Vision News 10.01.2021

MidgardPogrzeb
Kiedy midgardzka ziemia w zaledwie kilkanaście tygodni przesiąkła krwią ponad osiemdziesięciu niewinnych dusz, stając się wiekuistym schronieniem dla ich bestialsko okaleczonych ciał, mogłoby się wydawać, że doniesienie o kolejnej śmierci nie wzbudzi zbyt wielkiego zainteresowania wśród czytelników i słuchaczy galdryjskich mediów, naturalnie wsiąkając w ludzką świadomość. Nic bardziej mylnego. Nagłówki pierwszych stron Ratatoskra i Orakel 10 września solidarnie przekazywały jasną wieść: Lauge Nørgaard nie żyje.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com/

MortisMotywy i inspiracje
Prosta sprawa! Motywy i inspiracje do sesji są zbiorem odświeżanych co kwartał pomysłów, które chętni gracze mogą wykorzystać w swoich prywatnych sesjach z innymi użytkownikami lub z Mistrzem Gry, by w nagrodę (poza satysfakcją z ciekawych przygód postaci) otrzymać drobne upominki.
Oprócz tego na Mortisie Księga Pamiątkowa Hogwartu, temat z kodami na forum, temat z grami i sportami magicznymi oraz odświeżone kalendarium.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

PUFFZamknięcie
Niestety - tak jak widzicie na załączonym obrazku, życie opuściło naszego PUFFa i zrobił... PUFF. Chcielibyśmy Wam naprawdę podziękować za wspólne fabuły, za wszystkie posty i wspaniałe postaci. Jesteśmy pewni, że wspomnienia z tego forum zostaną z nami naprawdę długo. <3 Z przykrością informujemy, że forum wraz z discordem zostanie zamknięte 11 stycznia 2020 r. Do tej pory możecie przekopiować swoje karty postaci. Po zamknięciu również będzie taka możliwość, jednak prosilibyśmy wtedy o kontakt na discordzie.
Adres forum: https://puff.forumpolish.com/

PokemonCrystalTrylogia konkursowa
Masz smykałkę do grafiki, rysowania lub pisania? Koniecznie weź udział w którejś z kategorii dostępnych w trylogii konkursowej.
Na Pokemon Crystal ruszyła kolejna trylogia konkursowa.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

Granica GrymuarArtykuły
Na Granicowym Grymuarze (wiki) pojawiło się już ponad 500 artykułów opisujących nasz autorski świat. Wszystkich szukających inspiracji zapraszamy do odwiedzenia. Oprócz opisu świata, możecie znaleźć tutaj szczegółowe opisy fauny i flory, ale także i opisy nietypowych potraw czy instrumentów muzycznych. Część z nich z pewnością można dopasować do gry w innych światach fantasy.
Adres forum: https://grymuar.granica-pbf.pl

WarriorCatsSeria aktualizacji
Pojawił się szereg zmian dotyczących spraw technicznych i fabularnych, z którymi można zapoznać się w tym oraz tym ogłoszeniu. Zmieniony został również adres forum na artemida.webd.pl z ustawieniem na niego przekierowań ze starych adresów.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

 

RiverdaleHighSchoolNowy wpis w fabule!
Tajemnicze zaginięcie - co się stało z Emily Woods? Co spotkało Alice Harper?
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

 

 

NYCPoświąteczne ogłoszenia
Święta, święta i po świętach! Wraz z nimi i końcem tego newralgicznego roku skończyły się nasze świąteczne rewelacje! Każda osoba, która napisała w mini-evencie minimum 5 postów lub jeszcze napisze, otrzyma specjalną odznakę, która świetnie ozdobi jej profil!
Ponadto Nancy w natarciu, forumowa wykreślanka, plebiscyt na najlepsze postaci żeńskie i męskie, kolejny już numer gazetki oraz nowy styl. Więcej tutaj.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

OspreyIsleOsprey Isle z końcem stycznia tylko dla zarejestrowanych
Na samym początku muszę przeprosić wszystkich, którzy mieli wobec forum jakieś większe oczekiwania, moje nie były wcale mniejsze, ale niestety, nie pierwszy raz okazuje się, że forum to przede wszystkim ludzie. Wielu z Was trafiło na świetnych współgraczy i ma wątki, które chce kontynuować, dlatego też forum nie zostanie zamknięte. Póki będzie ktoś, chce kto będzie chciał grać, tworzyć nowe postaci i korzystać z fabularnego tła jakie stworzyło Osprey, nie ma najmniejszego problemu! Z końcem miesiąca jednakże forum będzie już dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Bywa i tak, prawda? Świat forek jest mały, a ostatnio robi się co raz mniejszy, więc na pewno miniemy się gdzie indziej!
Adres forum: http://osprey-isle.pl

BurlingtonZmiany, zmiany, zmiany
Jesteśmy w trakcie forumowych porządków. Na drugi weekend stycznia zaplanowaliśmy nie tylko czystki wśród nieaktywnych graczy, ale również usunięcie z forum wszystkich kont, dla których nigdy nie powstała karta postaci. Dodatkowo staramy się zarchiwizować wszystkie treści, które nie są aktualne. Z waszych profili zniknęły już świąteczne odznaki, w dniu jutrzejszym natomiast pożegnamy jarmark bożonarodzeniowy - nie zapomnijcie zakończyć prowadzonych tam fabuł.
Pojawiły się aktualizacje regulaminu, ekipę opuścili Esmee i Nigel, natomiast dołączyła do niej Sophie, wątek „Dlaczego ona?” ma powoli powrócić na fabule, a na luty zapowiadana jest zmiana stylu.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

WizzardyQuidditch
Wprowadzone zostały ostateczne (miejmy nadzieję) zmiany i poprawki w mechanice Quidditcha. Całość systemu została przeredagowana.
Graczy, szczególnie tych posiadających postaci związane z dziedziną, a już szczególnie zawodników mających wystąpić w najbliższym meczu (Slytherin vs. Ravenclaw) proszę o uważne przeczytanie mechaniki od początku do końca i jak najszybsze zgłaszanie nieścisłości i pytań, tak żeby wszelkie wątpliwości udało się rozwiać przed rozpoczęciem rozgrywki. W tej sprawie należy się kontaktować z @Admin W, najchętniej przez discorda.

Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

NekronPowrót do korzeni
Niektórzy z was może pamiętaj jaki był Nekron na samym jego początku, jako rozgrywka na forum internetowym zrodził się z pomysłu o tworzeniu własnej cywilizacji na dziewiczym świecie z widoku pierwszej osoby...
Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło, zmieniliśmy forum i prawie całkowicie porzuciliśmy ideę tworzenia cywilizacji na dzikim ledwie zamieszkanym miejscu, a skupiliśmy się na samych postaciach ich historii i przygodach jakie przeżywały na Nekronie. Jest to coś co ma swój urok, ale także jest czymś co nie odróżnia Nekronu od zwykłego RPG gdzie w większości każdy gracz wyruszał w samotną podróż, nie brzmi to dobrze ani specjalnie zachęcająco. Dlatego też podjąłem decyzje by wrócić po części do korzeni i ponownie umożliwić wam zostanie założycielem nowej cywilizacji na tym ciągle zmieniającym się świecie. A wraz z tym będziecie mogli poczuć że odgrywacie jeszcze ważniejszą rolę na Nekronie, choć nie oznacza to że uniemożliwie wam podróżniczy tryb życia jaki do teraz prowadzicie.
Póki co jest to jedynie zapowiedź delikatnego powrotu do korzeni tego PBFa, więcej informacji na temat tego jak to się odbędzie poznać wkrótce. Jest to też pierwsze ogłoszenie w nowym roku, a moim postanowieniem na 2021 jest zwiększenie ich częstotliwości, życzę więc szczęścia także w waszych postanowieniach na ten rok.
Szczęśliwego nowego roku wszystkim i widzimy się za tydzień.

Adres forum: https://nekron.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz