Vision News 28.02.2021

WarriorCatsModeratorzy poszukiwani!
W związku ze zmianami w kadrze, jakie zaszły w ostatnich czasach otwieramy nabór na moderatorów forum. (…) Obowiązki te są współdzielone przez moderatorów, i wspólnie zapewniają gładkie funkcjonowanie forum. Po zapoznaniu się z tą listą i przemyśleniu jej swoją chęć zostania moderatorem należy zgłosić w temacie NABÓR. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wyłonić ludzi którzy wspomogą nas swoją pracą.
Z listą zadań jakie moderatorzy będą się mierzyć można się zapoznać tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

NekronChronologia Nekronu
Została zaktualizowania chronologia Nekronu - wątek, który jest swego rodzaju dzienniczkiem wydarzeń tego świata. Jako iż forum istnieje dłuższy czas, przez te wszystkie lata sporo się wydarzyło, chronologia pomoże zarówno starszym graczom odświeżyć sobie historie sprzed lat jak i nowym zaznajomić się z uniwersum. Zapraszam do zapoznania się TUTAJ.
W tworzeniu chronologi pomagał niezastąpiony Nimarus.
Adres forum: https://nekron.eu

MortisOgólnoszkolny Turniej Pojedynkowy
Na forum właśnie kończy się kwartał zimowy – podsumowanie aktywności pojawi się na dniach. Wciąż jednak zostało kilka tygodni do wykonania zimowej serii motywów, za które można dostać drobne nagrody! Tymczasem w szkole rozpoczął się II Ogólnoszkolny Turniej Pojedynkowy – ostatnie duże wydarzenie przed Balem Wiosennym, który odbędzie się na sabat Ostary!
W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że z otwartymi ramionami przyjmiemy każdego, kto chciałby u nas zagrać uczniem – mamy grupkę nauczycieli i nastolatków, którzy z chęcią ucieszą się na kolegów i koleżanki z różnych domów i o różnym pochodzeniu! Warto też zajrzeć do naszego tematu z poszukiwaniami, dużo osób szuka świeżych relacji!

Adres forum: https://mortis.org.pl

MorsmordreZmiany
Został przepisany na nowo. Jego postanowienia w ogólnym sensie nie uległy zmianie. Usunięte zostały zasady, które na przestrzeni lat straciły sens lub były martwe z innych powodów. Zostały dodane zasady, które były egzekwowane, ale nie zostały zapisane w regulaminie. Zachęcamy do lektury zwłaszcza wszystkich tych, którzy nie przeczytali również starszej wersji.
Na Morsmordre zedytowano regulamin, dodatkowo zmiany w biegłościach oraz pojawiła się koncepcja postaci zależnych.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

PokemonCrystalOdznaki i wstążki
Odznaki i wstążki zdobyte poza przygodą (czyli za pokonanie crystalowych liderów oraz wygranie ogólnoforumowych pokazów) będą przypisywane na całe konto a nie konkretną Kartę Postaci. Co za tym idzie, nawet jeżeli Twoje wszystkie KP będą nieaktywne, nie utracisz tych trofeów. Istnieje również możliwość odzyskania takich odznak i wstążek z KP, na których już nie gracie. Wystarczy wysłać do któregoś z adminów dowód, który to potwierdzi, tj. link do wygranej walki bądź zwyciężonych pokazów. Możesz sięgnąć nawet po odznaki i wstążki z poprzednich odsłon/domen forum!
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz