Vision News 07.03.2021

CzarodziejeZadania kółek pozalekcyjnych
Zapraszamy na nowe zadania Kółek Pozalekcyjnych! Razem z nimi pojawiły się małe zmiany. Od 1 Marca przysługują wam dwa zadania z pięciu kółek nagradzane punktem kuferkowym, pozostałe natomiast są już tylko w ramach punktów domu.
Oprócz tego na Czarodziejach zmienił się wygląd zasad w rozliczeniach oraz sposób prowadzenia warsztatów, pojawiły się nowe zdarzenia losowe oraz nowe zadania za punkty dla Domu.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

ValarMorghulisMisje Siedmiu Królestw
Nowy kwartał oznacza świeże rozwiązania – z przyjemnością ogłaszamy, że w Strefie Mistrza Gry odnajdziecie nowe subforum zawierające Misje Siedmiu Królestw; dla każdego regionu pojawiło się fabularne wyzwanie dostosowane do specyfiki danej krainy.
Ponadto na Valar Morghulis aktualizacji uległa fabuła forum oraz Wieści z Westeros, drobne zmiany w umiejętnościach, pojawiły się też nowe opisy lordów NPC, a także zmieniono punkt w zasadach dotyczących minimalnej ilości slotów w wątkach, natomiast Mistrz Gry wykonał rzuty na Przypadki Losowe.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

MortisBal Wiosenny
Kwartał zimowy dobiegł końca, a co za tym idzie – na forum czas przywitać wiosnę! Pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się z tej okazji jest, jak co roku, Bal Wiosenny w Hogwarcie! Na forum na dniach pojawi się ankieta, w której będą mogli wziąć udział wszyscy uczniowie i nauczyciele, dotycząca tegorocznej tematyki balu. Więcej na ten temat dowiedzieć się można na naszym Discordzie!
Tymczasem dorośli przygotowują się do obchodów sabatu Ostara, a niedługo po nim pojawią się na forum nowe motywy do rozegrania podczas całego kwartału wiosennego!

Adres forum: https://mortis.org.pl

WarriorCatsNowi moderatorzy
Jak pewnie większość z was wie, przez ostatni tydzień przeprowadziliśmy nabór na członków grona moderacyjnego. Miało to na celu pomóc nam w usprawnieniu pracy, a także odciążyć nasze obecne moderatorki, które zostały, niestety, tylko we dwójkę. Daliśmy sobie trochę czasu na przemyślenia oraz porozmawianie o różnych kandydaturach i zdecydowaliśmy się na wybór dwóch nowych członków moderacji. Liczymy na owocną i spokojną współpracę, która pomoże naszemu forum w dalszym rozwoju i sprawnym oraz szybkim działaniu. Przypominamy również, że temat z naborem nie zostanie zamknięty - wciąż można będzie się do niego zgłaszać, a takie zgłoszenia mogą zostać rozpatrzone w przyszłości, gdybyśmy znowu byli zainteresowani przygarnięciem do swojego grona kolejnych osób.
Nowymi moderatorami zostali Szara Kora i Tygrys. Życzymy powodzenia w wypełnianiu nowych obowiązków.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

RiverdaleHighSchoolNowy Junior Admin
Ponadto naszym nowym Junior Adminem zostaje Kae aka Neil/Noël/Rao! Chyba wszyscy dobrze wiedzą, że od samego początku jest niezastąpionym wsparciem. Kae zajmuje się między innymi aktualizacją spisów, umiejętności, wsparciem podczas eventów czy wypadów Handlarza Bronią (jak i generalnie po prostu pomaganiem mi z obowiązkami, które zaczynają mnie przerastać).
Ponadto administracja dodała nowe tematy fabularne. Z listą dodanych lokacji można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

NoweForumZombiecalypse nadchodzi!
Wiosna 2025 roku. Spokojny dzień jak co dzień... Ale czy na pewno?
Media donoszą, że w Chinach (tak, znowu tam. Czy wszystkie apokalipsy i pandemie muszą zaczynać się w tym kraju? Widocznie taki jego urok) wybuchła epidemia, która rozprzestrzenia się wyjątkowo szybko. Póki co zamknięte i objęte kwarantanną są cztery miasta, wojsko usiłuje nie dopuścić do rozprzestrzenienia się dziwnej, nieznanej dotąd choroby poza granice tych miast. WHO apeluje o spokój i twierdzi, że nie ma się czego bać, sytuacja jest pod kontrolą. Władze Chin oczywiście również twierdzą, że sytuacja jest jak najbardziej stabilna, a epidemia wygasa. Jak do tej pory rzeczywiście nie stwierdzono żadnego przypadku poza tymi czterema miastami, ale media wprost żyją tym, co się tam dzieje i emocjonują się pokazywaniem pustych ulic, kordonów wojska i zamkniętych szpitali. A więc życie w Stanach nie powinno ulec zmianie, prawda? Wszystko w porządku, wszystko pod kontrolą, a jeśli nawet nie - to gdzież by ten wirus dostał się do USA: tak daleko od Azji? Nie ma nawet opcji. Niektórzy wręcz twierdzą, że żadnej epidemii nie ma, tylko władze Chin straszą swoich obywateli, żeby wymusić na nich posłuszeństwo. A Ty? Co o tym sądzisz?

Piątego marca otworzyło się forum w klimacie zombie.
Adres forum: https://zombiecalypse.jcink.net/

NoweForumBenson High otwarte
Środek niczego w najbardziej deszczowej okolicy Stanów Zjednoczonych. Właśnie tam Barry B. Benson zdecydował się stworzyć swoją szkołę, która od dziesięcioleci przygotowuje przyszłe pokolenia prawników, lekarzy, architektów i polityków. Benson High jest też miejscem ucieczki dla dzieci, przeciążonych nadmiernymi wymaganiami rodziców. Rodzice z kolei widzą szkołę jako swoją okazję do odpoczynku od niesfornych dzieci, z którymi sobie nie radzą. W końcu jaki mogą mieć wpływ na dziecko, które pojawia się w domu tylko w weekendy, bo, dosłownie, mieszka w szkole?
Również piątego marca zostało otwarte nowe szkolne forum.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

SacredWiosna na Sacred
Po burzliwym zarówno dla graczy jak i ich postaci kwartale zimowym, na Sacred zawitała wiosna. Pojawił się już plan kwartału uwzględniający wydarzenia z okazji świąt takich jak Ostara i Beltane, wybory nowego Ministra Magii, oraz kilka mniejszych wydarzeń. Poza tym poprawiliśmy wiele opisów, planujemy otwarcie instytutu badawczego oraz uniwersytetu w klimacie dark academia, a także dopuściliśmy tworzenie postaci charłaków.
Adres forum: http://bezimienna.com.pl/sacred/

NoweForumPhoenix Feather
Pewien mugolski pisarz, zadał kiedyś to proste pytanie, które w dzisiejszych czasach zdaje się definiować naszą egzystencję - Dokąd zmierzasz?
No właśnie, dokąd zmierzamy? Odkąd wkroczyliśmy w dwudziesty pierwszy wiek, świat niemagiczny prze naprzód niczym ekspres Londyn-Hogwart napędzany Eliksirem Wigoru. W obecnym 2020 roku szczególnie dobrze wiedzą to czarodzieje, którzy związali się z mugolami i muszą pogodzić dwa światy w swoim życiu codziennym. Nowinki technologiczne na każdym kroku udowadniają do czego potrafi posunąć się społeczeństwo niemagiczne, żeby tylko ułatwić sobie funkcjonowanie - smartfony, smart tv, smart home… po co komu różdżki?
I jak w tym wszystkim funkcjonuje ta magiczna część ludzkości, która z własnej woli i świadomie wkroczyła w kręgi technologiczne? Jedni lepiej, drudzy gorzej, ale czy nie tak właśnie zawsze było? Największą frajdę i tak mają ci najmłodsi, którzy wychowują się w świadomości istnienia dwóch światów.

Otworzyło się nowe forum w magicznych klimatach Harry'ego Pottera.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz