Vision News 27.12.2020

LegendsOfWesterosSanta Reaper
W poprzednim roku odwiedził forum Chad Santa, w tym roku jest to niestety Santa Reaper, jak widać na obrazku, który nie honoruje grzecznych dzieci, ale za to kosi głowy tym niegrzecznym. Tak czy siak, dla graczy i MG postanowił zostawić podobny prezent, co jego poprzednik w roku poprzednim (co by jednak smutno nie było). Mianowicie podwójna ilość PD za post, tj. 2PD za jeden post fabularny, zarówno dla MG, jak i dla gracza. Bonus ten wygasa z dniem 31 grudnia 2020 r. o godzinie 23:59:59.
Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeChętni do pisania
W temacie z chętnymi do pisania pojawiła się nowa zasada, wedle której należy jasno określać w zgłoszeniu, czy akcja startowa od Mistrza Gry jest pożądana, czy też nie. Zgłoszenia zawierające odpowiedzi takie jak "obojętnie", "tak/nie" i tym podobne, nie będą przez Mistrzów brane pod uwagę.
Oprócz tego na Czarodziejach uszczegółowiono zasady Hipnozy.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

VattghernWiedźminkołaj 2020
Z okazji świąt oraz rocznicy istnienia naszego forum — obiecana loteria. Zasady są proste, a niektórym z was już znane. Poniżej macie zestaw kilku pozycji-prezentów, które możecie wylosować dla swoich postaci. Ich liczba oraz kolejność jest nieprzypadkowa — każdy punkt listy upamiętnia aktualizację lub artykuł, których nasze forum doczekało się w mijającym właśnie roku. Zdecydowaliśmy się upamiętnić tylko dwanaście spośród nich — niby dwanaście potraw na wigilijnym stole albo zakres wyników na dwóch kostkach sześciennych*, którymi poturlacie, by zdobyć upragnione fanty.
Adres forum: https://vattghern.com/

HerbiaWielka Loteria Rocznicowa
Drodzy Herbianie, oto nadchodzi, ósma już, urodzinowa loteria rocznicowa! Czy jesteście gotowi na coroczną dawkę hazardowych emocji? Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście, a do czyich drzwi zapuka pech i zawód? Zasady obowiązujące w tej edycji nie będą się różniły od tych z roku poprzedniego.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl

 

PokemonCrystalWyprawa do Zimowego Lasu
- M-mój kłopot może nie jest aż tak poważny, ale na szali stoi przebieg Świąt! W pobliżu pracowni Mikołaja pojawiło się jakieś stworzenie, pokemon. N-nie widziałem nigdy takiego samego w waszym świecie, a w naszym zaczął strasznie rozrabiać. Podgryza choinki, płoszy renifery, przeszkadza innym elfom... T-to jakiś koszmar, przez niego praktycznie cała praca stoi, jeszcze kilka dni zwłoki i z niczym się nie wyrobimy na czas! M-może pomoglibyście zrobić porządek z tym urwisem?
Ponadto na Pokemon Crystal w kategorii "zwykłe przedmioty" na liście rzeczy, które można wyłowić, pojawiły się cztery nektary dla Oricorio, które umożliwiają zmianę formy Pokemona oraz zwiększone zostały szanse na powodzenie uzyskania profitu podczas łowienia, wyprawy po jaskiniach oraz tropienia.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisŚwiąteczne zabawy
Z radością ogłaszamy, że tradycyjne – bo po raz drugi i mamy nadzieję, że nie ostatni! – przygotowaliśmy dla Was forumowe podarunki oraz zabawy które są namiastką prezentów, jakie znajdziecie w najbliższych dniach pod przybranymi świątecznie drzewkami. W temacie Świąteczne zabawy i upominki odnajdziecie szczegóły niespodzianek; oby przypały Wam do gustu i służyły w nadchodzących, fabularnych rozgrywkach!
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

DemigodsBoskie punkty
Z okazji świąt Bożego Narodzenia administracja życzy wszystkim użytkownikom wesołych, zdrowych i spokojnych świąt, okraszonych niezliczoną ilością pierogów, barszczu, zup grzybowych, ciast, rybek i wszystkiego innego, co tam jadacie! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wyjątkowy prezent, który otrzyma każdy aktywny użytkownik. Jest to nic innego jak 50 boskich punktów dla każdej postaci. Oznacza to, że możecie rozdać je zarówno do swoich dotychczasowych mocy, jak również przeznaczyć na naukę nowej mocy.
Oprócz tego administracja Demigods zaprasza do udziału w evencie pt. Wesele Elisy i Giotto Nero, które znajduje się w tym dziale: Wesele.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

WarriorCatsNowy Mistrz Gry!
Zbożowa Łapa tymczasowo przejmuje funkcję awaryjnego Mistrza Gry. Od teraz jest upoważniony do poprowadzenia każdej zgłoszonej akcji, która nie zostanie przejęta przez żadnego MG w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Mamy nadzieję, że rozwiąże to palący problem opóźnień w rozstrzyganiu walk i innych akcji. Będziemy dążyć do tego, żeby możliwie najszybciej wytrenować nowych MG, żeby nie musieć obciążać naszego moderatora ich obowiązkami.
Ponadto forum przygotowuje się do przejścia na phpBB3, a stanowisko moderatora opuszcza Popielny Żar.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

NewYorkCityTo już rok!
Aż trudno w to uwierzyć, ale forum ma już okrągły rok! Chcemy podziękować wszystkim graczom, którzy pisali na nim, to właśnie dzięki Wam, dziś możemy obchodzić tę rocznicę! W tym miejscu pragniemy podziękować za wasze zaufanie wobec całej ekipy i mamy nadzieję, że zobaczymy się na fabule!
Adres forum: http://nycity.jcink.net

 

KlatwaOguniWitamy ponownie!
Forum na nowo otwarte, w odmienionej formie. Przede wszystkim nowa fabuła forum - nastąpił kompletny reset fabularny, wszystkie karty postaci zostaną otwarte i będą takie do końca tygodnia. Jeśli ktoś będzie chciał je zmienić po tym czasie, prosimy o kontakt z administracją. Szczegóły dotyczące nowej fabuły forum odnajdziecie w tym temacie. Nowy wzór karty postaci i wszelkie informacje znajdziecie w tym temacie. Oguni zmieniło swoją lokalizacje, a wszelkie informacje dotyczące tego jak płynie tu życie i jak ono wygląda odnajdziecie w Przewodniku po Oguni! Zespół administracji opuścił Wilczek. Dziękujemy mu za wkład, spędzone godziny nad nową odsłoną forum oraz za jego niezastąpioną pomoc. Event Zimowy wciąż trwa! Zachęcamy do korzystania z ostatnich dni przed jego zakończeniem i zdobywaniem Cykad! Możecie odgrywać go już na nowej fabule forum!
Adres forum: https://klatwa-oguni.forumpolish.com

NoweForumMidgard
Wstęgi mgieł wijące się wokół koron drzew, opasające masywne sylwetki gór Bardal, sunące leniwie między skalistymi fieldami, nie zostawiają złudzeń, że jesień na dobre rozgościła się na nordyckich ziemiach. Temperatury coraz częściej oscylują w okolicach zaledwie kilku stopni powyżej zera, a w niektórych miejscach już zdążył spać pierwszy śnieg. Wraz z nadejściem jesiennych chłodów, w sercach galdrów na dobre zagościł niepokój związany ze wzrostem niewyjaśnionych zabójstw. Lokalne media nie mają wątpliwości, zaś amatorzy teorii spiskowych jedynie podsycają atmosferę przerażenia wśród magicznej społeczności – morderstw będzie więcej, a samym zbrodniarzem może być każdy: twój sąsiad, bliski znajomy, a nawet krewniak. Miesięczny bilans odnalezionych zwłok wyniósł wraz z początkiem września osiemdziesiąt jeden, a do Kruczej Straży już zdążyły napłynąć pierwsze alarmujące zgłoszenia o zaginięciach kolejnych widzących.
21 grudnia otworzyło się nowe forum.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

NoweForumCursebreaker
Uliczki Dworu Nocy z dnia na dzień stają się coraz bardziej ożywione. Artyści sceniczni dwoją się i troją, żeby przygotowane spektakle wyszły jak najlepiej, malarze i rzeźbiarze dyskutują na temat przygotowywanych dekoracji, a fae oczekujący na rozpoczęcie zabawy powoli zaczynają kompletować garderobą na ten magiczny wieczór. Święto Spadających Gwiazd jest tuż tuż! W tym roku obchody będą wyjątkowo huczne, ponieważ ponoć wszyscy Książęta mają stawić się osobiście, aby uczcić okrągłą rocznicę wygranej wojny z Hybernią. Już wkrótce zapraszamy na pierwszy event!
Nowe forum zaprasza do gry od 20 grudnia.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz