visionnews430

NekronNowy Kontra Stary 'Tryb Cywilizacji'
Tygodniowa dawka informacji na temat przyszłości Nekronu oraz jak nasz PBF będzie się rozwijał. W tym tygodniu będę kontynuował na temat powrotu do 'trybu cywilizacji' oraz porównaniu tego jak będzie wyglądał dziś a jak wyglądał kiedyś.
Więcej na ten temat znajdzieci9e w tym poście.
Adres forum: https://nekron.eu

SelkiewoNoc z Selkie
Ubraliście się ciepło? Bielizna termiczna założona? Grube skarpety też? Jeśli nie, to na straganie Pani Stasi znajdziecie ręcznie wykonane szaliki, czapki i rękawiczki! Napijecie się także domowej roboty bimberku czy specjalnie grzanego piwka, oczywiście, ku zdrowotności, żeby przypadkiem się nie przeziębić!
A dla tych, którym straszny jest mróz i ujemna temperatura, organizatorzy Nocy z Selkie przygotowali olbrzymie ognisko na plaży (na którym podobno podchmielony Tadek Mrowiński przysmalił sobie wąsy) oraz dyskotekę w ogrzewanym namiocie, z wytyczoną strefą gastro, trwająca do białego rana! Także tańczcie, pijcie i śpiewajcie, a pod stoły nie... wpadajcie!

Event zaczął się szesnastego stycznia i potrwa do szóstego lutego. Dołączyć do zabawy można tutaj.
Adres forum: https://selkiewo.forumpolish.com

NewYorkCityPoziomy MG
Do tematu Poziomy MG dodany został nowy Poziom 0. Jest on skierowany do graczy, którzy nie chcą ingerencji MG w życiu swoich postaci! Wyjątkami są tu oczywiście zadania za punkty lub te, które wygrywacie w konkursach. Mamy oczywiście nadzieję, że przy tworzeniu kolejnych postaci zostaniecie przy wyborze poziomu 1+, ale osoby, które chcą spokojnie rozgrywać swoją wymarzoną fabułę też znajdą u nas miejsce.
Dodatkowo w ciagu 2 tygodni od tego ogłoszenia, obecni gracze mogą jednorazowo poprosić o zmianę poziomu MG na poziom 0. Jeśli chcecie zrezygnować z ingerencji Mistrza Gry, napisz do którejś z adminek.
*Wyjątkiem są tu oczywiście postaci gangowe i fabularne.

Administracja forum przypomina o trwającej do końca miesiąca wykreślance, o nowym wydaniu gazetki, o nowych plotkach od Nancy, o zbiorowych poszukiwaniach oraz o nowych odznakach.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

YloPoremontowe podsumowanie
Ostatni remont okazał się dłuższy niż pierwotnie zakładaliśmy, ale w tym czasie dokonaliśmy większych zmian niż początkowo mieliśmy w planach. Dziś oddajemy forum z powrotem do użytku, usprawnione o kilka mniej lub bardziej widocznych zmian.
Zmiany te dotyczą stylu, który został poprawiony, pojawienia się nowej mapy miasta, usunięcia sekcji „wygląd postaci” z KP oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji.
Adres forum: http://www.ylo.pl

WarriorCatsZgromadzenie
Z przyjemnością pragniemy was poinformować, że na forum odbędzie się Zgromadzenie, które rozpocznie się wraz z dniem 1 lutego. Z tej racji, chcemy zawrzeć tu wszystkie potrzebne informacje dotyczące jego przeprowadzania, a także specjalne zasady go obowiązujące. Zależy nam, aby całe Zgromadzenie poszło sprawnie i aby niepotrzebnie nie rozciągało się w czasie, pozwalając nam na wygodną i mieszczącą się w czasoprzestrzeni rozgrywkę, której nikt nie blokuje. Z tego też powodu obowiązywać na nim będą pewnie specjalne reguły inne od reszty rozgrywek fabularnych.
Z zasadami zgromadzenia można się zapoznać tutaj, natomiast z najnowszą listą aktualizacji zmian w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

LegendsOfWesterosIntensywna nauka
Aby zracjonalizować zdobywanie umiejętności zostaje wprowadzony wymóg tygodnia intensywnej nauki (średnio 8 godzin dziennie) fabularnej powiązany z daną umiejętnością, aby wydać 1 Punkt Umiejętności. W przypadku bycia zajętym i rozłożenia treningu w czasie lub specjalnie sprężenia się pod niego, długość treningu ulegnie proporcjonalnej zmianie - czyli np. ćwicząc po 4 godziny dziennie trening zajmie 2 tygodnie. 
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

MorsmordreAktualizacje
biegłościach fabularnych pojawiła się rozpoznawalność postaci. Zasady jej otrzymywania oraz warunki jej utrzymania znajdują się w odpowiednim temacie. Rozpoznawalność pojawiła się już w kartach postaci wraz z określonym przez mistrza gry poziomem. Zastrzeżenia odnośnie własnej postaci można zgłosić drogą prywatnej wiadomości (wraz z argumentacją).
Oprócz tego na Morsmordre doprecyzowanie kwestii składników mikstury na klątwy oraz doprecyzowanie kwestii blizn w przypadku metamorfomagii.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeFerie zimowe
Jak niemal co roku, uczniowie i studenci Hogwartu wraz z kadrą nauczycielską ruszają na ferie zimowe. Dorośli czarodzieje, którzy nie są pracownikami Hogwartu, również mogą (za symboliczną, fabularnie uznaną opłatą) pojechać! Miejsce wyprawy, jak zawsze, do samego końca pozostaje tajemnicą. Ferie pojawią się w okolicy lutego. Zapisy będą otwarte do samego końca trwania wyjazdu. Uczestnictwo nie jest obowiązkowe, ale bardzo do niego zachęcamy!
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

TheGiftedRegulaminowe zmiany
Wydłużeniu uległ czas, po którym konta zostają przeniesione do nieaktywnych (30 dni), maksymalny czas zgłoszonej nieobecności (60 dni) oraz czas, po którym rozgrywka ulega “przeterminowaniu” (14 dni)
Ponadto na The Gifted login od teraz może się składać tylko z imienia i nazwiska postaci (nie pseudonimu), nie można już używać gifów w avatarach oraz zmieniono wymiary obrazka w podpisach.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz