Vision News 20.12.2020

TheGiftedZmiana miesiąca
Z racji tego, że system dwóch miesięcy wprowadzony przez poprzednią administrację nie zdał egzaminu i gracze nadal prowadzą sesje czerwcowe, dnia 21 grudnia następuje oficjalna zmiana miesiąca fabularnego na lipiec. Jeżeli ktoś ma zaległe sesje do rozegrania w czerwcu, powinien rozpocząć je przed wyznaczonym powyżej terminem.
Ponadto administracja The Gifted ogłasza, że z końcem roku odbędą się czystki.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

DemigodsNowości
Dwunasty grudnia przyniósł kolejne zmiany. Pojawili się nowi bogowie, a kilku wcześniejszych otrzymało rozwinięcia swoich zdolności. Zmianie uległ także system uznawania umiejętności pasywnych oraz została dodana możliwość uczenia się nowych mocy spoza zakresu boskiego rodzica. Szykuje się także kilka dużych wydarzeń fabularnych, o których więcej w dalszej części.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

ValarMorghulisAktualizacje
Aktualizacji uległy rodowe drzewka, pojawiły się także opisy nowych, fabularnych rodzin. Dodatkowo przy wartości armii podlegającej każdemu Wielkiemu Rodowi w nawiasach pojawiły się liczby określające to, ile zbrojnych przynależy do własnej armii rodu noszącego miano wielkiego. Jest to zaczątek przygotowywanej mechaniki bitew, którą do Waszej dyspozycji oddamy najpewniej po Nowym Roku.
Oprócz tego administracja Valar Morghulis szykuje świąteczne niespodzianki.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

WarriorCatsNowy admin w ekipie Wojowników
Przeczytałyśmy i rozważyłyśmy zgłoszenie Gryzącej Łapy w temacie z naborem na członków administracji i moderacji. Sam temat nie został przez nas zamknięty właśnie ze względu na to, że jeśli zdarzy się, że ktoś zechce w jakiś sposób nam pomóc, to wciąż może się w nim zgłosić - nie obiecujemy, że taką propozycję rozważymy od razu, ale możemy na nią spojrzeć, gdy zdecydujemy, że przyda nam się więcej rąk do pracy lub, gdy ktoś z obecnej administracji lub moderacji zdecyduje się przejść na emeryturę. Nasz obecny skład jest składem nowym, i przyznajemy, że chętnie rozpoczniemy współpracę z osobą, która zna się na stronie technicznej forum oraz może nam pomóc usprawnić pracę oraz w przyszłości wprowadzać nowości. Dlatego też, od dzisiaj, Gryząca Łapa dołącza do grona administracyjnego forum na stanowisku Administrator. Liczymy na owocną współpracę i witamy wśród nas.
Ponadto forum będzie niedostępne 21 grudnia w godzinach 3:00- 8:00 na czas prac technicznych.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

BurlingtonZimowy wygląd
Jak już zapewne zdążyliście się zorientować, w dniu dzisiejszym na forum zawitał odświeżony, zimowy styl (a wraz z nim kilka poprawek oraz dodatków).
Czat został zaktualizowany do najnowszej wersji i otrzymał polskie tłumaczenie, pojawiły się nowe pola profilowe, a stare zostały odświeżone, pojawiły się zmiany w składzie administracji, na okres świąteczny został wydłużony czas na posty, a administracja przypomina o udziale w świątecznym evencie.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

FiendfyreŚwiąteczny klimat
Pewnie jak większość z Was zauważyła mamy grudzień, a co za tym idzie Święta i Nowy Rok. Obecnie na forum panuje lato, ale postanowiły, że warto wprowadzić tutaj nieco tego wyjątkowego klimatu i stworzyłyśmy kilka tematycznych zadań od Mistrza Gry, które znajdziecie tutaj. Dodatkowo został utworzony nowy temat do zabawy, w którym można wytypować jaki prezent najlepszy byłby dla postaci powyżej. Zadania możecie wykonywać i rozliczać do 23:59 dnia pierwszego stycznia. Mamy nadzieję, że ten drobiazg urozmaici Wam grę na forum!
Adres forum: https://fiendfyre.forumpolish.com

NoweForumOsprey Isle
Słyszycie? Czy to dzwonki? Tak! Przygotowania do świąt idą pełną parą! Od tygodni władze wyspy przygotowują się do uroczystego zapalenia świątecznych lampek na choice przed ratuszem. Zgodnie z tradycją nie zabraknie grzanego wina, pierników i chrupiących jabłek oblanych karmelem... Wszystko ku uciesze zarówno dzieci jak i dorosłych! W tym roku pierwszy wieczór bożonarodzeniowego jarmarku uświetnić ma muzyka na żywo. Oby pogoda dopisała, bo zamiast świątecznych piosenek usłyszymy poszczękiwania zębami muzyków! Mróz potrafi dopiec, ale nie ma tego złego, bo lodowisko ma być jeszcze większe od zeszłorocznego! Łapcie za łyżwy, uzbrójcie się w masę dobrego humoru i przygotujcie się na... częste upadanie!
Dziś wieczorem otworzyło się nowe forum typu second life.
Adres forum: http://osprey-isle.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz