Vision News 06.12.2020

CzarodziejeAtrakcje świąteczne
Ruszyły świąteczne i przedświąteczne atrakcje dla Czarodziejów! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i zapoznania się ze wszelkimi niezbędnymi informacjami tutaj. Czeka na Was wiele ciekawych rzeczy.
Oprócz tego na Czarodziejach zapisy na świąteczny event, ruszyły także nowe zadania za punkty domów i kółka pozalekcyjne, a także zdarzenia losowe. Trwa nabór na Mistrza Gry.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

ShinobiNoMonoWspomagania
Trwają ogromne prace nad wspomaganiami, gdzie wiele z nich przechodzi gruntowny rework. Zamiarem zmian jest balans boostów płynących ze wspomagań i urozmaicenie rozgrywki. Aktywni użytkownicy mogą się wypowiadać w tematach propozycji, więc dużo będzie również zależało od nich.
Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php

 

SpectrofobiaDziesiątka
Spectrofobia obchodzi swoje dziesiąte urodziny! Z okazji tej okrągłej rocznicy dla graczy przygotowany został mały, pozafabularny konkurs, którego celem jest stworzenie specjalnej urodzinowej laurki nawiązującej do świata Spectrofobii. Na uczestników czekają nagrody, takie jak unikatowe przedmioty magiczne, a nawet bestie!
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com

 

StoryOfMagicNowy rozdział
Nowy miesiąc oznacza kolejny rozdział fabularny. Ogłoszenia oraz aktualizacje fabularne, zostały zaktualizowane o odpowiednie informacje, z którymi warto się zapoznać.
Ponadto na Story of Magic jest nowy Mistrz Gry, ruszył event grudniowy, 6 grudnia zaczyna się także pierwszy trening Weltersa oraz zaktualizowane zostały karty statystyk osób, które robiły coś fabularnie w związku ze swoją grupą/rangą.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

BloodlinesBloodlines 1920
Gra rozpocznie się, jak już wspomnieliśmy, 01.01.2021 r., czemu będzie towarzyszyć oficjalne ogłoszenie. Od tego momentu wszyscy będą mogli brać udział w politycznej rozgrywce Spokrewnionych, nawiązywać sojusze, toczyć wojny, walczyć Sabbatem — wrogiem Camarilli — czy innymi zagrożeniami.
Adres forum: https://www.bloodlines.pl/

 

WarriorCatsSkład administracji uzupełniony
Przyszedł czas na ogłoszenie wyników przeprowadzonego przez nas naboru. W pierwszej kolejności chciałyśmy serdecznie podziękować wszystkim zgłoszonym osobom za ich chęć w pomocy forum.
Deszczowa Łapa dołącza do ekipy na stanowisku administratora, natomiast Okopcona Gałązka i Zbożowa Łapa zajmą się moderacją forum. Można też głosować na forumowych faworytów w Wielkim Konkursie.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

RiverdaleHighSchoolNowinki!
Na forum trwają rozmowy odnośnie multilokacji. Ponadto pojawili się Dziennikarze, a gracze mogą wziąć udział w odbudowie biblioteki Carnegie Branch.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

 

NYCWracamy!
Tęskniliście? Tak, my za Wami też! Tak jak informowałyśmy, musiałyśmy ustabilizować swoje sprawy. Co prawda jeszcze nie wszystko jest u nas zupełnie idealnie, ale powoli chcemy wrócić do normalności. W związku z tym stopniowo będziemy odmrażać działanie forum, po kolei wznawiając działanie każdej części NYC. Mimo wszystko prosimy o Was o cierpliwość, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Nowy Jork na nowo zaczął żyć.
Z przykrością informujemy, że z powodów prywatnych z naszego składu odchodzi Howard van der Veen (Wiśnia). Życzymy jej wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w rozgrywkach fabularnych.

W najnowszym ogłoszeniu można dowiedzieć się o zmianach w regulaminie, zapoznać się z nowym wydaniem forumowej gazetki, najnowszymi gorącymi newsami od plotkary, a także zobaczyć jakie świąteczne niespodzianki przygotowała administracja.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

BurlingtonGrudniowe niespodzianki
Hej, hej! W dniu dzisiejszym przyszło nam powitać grudzień, wraz z którym na forum pojawiło się kilka nowości. Nie jest to wciąż wszystko, co planujemy na ten miesiąc, ale na pozostałe rzeczy trzeba cierpliwie poczekać. Obiecujemy, że pojawią się już niedługo!
Na forum pojawiła się zapowiedź świątecznego jarmarku oraz zimowego wyglądu, a także wystartowała kolejna edycja grywalizacji.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

BelgraveNowy wygląd, nowi my!
Jak pewnie zauważyliście mamy na forum zupełnie nowy wygląd! Wraz z nim wprowadziłyśmy parę dodatków, a do tego zakończyliśmy nasz drugi odcinek fabularny!
Na forum pojawił się trzeci odcinek fabularny. Gracze aktywni podczas drugiego rozdziału otrzymali nagrody. Halloween zakończyło się tragicznie, ale dzięki temu inni gracze mogą na tym skorzystać. Pojawił się również temat Co już wiemy?, w którym będą odnotowywane bieżące wydarzenia fabularne.
Adres forum: https://belgrave.forumpolish.com

KlatwaOguniGrudzień rozpoczęty i to w nie byle jakim stylu!
Nasz mały forumowy event z zebraniem wciąż trwa, a atmosfera zdaje się tam robić coraz bardziej napięta. Czy podejmą właściwą decyzję? Cóż, należy jedynie śledzić naszych graczy z rodów, którzy za wszelką cenę próbują dotrzeć do prawdy. Pytanie tylko, czy są na nią gotowi...
Postaciami miesiąca zostali Hakaku i Melanie, a na forum wprowadzono walutę o nazwie Cykada. Ponadto administracja Oguni powiadomiła o nadchodzących zmianach w kanonie forum, które są rezultatem problemów jakie wynikły z ich współtwórcą.
Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

NoweForumLoch Ness
Drumnadrochit to wieś w szkockim okręgu samorządowym Highland, leżąca na zachodnim brzegu jeziora Loch Ness u podnóża Glen Urquhart. Życie w tym miasteczku toczy się powoli - z dala od miejskiego zgiełku, zanieczyszczeń i wyścigu szczurów.
Próżno szukać tutaj klubów nocnych, wojny gangów czy anonimowości. Dla jednych jest to jak raj na ziemi, dla innych życie w tak małej społeczności zdaje się być piekłem.
A Ty? Chcesz wieść spokojne życie w Drumnadrochit i cieszyć się świeżym powietrzem? A może ciężko pracujesz żeby móc się wyrwać i zachłysnąć się miejskim życiem? Być może jesteś tutaj ponieważ właśnie od cywilizacji uciekasz?

W ostatnim tygodniu otworzyło się nowe forum.
Adres forum: https://lochness.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz