzyło się nowe magiczne forum. Administracja ogłosiła też nabór na MG
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com

NoweForumFiendfyre
Lata zakładania klapek na oczy odbiły się w końcu swoim ciężkim echem po Magicznym Świecie. Najstarsi czarodzieje Wielkiej Brytanii nie widzieli jeszcze czasów takiego rozłamu w Ministerstwie Magii. Głowa instytucji - Harold Minchum - ciągle utrzymuje pozory porządku. Podczas przemówień trzyma się kurczowo słów, które pozwoliły mu wspiąć się na tak wysokie stanowisko - podkreśla swój respekt dla równości wszystkich czarodziejów, zupełnie jakby zapominał o zwiększającej się przestępczości, jednocześnie poza oczami opinii publicznej wydając kolejne dekrety, które po cichu mają uporządkować sytuację. Aurorzy dostają pozwolenie na używanie zaklęć niewybaczalnych, do Azkabanu sprowadzono więcej dementorów. Czarna Armia staje się tematem, o którym niby wiadomo, aczkolwiek wszyscy milczą, próbując uniknąć masowej paniki.
Forum zostało otwarte w ostatnim tygodniu października.
Adres forum: https://fiendfyre.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz