Vision News 15.11.2020

CzarodziejeZmiany
Uregulowałyśmy zasady działania magii niewerbalnej – pojawiły się progi do zaklęć, od których można jej używać. Wszystkie informacje znajdziecie w tym poście, w razie wszelkich niejasności kierujcie pytania prosto do modercji.
Oprócz tego na Czarodziejach zmiany w celach postaci, nowości w spisie magicznych potraw oraz ankieta w konkursie na halloweenowy profil.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MortisListopadowy szał postowy
W zeszłym roku przeszliście sami siebie jeżeli chodzi o ilość napisanych postów i chociaż mieliśmy na ten rok bardziej ambitne plany... Cóż, dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że 2020 nie jest dla nas zbyt łaskawy, więc postanowiliśmy trochę ułatwić zdobywanie nagród. W końcu w tym wszystkim chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, prawda?
Na Mortisie ruszyła postowa zabawa.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

MagicLullabyArtykuły
Udostępniony został temat do wyrzucania artykułów, gdzie od teraz będziecie mogli wyrzucać to, co opracowaliście dla Proroka Codziennego czy Czarownicy. Za niedługo pojawi się kod na Żonglera. Nie bójcie się proponować też innych gazet.
Dodatkowo na Magicznej Kołysance edytowano listę zadań, zmodyfikowano część w mechanice fasolek, odnoszącą się do fasolek otrzymywanych za prasę oraz przyjęto nowego MG.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

WizzardyAktualizacje
Zmianie ulega regulamin lekcji w punktach 2 oraz 11.4. Tym samym zostają wprowadzone nowe ograniczenia w ilości prowadzonych równocześnie lekcji. Oprócz tego, nałożone zostają limity dla uczniów w kwestii lekcji indywidualnych — od teraz, tak jak nauczyciele, mogą sobie oni wliczyć do zdobywania statystyk tylko jedną lekcję na dany miesiąc fabularny.
Ponadto wprowadzono kolejkę zgłaszania lekcji, zaktualizowano zdobywanie punktów przez nauczycieli i stażystów, wprowadzono modyfikacje w instrukcji wypełniania dzienników, zmienił się również format dotychczasowych zasad na czas meczów Quidditcha, a przynajmniej na czas aktualnie rozgrywanego.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

KlatwaOguniCiężkie dni dla rodów
Mieszkańcy Oguni hucznie w tym roku świętowali Halloween. Lokacje eventowe są nadal otwarte, dopóki ostatni gracz stamtąd nie wyjdzie. Korzystajcie z dostępnych zabaw przez kolejne dni, bo przed wami...
Nadchodzą ciężkie dni dla rodów. Odkryte informacje mogą zaważyć nad losem wielu osób, zwłaszcza tych, którzy od wielu lat sprawowali władzę w miasteczku. Ogłoszono zebranie, podczas którego zostaną podjęte bardzo poważne decyzje. Wielu z was pewnie zastanawia się, kiedy do tego dojdzie i co będzie tematem przewodnim. Otóż zapraszamy do jego śledzenia; zostanie zwołane w połowie miesiąca.

Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

NoweForumPaducah
TEXAS
31.10.2016 – ten pamiętny dla wszystkich mieszkańców Paducah dzień wywrócił ich życie do góry nogami. Nikt nie zwracał uwagi na to, że przebrani za postaci z horrorów imprezujący ludzie nie są tak naprawdę ludźmi. W mieście pojawiły się potwory, demony i mordercy rodem ze slasherów lat 80tych.
Przez pierwsze dwa lata w mieście zapanował terror. Zdarzały się morderstwa, porwania i nawiedzenia. Władze miasta nie były w stanie zapanować nad panującym w mieście chaosem. Po latach udręki zmobilizowane służby Paducah wraz z mieszkańcami połączyły siły. Udało im się schwytać niektórych sprawców, którzy stanowili główną wskazówkę do rozwiązania masakrycznej zagadki.

Adres forum: https://paducah.forumpolish.com/

NoweForumDreamy Seattle
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zadaniami, za które już od teraz możecie odbierać punkty fabularne. Jednocześnie dziękujemy Anabelle, Tottie i Jacobowi za uraczenie nas pomysłami - otrzymaliście w swoich tematach nagrody!
Jeśli ktoś z was ma pragnienie, aby pojawiały się inne zadania - wciąż zachęcamy do odwiedzania pomysłów i składania tam swoich propozycji.
Nieprzekonanych do punktów fabularnych namawiamy do założenia tematów i zabawy z nami! Jak widać twarze w stopce u dołu forum prezentują się całkiem okazale. Do usłyszenia!

Adres forum: http://dreamyseattle.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz