Vision News 14.02.2021

CzarodziejeTłusty czwartek
Usiądź wygodnie przed komputerem. Porusz swoją wyobraźnię i użyj swoich zdolności… Zachęć wszystkich Czarodziejów do celebrowania Tłustego Czwartku, opisz które pączki Ci najlepiej smakują, uczcij ten słodki dzień i umagicznij go rozrywką na forum, a otrzymasz za to skromną acz miłą nagrodę.
Ponadto na Czarodziejach oficjalne logo Koalicji Czarodziejskiej zostało wykonane przez Boris Zagumov i Felinus Faolán Lowell. Zwycięskie logo Sojuszu Lewicy Promugolskiej wykonał Darren Shaw, a Porozumienia i Irlandzkiego Ruchu Ludowego Maelynn Breeden.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisMortisowe Walentynki
Walentynki na Mortisie rozpoczęte pełną parą! Po miesiącu urodzinowym, na forum rozpoczęły się trzy otwarte eventy z okazji czarodziejskiego święta miłości – randka w ciemno w Londynie, potańcówka Pod Trzema Miotłami oraz drobne wydarzenie w hogsmidzkiej herbaciarni. Dla użytkowników zaplanowana jest również gra z nagrodami. Trwają także przygotowania do drugiej edycji szkolnego Turnieju Pojedynkowego, a na dniach pojawi się mniej romantyczny event dla odważnych.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

TheGiftedZmiany
Zapewne większość z Was wie, że wprowadziliśmy zmiany w opisie tworzenia kart postaci i od 4.02 podział mocy na poziomy jest obowiązkowy. Nie będziemy wymagać od użytkowników z zaakceptowanymi kartami postaci by je zmieniali, ale każdą nową postać mutanta należy tworzyć ze standardem opisanym w tym temacie.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

 

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić.
Z atrakcji można skorzystać do 28 lutego, wejściówka kosztuje 1500$.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisZakończenie eventu
Końca dobiega Turniej Złotych Róż; wyłonienie zwycięzców Zielonego Labiryntu będzie zarazem zakończeniem eventu – wątki w Reach oraz Wysogrodzie mogą prowadzone być w dalszym ciągu, lecz jeśli postać ma życzenie powrócić w rodzinne strony, nic nie stoi na przeszkodzie; należy pamiętać jedynie o zachowaniu zasad podróżowania. Przypominamy także, że w dniu 01.03. rozpocznie się czwarty kwartał 98 roku po Podboju Aegona, a zatem dziesiąty księżyc.
Dodatkowo na Valar Morghulis nowe pola profilu oraz walentynkowa zabawa.
Adres forum: http://valarmorghulis.forumpolish.com/

StoryOfMagicWalentynki
Zbliżają się walentynki! To wielkie święto w NY, wielka pochwała miłości i kapitalizmu. Nawet w świecie magików ma duże znaczenie! Do 13.02 23:59 możecie anonimowo wysłać walentynkę na PW na konto Administratora (Story of Magic). 14.02 trafią one na skrzynki pocztowe postaci!
Ponadto na Story od Magic zapisy na eventy guślarskie, zmiany w regulaminie, Welters doczekał się aktualizacji, a beerpong oficjalnego debiutu w wiki forum.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

NewYorkCityMini Event
Lubicie mini eventy, co? Kolejny przed nami! Specjalnie dla Was pojawiły się różnorodne lokacje w romantycznej, walentynkowej scenerii. Pisząc w dziale mini eventu, możecie zdobyć odznakę! W jaki sposób, dowiecie się tutaj.
Ponadto na forum jest organizowany bromance’owy plebiscyt, pojawiło się nowe wydanie gazetki, Nancy ma nową porcję gorących ploteczek, administracja przygotowała dla graczy krzyżówkę oraz porcję nowych odznak, powróciła wróżka Aniqua, ekipę zasiliła nowa moderatorka Mia Lee, a forum poszukuje osób na stanowisko Mistrza Gry. Wszystkie szczegóły znajdują się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

DreamySeattleAlternatywna rzeczywistość w Seattle
Drodzy! Zgodnie z wynikami ankiety dotyczącej stworzenia na forum alternatywnej rzeczywistości (33 osoby były za, 9 osób było przeciw), dzisiaj pojawiło się nowe subforum, w którym możecie już grać! Znajdziecie je tutaj. Prosimy o zapoznanie się z krótkimi zasadami, które znajdują się tutaj. Have fun!
Adres forum: http://dreamyseattle.pl

 

WizzardyRewitalizacja spisu zaklęć
W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona rewitalizacja spisu zaklęć. Zostaną one ostatecznie uporządkowane i rozpisane, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich użycia i działania.
Administracja Wizzardy przypomina też graczom posiadającym postacie nauczycieli i stażystów o pilnowaniu kolejki organizowania zajęć lekcyjnych.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz