Vision News 17.01.2021

ErrorOsprey Isle jednak definitywnie zamknięte dla wszystkich
Miałam tego nie robić, ale nie ma sobie co mydlić oczu, na ten moment dalsza działalność forum nie ma najmniejszego sensu. Krótko, bo krótko, ale mam nadzieję, że zdążyliście wpaść na pomysł świetnych wątków, poznaliście jeszcze fajniejszych ludzi, z którym kiedyś je odegracie, i w ogóle! Forum zostanie zamknięte w sobotę o godzinie 19:00. Macie więc czas, by skopiować swoje karty, poszukiwania czy rozpoczęte wątki. Jeszcze raz, szkoda, ale cóż, bywa!
Administracja forum postanowiła je zamknąć całkowicie, nie pozostawiając opcji gry nawet dla dotychczasowych graczy.
Adres forum: http://osprey-isle.pl

WizzardyInstrukcje techniczne
Dodany został temat z instrukcjami dotyczącymi różnych narzędzi forum.
Jeśli masz pomysł, co jeszcze powinno się w nim znaleźć, skontaktuj się z @Admin W!

Temat z instrukcjami można znaleźć tutaj, a zawiera on informacje dotyczące m.in. podpięcia multikonta, rzutów kostką, trybu edytora, czy oznaczania innych graczy w postach.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

ErrorFiendfyre zawieszone!
Drodzy gracze, niestety musimy ogłosić decyzję o zawieszeniu forum. Z powodów prywatnych, niezależnych od nas, wspólnie uznałyśmy, że nie damy rady dalej prowadzić forum, kiedy my (w większości) nie jesteśmy w stanie nad nim pracować. Bardzo wam dziękujemy za wspólny czas i zabawę. Gdyby nie wasza aktywność, to forum w ogóle by nie istniało. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i chcemy wam życzyć powodzenia w dalszym życiu forumowym oraz prywatnym.
Dziękujemy i przepraszamy jeszcze raz,
Genevieve/Rowan, Rory, Bernice i Antek

Adres forum: https://fiendfyre.forumpolish.com

MorsmordreZmiany
Zakończył się kolejny okres fabularny: nowy okres rozpoczyna się 1 października i trwa do 30 grudnia 1957 r.
Oprócz tego na Morsmordre pojawił się temat z opisem możliwości wykorzystania biegłości rzemiosła (jakiegokolwiek) oraz generalnie wytwarzania przedmiotów mających mechaniczne znaczenie, zaszły zmiany w mechanice, w tym również w mechanice biegłości, mniejsze zmiany w wielu licznych zakresach, a administracja zaprasza do zapoznania się z aktualizacją fabuły, kalendarzem i pogodą oraz do lektury najnowszego wydania Walczącego Maga.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MortisZabawa wspominkowa
Część z Was gra na forum od lat, część zaczęła dopiero niedawno, ale chyba każdy ma coś, co wspomina w związku z tą podróżą najlepiej. Aby dostać nagrodę trzeba wrzucić w tym temacie post z opisanymi dwiema sytuacjami fabularnymi z forum, które najbardziej utkwiły w Waszej pamięci - proste? Proste! Oczywiście mogą to być sytuacje, w których brały udział Wasze postacie, nie jest to jednak wymagane.
W związku z piątymi urodzinami forum administracja Mortisa proponuje graczom wspólną zabawę, a oprócz tego pojawiły się nowe pozycje w grach fabularnych, odnowiono Kompendium przedmiotów magicznych oraz temat Magicznego jedzenia, napojów i używek, a wszystkie fabularne sklepy i lokale zostały uzupełnione o nowe, pełniejsze opisy lokacji. Dodatkowo drobne zmiany w cenniku na Czekoladowym bazarze.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

DbawMinizabawa
Minikonkurs, minizabawa. Polega na stworzeniu nowych osiągnięć (achievments). Maksymalnie 10 od osoby (dowolny typ). Osoba z największą ilością wybranych osiągnięć otrzyma mały upominek.
Adres forum: https://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

 

PokemonCrystalBonus
W wątku Nauka ataków zmodyfikowane zostały informacje zamieszczone w punkcie 7 - "Comiesięczny bonus". Od teraz raz w miesiącu użytkownik może dać jednemu ze swoich stworków dowolny atak, który może poznać w jakikolwiek sposób, poza ruchami poznawanymi poprzez poziom (czyli tabelka "Level Up"). Jeśli Pokemon może poznać dany atak zarówno poprzez poziom jak i w inny sposób (np. jako IM, Egg Move), użytkownik ma prawo dodać mu go jako comiesięczny bonusowy ruch.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisTurniejowe potyczki
Końca dobiega drugi dzień turniejowych potyczek; walka na miecze wyłoni kolejnego zwycięzcę Turnieju Złotych Róż, a już w niedzielę, 24.01. rozpocznie się ostatnia część eventu: Zielony Labirynt! Po zakończeniu wydarzenia przewidziany został początek nowego, fabularnego kwartału;
Ponadto na Valar Morghulis w opisach rodów pojawiły się nowe rodziny chorążych, a także przeprowadzona zostanie regulaminowa czystka.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz