Vision News 08.11.2020

CzarodziejeKoniec remontów
Dormitoria ślizgonów wróciły do normy, nadszedł czas, żeby opuścić dormitoria domów, które gościły nas przez ten czas. Czas na kończenie rozpoczętych wątków jest do 30 listopada, później dormitoria innych domów znowu będą niewidoczne dla ślizgonów.
Oprócz tego na Czarodziejach pojawiła się nowa zasada odnośnie korzystania z nauczycieli półfabularnych.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić. Nie zaszkodzi jednak zaznajomić się z panującymi tu zasadami, zainwestować w wejściówkę oraz zabrać ze sobą jakieś "małego co-nie-co" na lepszy początek znajomości, szczyptę optymizmu i kupę cierpliwości :3
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisNowości
Wraz z początkiem nowego miesiąca przygotowaliśmy dwie nowości, z których szczegółami zapoznajcie się już dziś! W strukturach rodowych dodane zostały informacje dotyczące zaręczyn postaci; rozwiązanie to znacznie ułatwi nowym graczom zainteresowanym rodem zrozumienie, jakie decyzje podjęto podczas fabularnej gry już istniejących postaci.
Ponadto administracja Valar Morghulis zaprasza do zapisów na Turniej Złotych Róż.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

BerrylaneZmiany w administracji
Z dniem dzisiejszym z powodu zbyt małej ilości czasu oraz natłoku obowiązków z administracją żegnają się Sami (Scarlett Mowsley) oraz Tison (Laura May Lewis). Dziękujemy dziewczynom za poświęcone chwile i za miłą współpracę.
Adres forum: http://www.berrylane-pbf.pl

 

BurlingtonDzienniki aktywności i zapowiedź sklepiku MG
W dniu dzisiejszym, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na forum pojawiły się dzienniki aktywności. Ich posiadanie nie jest obowiązkowe - sami zdecydujecie, czy przydadzą wam się one na co dzień, i czy chcecie takowy założyć. W celu utworzenia tematu, należy złożyć zamówienie, którego kod znajdziecie w tym temacie.
Dodatkowo, korzystając z okazji, chcielibyśmy poinformować was o tym, że w najbliższym czasie na forum pojawi się sklepik Mistrza Gry. Za jego pośrednictwem, osoby które regularnie zbierają punkty fabularne, przez kilka dni będą mogły "wymienić je" na coś ekstra. Co to będzie? Przekonacie się w odpowiednim czasie.

Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

WizzardyQuidditchowe Q&A
Ponieważ nadal trwają prace nad stworzeniem systemu, który będzie nam się ładnie sprawdzał (i potrwają pewnie do końca sezonu, widząc ile zmian cały czas się nam nasuwa), a wiem, że często każdemu nasuwają się przeróżne pytania (bo staram się odpowiadać na nie na bieżąco) postanowiłam dodać do Quidditchowego folderu FAQ dla potomnych! Jeżeli wypali, będę się starała tworzyć coś takiego dla wszystkich mechanik, które też próbujemy rozbudować/stworzyć, więc niezmiernie ucieszę się z każdego pytania! Na ten moment jedyną częścią gry, która nie jest rozpisana są faule, ale cała reszta przybrała już swój (miejmy nadzieję) ostateczny na ten moment kształt, także zapraszam do zapoznania się z mechaniką i pytania o tutaj!
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

NoweForumPUFF
Komunikat wygenerowany automatycznie do przekazania w każdym możliwym środku masowego przekazu.
Z dniem 04.08.2030 r. w porozumieniu z Kanadyjskim Parlamentem oraz Światową Organizacją Zdrowia informujemy, że każde dziecko zakażone wirusem Prodigium uberius facta furor (PUFF) musi zostać przeniesione pod opiekę ośrodka International Centre of Infectious Diseases (ICID) mieszczącego się w Ottawie, w celu zapewnienia jego bezpieczeństwa.
W związku z tym zostają Państwo zobowiązani o niezwłoczne przekazanie swoich dzieci, w przypadku zakażenia w/w wirusem, oddelegowanym służbom. Pobyt dziecka w ośrodku jest nieodpłatny oraz na okres bliżej nieokreślony.
Wszelkie próby oporu, czy ukrywania się, będą surowo karane. Państwa dzieci zostaną poddane badaniom w celu określenia ich stanu zdrowia. Będzie nad nimi czuwać wyszkolona kadra, która zapewni im zajęcia, opiekę psychologiczną oraz zadba o ich edukację.

PUFF zostało otwarte 1 listopada.
Adres forum: https://puff.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz