Vision News 07.02.2021

CzarodziejeEvent
Dziś rozpoczyna się nordycki event dla wszystkich czarodziejów przebywających w Norwegii. Wszelkie szczegóły znajdziecie w leżu wielkiego trolla. Życzymy miłej zabawy i powodzenia w poszukiwaniach! Event będzie trwać do 1 marca 2021 roku.
Ponadto na Czarodziejach Darren Shaw i Morgan A. Davies przeskoczyli z grona Mistrzów Gry do ekipy Moderatorów.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisKurs samoobrony
Aby poprawić poczucie bezpieczeństwa, Ministerstwo Magii postanowiło reaktywować kurs magicznej samoobrony. Program zajęć będzie nie tylko skupiać się na magicznej obronie, odpieraniu ataków czy próbie rozproszenia przeciwnika. Kurs został wzbogacony o dodatkowy punkt programu, jak radzić sobie z przeciwnikiem, gdy nie mamy różdżki. Cykl spotkań został tak skonstruowany, aby jednocześnie powtórzyć zaklęcia, które kursanci winni znać po szkole, ale przede wszystkim nauczyć się swobodnie je stosować w obliczu zagrożenia.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

RainbowRPGPracownik miesiąca
Wprowadziłyśmy dziś nowy order „Pracownik miesiąca”. Jest to order przechodni i przyznawany będzie co miesiąc osobie, która napisała najwięcej postów (bez względu na to, w jakim dziale).
Pierwszy tytuł na Rainbow RPG powędrował do Strzygi.
Adres forum: http://rainbow-rpg.forumpolish.com/

 

PokemonCrystalSurvivor: Werwa i Finezja
W Survivor: Werwa i Finezja udział weźmie maksymalnie 20 śmiałków (lub mniejsza liczba parzysta), którzy zostaną wybrani przeze mnie i mojego tajemniczego, nieznającego graczy pomocnika na podstawie formularzy zgłoszeń. Proszę o przemyślane zgłaszanie się, dlatego, że obecności na radach plemienia są obowiązkowe, a z gry nie można zrezygnować (znaczy na siłę Was nie zatrzymam, ale z racji tego, że jest to duże przedsięwzięcie, to kary za rezygnację/olanie również są... duże).
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

HopeValleyNowy Minionek
Szeregi administracji Hope Valley zasiliła właśnie Mia Walker, do której możecie teraz kierować swoje prośby o przedłużenie rezerwacji, zadawać pytania dot. fabularnych niuansów i krzyczeć w razie jakichkolwiek problemów.
Jednocześnie chcemy poinformować, że Teddy Westfield od tego momentu do odwołania zajmuje się jedynie sprawami technicznymi na forum, więc wszelkie prośby dotyczące organizacji i fabuły prosimy wysyłać do reszty administratorów lub na konto Hope Valley, żeby żadna z Waszych spraw nie została pominięta.
Na forum mamy nowy temat miesiąca, zachowajcie czujność i wypatrujcie całuśnego eventu z okazji Dnia Zakochanych oraz specjalnej paczki odznak do zdobycia wyłącznie w lutym!

Adres forum: http://hopevalley.pl

BurlingtonNowe tło fabularne
Wraz z końcem stycznia przychodzimy do was z kilkoma informacjami dotyczącymi obecnego miesiąca, a także garścią nowości na temat tego, co zaplanowaliśmy dla was w lutym.
Zdarzają się miesiące, w których liczba aktywnych użytkowników jest duża, zdarzają się również i takie, kiedy jest ich znacznie mniej. W styczniu na swoje nagrody zapracowali @Cayden Sanders oraz @Pearl McGowan. Otrzymują oni 3 punkty fabularne, przydział do grupy Vermonters na cały luty oraz tytuł fabularny Chosen one.

Burlington wprowadza nowe tło fabularne wraz z wpisami dotyczącymi „Dlaczego Ona?” oraz zadaniami w „Chybił Trafił”, a także zapowiada zabawę walentynkową z nagrodami. Administracja zapowiada również pojawienie się nowej szaty graficznej.
Adres forum: http://www.burlington-pbf.pl

CursebreakerNowe misje fabularne
W przygotowaniu są również nowe misje fabularne, które prowadzone będą przez Mistrzów Gry. Każda misja będzie okazją do zdobycia punktów i/lub przedmiotów. Lista wszystkich misji zostanie przedstawiona na dniach z możliwością zapisów. Każda z przygotowanych misji przewidywana jest dla 3-4 graczy i odbywać się będzie w innym regionie Prythianu. Na chwilę obecną nie wszystkie regiony otrzymają swoją własną misję lecz mieszkańcy konkretnego dworu nie będą ograniczeni jedynie do misji ze swojego terytorium. Pozostawiamy graczom zupełną dowolność w wyborze zadania, jedynym wymogiem jest odpowiednie uzasadnienie obecności danej postaci w wybranym regionie.
Więcej o nowościach od administracji Cursebreaker można znaleźć w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

GranicaPBFNowiny z Granicy
Granicowy Grymuar (wiki) przekroczył barierę 560 artykułów. Forum wróciło do tradycyjnych, zielonych barw, kończący tym samym okres świąteczny. Na czacie pojawiło się kilka nowych, emotikon, a już wkrótce z okazji Walentynek zostaną dodane emotki okolicznościowe. Zmieniliśmy nieco systematykę opisu państw, dodając między innymi grafikę siedziby władzy i odzwierciedlającą klimat danego kraju. Z okazji urodzin jednej z naszych użytkowniczek, do Grymuaru został dodany opis górskiego państwa oraz roślina i stworzenie, z których ów kraj jest znany - prezent przybrał taką formę, ponieważ userka odgrywa rolę władczyni tejże krainy.
Adres forum: https://granica-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz