Vision News 22.11.2020

DbauTime Skip
W ostatnim czasie naszym dzielnym wojownikom udało się powstrzymać kolejne zło zagrażające naszemu forum. Ich wspólne działania i walka o większe dobro sprawiły, że w kosmosie na długi czas zapanował pokój. Co to oznacza dla nas wszystkich? Kolejny przeskok czasowy! Przejdźmy do najważniejszych rzeczy! Time Skip będzie obejmował okres 7 lat, podczas których gracze opiszą co ich postać robiła przez ten czas i jakie przygody przeżywała. Nauczyła się wielu nowych technik? Wzmacniała swoje ciało, przekraczając swoje limity? A może spędziła ten czas na spotykaniu się z nowymi i starymi przyjaciółmi? Wszystko zależy od was.
Adres forum: https://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

PuffPoszukiwania
Moje drogie misie! Puffowisko szuka osoby chętnej na stanowisko Mistrza Gry! Poszukujemy osoby, która ma dużo czasu, głowę pełną pomysłów oraz... Ogrom chęci, by pisać! Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku MG, choć jest to mile widziane (w razie co nauczymy, na spokojnie).
Oprócz tego na Puff ruszyły pierwsze cztery misje oraz pojawiła się pierwsza część zadań na listopad.
Adres forum: https://puff.forumpolish.com/

HopeValleyPółurodziny
Dokładnie tyle minęło od dnia, w którym Hope Valley powitało w swoich skromnych progach SETKI mieszkańców. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło, wiele razem przeszliśmy i z tej okazji zapraszamy Was do udziału w listopadowej zabawie: PLEBISCYTACH!
Adres forum: http://hopevalley.pl

 

BurlingtonZmiany w ekipie
Przychodzimy dziś do Was z garstką informacji organizacyjnych. Nastąpiły małe zmiany w administracji, którą opuścił Sawyer Bradford, czyli nasza alexik. Chciałybyśmy z tego miejsca podziękować Ci za owocną współpracę! Cieszymy się, że zostajesz z nami na forum! Żeby jednak nie utonąć w pracy, postanowiliśmy wciągnąć w nasze szeregi dwie nowe osoby. Jedną jako pomoc dla Mistrza Gry, drugą na stanowisko Moderatora.
Aiden Sanders oraz Esmee Tremblay Wilson dołączyli do grupy administracyjnej jako MG i Moderator. Ponadto nowym opiekunem rodziny Bradfordów został Matthew Bradford.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

WizzardyTurniej pojedynków dla dorosłych
Sezon na pojedynki uważam za otwarty! Ministerstwo magii organizuje turniej dla wszystkich dorosłych Czarodziejów, którzy zakończyli już oficjalną edukację!
W związku z tym ogłaszam zapisy na turniej pojedynków!
Zapisać się może absolutnie każda postać: nauczyciel, stażysta, auror i typ spod ciemnej gwiazdy! Zgłaszać można także multikonta. Wystarczy jedynie napisać Pe Wu do @Ester Griffiths z imieniem i nazwiskiem zgłaszanej postaci w terminie do 25.11.2020 r.
Więcej informacji na temat turnieju w piątek 27.11.2020 r.

Ponadto w temacie z kolejką zgłoszeń lekcji pojawiła się lista priorytetowa, a w kalendarium fabularnym ma się pojawiać przybliżona pogoda na dany miesiąc.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

KlatwaOguniPoprawki wizualne
Jak pewnie zauważyliście administracja w ciągu ostatnich kilku dni prężnie działała, żeby polepszyć wygląd forum. Lokacje zostały zaktualizowane o nowe obrazki, kilka nawet nowych przybyło, a te niepotrzebne i zbędne zostały usunięte. Wszystkie wpisy w Organizacji forum, Vademecum jak i Gazetce forumowej zostały urozmaicone o nowy wygląd.
Ze wszystkimi zmianami można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz