Vision News 03.01.2021

CzarodziejeNawiedzona fabryka
Na drzwiach nawiedzonej fabryki znajduje się koperta z twoim imieniem a w środku krótki list "od mikołaja" - informuje cię o tym, że żeby dostać prezent, musisz znaleźć magazyn z gotowymi paczkami. Uwaga! W środku może być nawet rózga, wszystko zależy od tego, jakie wrażenie po sobie pozostawisz we wszystkich pomieszczeniach, które odwiedzisz.
Ponadto na Czarodziejach do grona mistrzów ponownie dołączyła Elaine J. Swansea.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

HerbiaKonkurs poezji goblińskiej
Jak wielu z was może się domyślić, będzie to poezja wielce niekulturalna i obfita w przekleństwa, których to goblini nigdy sobie nie szczędzą. Waszym zadaniem będzie napisanie krótkiego wiersza, fraszki, limeryku lub innej krótkiej formy lirycznej. Wasze dzieło powinno być przede wszystkim wulgarne. Liczmy również na błyskotliwe i zabawne gry słów lub puenty, które także będą punktowane!
Prace na Herbii można nadsyłać do 3 stycznia, do godz. 23.59.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

VattghernWiedźmini
Poszerzyliśmy artykuł o wiedźminach. Teraz znajdziecie w nim także historię cechu, dokładniejszy opis wiedźmińskiego szkolenia oraz dużo nowych, przydatnych informacji.
Adres forum: https://vattghern.com/

 

MortisEvent noworoczny
Jak Nowy Rok 1939 witają czarodzieje? Z rozmachem, oczywiście! O odbywającym się pod Londynem Festiwalu Świateł głośno było już od przynajmniej miesiąca i nic dziwnego! Przyjęcie pod gołym niebem, niebagatelna oprawa muzyczna, pamiątki i oczywiście - pokaz fajerwerków o północy! Wejściówka to zaledwie 10 ʛ od osoby, czemu więc by się nie wybrać?
Adres forum: https://mortis.org.pl/

StoryOfMagicSylwestrowy event
Guślarze żegnają 2020, zapraszając wszystkich wartych zaproszenia, a całości gospodarzy Ruth Black, mimo poważnych obrażeń! Możecie się spotkać wszyscy na tej ostatniej imprezie kończącej ten paskudny rok! Możecie grać tu zakładając kolejne rozgrywki.
Dodatkowo na Story of Magic podniesiono limity slotów fabularnych oraz doprecyzowano element dotyczący wspomnienia w karcie postaci.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

PokemonCrystalNominacje 2020
Zaczynamy od zgłaszania swoich kandydatów do poszczególnych rang. Można typować również samych siebie, za to zakazane jest podawanie kogoś do wszystkich czy też większości nominacji tak dla beki. Etap ten odbywa się w tym dziale i każdy Crystalowicz ma prawo do zgłoszenia max. 3 osób do jednej kategorii. Przypominam, że to nie jest jeszcze głosowanie! Czas macie do 7 stycznia (włącznie).
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

BurlingtonLista najaktywniejszych postaci
Wraz z początkiem stycznia, publikujemy listę najaktywniejszych postaci grudnia. Znajdujący się tutaj użytkownicy, udzielali się na jarmarku zimowym (napisali minimum 5 postów) oraz brali udział w grudniowej odsłonie zabawy Would you like to play a game?, gdzie uzyskali po co najmniej 6 punktów. Tradycyjnie, przyznaną nagrodą jest przydział do grupy Vermonters oraz związany z nią kolor na liście użytkowników, a także 3 punkty fabularne.
Ponadto na forum pojawiło się nowe tło fabularne oraz lista zadań do „Chybił Trafił”.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

OspreyIsleBożonarodzeniowy Jarmark
Na koniec bardzo serdecznie zapraszamy Was na udział w Bożonarodzeniowym Jarmarku. W prawdzie święta się już skończyły, ale świąteczny nastrój nas nie opuszcza i jeszcze przez chwilę możemy nacieszyć się tym klimatem! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, nasz Mistrz Gry nie może już doczekać się pierwszych śmiałków!
Ekipę Osprey Isle opuściła Mungo O'Brallaghan.
Adres forum: http://osprey-isle.pl

WizzardyStarożytne Runy
Dodana została główna część mechaniki Starożytnych Run odnosząca się do futharku. W (bardzo) dalekiej przyszłości chciałabym jeszcze zawrzeć tam informacje dotyczące tworzenia własnych run i używania run z innych alfabetów runicznych, ale wszystko w swoim czasie.
Opiekunami Domów zostają Hayden Collins (Ravenclaw) oraz August Walton (Hufflepuff).

Na forum pojawiła się lista reform, regulamin treningów Quidditcha oraz rewolucje zadań specjalnych.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

MidgardMachina zdarzeń
Na zapowiedź pierwszego wydarzenia, które ruszy niezatrzymaną machinę zdarzeń mniej lub bardziej rzutujących na losy Waszych postaci, przyszło wszystkim nam czekać nieco dłużej niż przewidywaliśmy. Ale wreszcie jest! Zachęcamy więc każdego z Was do zapoznania się z treścią tej zapowiedzi oraz znajdującą się tam specjalną mechaniką, a przede wszystkim do zapisów. Postaramy się dołożyć wszelkich starań, by uatrakcyjnić Wam wdrażanie się w świat galdrów i niepokojących incydentów, jakie mają miejsce w Midgardzie i jego okolicach.
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że aktualnym okresem czasowym rozgrywania prowadzonych przez Was wątków jest początek września, prosimy, więc by, jeśli to tylko możliwe, do czasu rozpoczęcia eventu planowane i zaczęte przez Was sesje nosiły datę wcześniejszą niż 16.09.2000r.

Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

BloodlinesOtwarcie Bloodlines
Wraz z wejściem w nowy rok, dnia 01.01.2021r, na forum Bloodlines 1920 oficjalnie rozpoczęła się rozgrywka. Gracze z zaakceptowanymi już kartami postaci mają od tego momentu dostęp do fabularnej części forum i mogą swobodnie brać udział w grze.
W tej odsłonie forum Bloodlines doczekało się kilku zmian, które powinny usprawnić rozgrywkę i znacznie przedłużyć żywotność forum w porównaniu z pierwszą sagą, która rozgrywała się przez blisko dwa lata. Jeśli chodzi o zmiany, to zaszły one zarówno w sferze organizacyjnej, w niewielkim stopniu w mechanice forum, jak i również w samym trybie rozgrywki.

Więcej o zmianach jakie zaszły na Bloodlines można przeczytać w tym poście.
Adres forum: http://bloodlines.pl

NoweForumSelkiewo
Ahoj, szczury lądowe!
Tak właśnie wołam ja – stary już, ale wciąż czerstwy na duchu wilk morski!
Selkiewo to niewielka wieś licząca około dziewięciu tysięcy mieszkańców, położona na północy Polski w województwie pomorskim. Zachwyca ona nie tylko przyjezdnych, którzy niejednokrotnie zatrzymywali się tutaj w czasie ferii letnich czy zimowych, ale także mieszkańców delektujących się na co dzień pięknem otaczających ich widoków.

Forum wystartowało 2 stycznia.
Adres forum: https://selkiewo.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz