Vision News 31.01.2021

DbawMultikonta
Z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy nową opcję. Jest ona związana z multikontami, a mówiąc wprost - multikonto otrzymuje 50% statystyk konta głównego (główne nie traci nic!). Podyktowane jest to faktem, że gra od zera (400 PL) jest katorgą, a starsi bywalcy na forum, niejednokrotnie, przejawiali chęć stworzenia nowej postaci, by tchnąć trochę wiatru w swe pisarskie żagle.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

PokemonCrystalPokazy Bliźniaczych Dusz
- Witamy w Magna Aula – mówi profesjonalnym tonem głosu. - Pokazy, które odbędą się 4 lutego, poruszają tematykę „Bliźniaczych Dusz”. Musisz zapisać na nie dwa pokemony. Podczas występów zadaniem koordynatorów będzie przedstawienie relacji między pokemonami, obojętnie jakiego rodzaju. Może być to miłość, rywalizacja czy spokrewnienie. Interpretacja nazwy zależy od was.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

RiverdaleHighSchoolZmiany w umiejętnościach
Wszyscy zaakceptowani jak do tej pory użytkownicy otrzymali rekompensatę w formie dodatkowych 800 punktów umiejętności. Wszystkie kolejne postacie będą miały też nowy, indywidualny system nagród za KP zgodnie ze zwiększonymi wartościami.
Z pełną treścią zmian można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

SelkiewoStudniówka 2021
Więcej o niej przeczytacie w tym temacie. Gorąco zachęcamy nie tylko maturzystów do zapisów na imprezę oraz zapoznanie się ogólnym zarysem wydarzenia, które rozpocznie się już 5/02, czyli w najbliższy piątek!
Oprócz tego... słuchajcie, czy wy wiecie, że za kilka dni forum obchodzić będzie miesięcznicę?! Kosmos! Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim użytkownikom, zarówno tym, który są z nami od samego początku, oraz tym, którzy dowiedzieli się o Selkiewie stosunkowo niedawno, bo... to WY tworzycie to forum, kamraci! I to dzięki WAM jest ono wyjątkowe, dlatego bardzo się cieszymy, że z nami jesteście! Przesyłamy wam dużo miłości!

Ponadto jedna z administratorek opuściła ekipę zarządzającą forum.
Adres forum: https://selkiewo.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz