visionnews422

VattghernKonie
W Bibliotece znalazł się artykuł na temat koni opracowany szczegółowo przez Catrionę. Znajdziecie w nim przydatne informacje na temat końskich ras, specyfiki ich hodowli w zależności od regionu, ceny końskiego ekwipunku oraz dużo więcej ciekawych informacji na temat świata.
Oprócz tego na Vatt;ghern artykuł o religiach i zwyczajach został przeredagowany i uzupełniony.
Adres forum: https://vattghern.com/

CzarodziejeNowości polityczne
Pub Pod Trzema Miotłami przeszedł remont i zmienił swoją nazwę na Pod Trzema Różdżkami. Teraz to elitarne miejsce, do którego wstęp mają osoby tylko o odpowiednim statusie krwi.
Dodatkowo na Czarodziejach w profilach pojawiło się pole "Preferencje polityczne", pojawiły się wizbooki partii politycznych, trwają drobne zmiany w spisach, przelewy między własnymi kontami można regulować tylko i wyłącznie w przypadku chęci zmiany wyglądu postaci oraz utworzono możliwość dystrybucji i zarabiania na tworzonych magicznych przedmiotach, zaklęciach i eliksirach.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

HerbiaListy do Krinn
W tym roku postanowiliśmy znacząco zmienić formę Mikołajek. W miejsce klasycznego wymyślania podarków oraz wzajemnego obdarowywania nimi, chcemy abyście napisali list do Krinn zawierający Waszą prośbę o prezent. O co poprosicie boginię pragnień? Nowy, ciepły płaszcz na zimne noce? Coś do poczytania przy świecy? A może pożądacie biżuterii, którą pochwalicie się w towarzystwie? Zaskoczcie nas pomysłem, ale też zważajcie na słowa, by nie urazić dumnej Pani Pokusy.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

PuffNowinki
Wraz z dniem dzisiejszym odblokowujemy multilokację na czas nieokreślony! Ponadto otwieramy nabór na Moderatora, który zechciałby nas wspomóc na forum w codziennych czynnościach takich jak: sprawdzanie kart postaci, informatorów czy wpisywanie wizerunków/stanowisk do spisów.
Adres forum: https://puff.forumpolish.com/

 

WarriorCatsNabór do ekipy administracyjnej
W dniu dzisiejszym Węglowy Pył niestety rezygnuje ze stanowiska moderatora. Chcemy jej serdecznie podziękować za jej wkład w forum i pracę jaką mu poświęciła, a także za pomoc jakiej nam udzieliła gdy obecny skład administracji przejął forum. Cieszymy się, że miałyśmy okazję razem pracować i mamy nadzieję, że Węglowy Pył również będzie ten czas z nami miło wspominać. To niestety nie koniec przykrych wiadomości - oprócz tego opuszcza nas także Łaciate Futerko, która zdecydowała się nie obejmować już dłużej stanowiska administratora forum ze względu na sprawy prywatne poza forum. Rozumiemy jej decyzję i jej również chcemy podziękować za wkład pracy w forum i pomoc, jaką dla nas wszystkich była. Cieszymy się, że mogłyśmy razem pracować i przykro nam, że musimy rozstać się tak szybko.
W związku z tym, i również ze względu na to, że brakuje nam rąk do pracy a koniec roku jest dla nas wszystkich bardzo ciężki, zdecydowałyśmy się zrobić nabór na członków moderacji i administracji. Chcemy dać możliwość kandydowania różnym osobom i zobaczyć, kto ma chęci do pracy nad forum. Dlatego dzisiaj powstanie temat, w którym chętne do objęcia stanowiska moderatora lub administratora osoby mogą się zgłosić i opisać swoją kandydaturę, a my z owych chętnych wybierzemy w najbliższym czasie osobę lub osoby, które zasilą grono moderacji lub administracji.

Więcej informacji o naborze tutaj.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

ErrorBerrylane tylko dla dotychczasowych graczy
Z dniem 27.11 forum zawiesza działalność i pozostaje dostępne tylko dla graczy zalogowanych.
Berrylane przestaje być dostępne dla każdego i pozostaje otwarte do gry wyłączenie dla graczy, którzy zdążyli założyć konta przed ostatnim piątkiem.
Adres forum: http://www.berrylane-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz