visionnews434

WarriorCatsGrono administracyjne uzupełnione
Ze względu na odejście Ćmiego Zmierzchu, zadecydowaliśmy, że warto dodać kogoś do naszych szeregów, by nasza praca szła sprawnie i by zachować odpowiedni balans a także nie pozwolić, by którykolwiek z adminów czuł się przepracowany.
Dlatego też miło nam ogłosić, że od dzisiaj do grona administracyjnego dołącza Zbożowa Łapa (Kwitnąca Łapa, Chłód). Liczymy na owocną i zgodną współpracę, oraz mamy nadzieję, że pozostanie z nami na długo.

Adres forum: https://artemida.webd.pl

CursebreakerGarść nowinek
Z dzisiejszym dniem kończymy pierwszy kwartał 23 roku! Tym samym końca dobiegł pierwszy event forumowy - Święto Spadających Gwiazd, które miało miejsce w Dworze Nocy i pięknym Velaris. Niewątpliwie wydarzyło się tam wiele ciekawych rzeczy, które będą miały mniejszy lub większy wpływ na dalszą fabułę! Raz jeszcze prosimy o kończenie sesji z tego wydarzenia i przypominamy, że zaczynanie nowych sesji/przenoszenie się do innych lokacji z datą 1-3 miesiąca jest już niemożliwe. Wszystkie takie sesje można rozpocząć lub kontynuować w dziale retrospekcji.
Z wszystkimi nowościami i nowinkami można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

WehikułCzasuSzczęśliwa trzynastka!
Na Wehikule Czasu obchodzimy w tym roku szczęśliwe trzynastolecie działalności forum! Rocznica nadchodzi wielkimi krokami, a przy okazji zbiega się w czasie z premierą książki naszej graczki. Monika Godlewska przeniosła stworzoną przez siebie postać na karty historycznego romansu, którego premiera już za miesiąc. Nora Hardinge, która podbiła serca graczy, rusza na podbój serc czytelników.
Cała ekipa Wehikułu gratuluje sukcesu!

Adres forum: https://wehikulczasu.cba.pl

MorsmordreDuchy
Duchy, które już się stworzyły, prosimy o zastanowienie się nad aktualizacją swoich postaci do nowych zasad. Będziemy kontaktować się w tej sprawie prywatnie w najbliższym czasie, kiedy pojawi się odpowiedni generator KP.
Na Morsmordre aktualizacja mechaniki duchów, a dodatkowo pojawił się status zamożny, drobne zmiany w biegłościach oraz pojawiła się możliwość przeniesienia do 5 punktów statystyk do innych dziedzin lub do reszty, o ile jest to uzasadnione minionym rokiem fabularnym.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MortisTragedia u Lestrange'ów
Tragedia w bocznej odnodze rodziny Lestrange – w noc z 14 na 15 lutego odnaleziono ciało młodego Rabastana Lestrange'a! Zarówno Brygada Uderzeniowa, jak i medycy z Kliniki Świętego Munga nie mają pojęcia, co było przyczyną zgonu chłopaka. Podczas, gdy śledztwo w tej sprawie wciąż jest w toku, rodzina przygotowuje się do ceremonii pogrzebowej na czarodziejskiej części cmentarza w Dartford. Tymczasem część czarodziejów przeżywa całkiem dziwny dzień w Hogsmeade, a egzamin ministerialnego kursu pierwszej pomocy dobiega końca.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

CzarodziejeSłodka swatka
Termin realizacji eventu od Słodkiej Swatki zostaje wydłużony do 15 marca 2021 roku z powodu zadania z literą F dotyczącącego kupna zwierzaka dla Walentynki. Z racji, że w Norwegii nie ma menażerii (i nie będzie) można zrealizować powyższe zadanie już po powrocie z ferii zimowych.
Ponadto na Czarodziejach ukazał się nowy Prorok Codzienny oraz drobne zmiany w regulaminie.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MagicLullabyNowy rozdział
Wrzesień przeminął błyskawicznie, dostarczając mieszkańcom Wysp Brytyjskich tej odrobiny ciepła, która zaczęła umykać pod wpływem postępujących opadów deszczu i wiatru w jego ostatnich tygodniach. Październik stał się czasem, gdy temperatura zaczęła systematycznie spadać, a pochmurne dni sprzyjały złapaniu chorób.
Oprócz tego na Magic Lullaby edytowano temat Ekipa Forum oraz edytowano Regulamin, a dodatkowo istotnym zmianom uległ opis umiejętności tworzenia eliksirów, zaś do tematu fasolek dodana została nowa opcja.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

PokemonCrystalAktualizacje
Sposób II polega na wytrenowaniu dowolnego Pokemona od poziomu 1 do 30 wyłącznie w przygodzie (przedtem trzeba było wytrenować go do 45 lvl). Nie trzeba od razu decydować się na konkretny sposób (do tej pory trzeba było go wskazać podczas zgłaszania się na losowanie legendy). Po prostu, gdy uda Ci się któryś z nich spełnić, masz zaliczony etap ze Sposobem i możesz przystąpić do Misji.
Na Pokemon Crystal usunięto zapis mówiący o tym, że legenda może uciec użytkownikowi, jeżeli ten nie używa jej w przygodzie wystarczająco często.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ZodiacKnights16thRocznica forum
Witajcie, dzielni rycerze! 14 lutego minął rok od wystartowania naszego forum. Szybko ten czas leci, co nie? Dzisiaj jest 16, więc dwa dni po czasie, ale H@ to leniwa bułeczka i zanim jakikolwiek pomysł padł w gronie administracji, zdążyło upłynąć trochę czasu...
W każdym razie, z okazji rocznicy chcielibyśmy ogłosić mały konkurs! Na czym miałby on polegać? To proste! Wystarczy napisać krótkie opowiadanie o losach wybranych przez siebie postaci. Oczywiście, warunkiem jest, by było to postacie związane z forum. Do wyboru są postacie graczy, jak i wykreowane specjalnie pod naszą forumową epokę postacie NPC.

Do 16 marca administracja przyjmuje konkursowe opowiadania.
Adres forum: https://zodiacknights16th.forumpl.net

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz