Vision News 14.03.2021

WarriorCatsSzereg aktualizacji
Na Warrior Cats pojawiło się dużo zmian obejmujących między innymi regulamin, mechanikę, układ forum, czy zmiany w kompendium. Pełna lista znajduje się tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

 

HopeValleyNowy event
W Maju mija Rok Aktywności Forum. Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się na Słonecznej Florydzie, bo mamy dla was dobrą wiadomość. Serwer został opłacony na kolejny rok, a to oznacza, że zabawa się nie kończy i nie musicie się martwić o niezakończone wątki albo nagłą utratę wszystkiego. Mamy nadzieję, że wasze statki nie szykowały się do opuszczenia naszego portu.
Rozpoczął się event ”Na fali”, a tematem miesiąca są grażowe wyprzedaże. Administracja przywróciła też, na prośbę graczy, dział Rozgrywek Alternatywnych.
Adres forum: http://hopevalley.pl

NekronSystem rozwoju postaci - MUTACJE
Przychodzę do was dzisiaj ze świeżutkim niczym bułeczki z piekarni ogłoszeniem - wprowadzamy zupełnie nowy system rozwoju postaci - PUNKTY PYŁU.
>Jak je zdobyć?
Punkty pyłu będą przyznawane za wszelkie aktywności w grze - różne osiągnięcia, tworzenie wpisów do bestiariusza czy zielnika lub na wniosek MG.
>Co będą dawać?
Po zgromadzeniu wystarczającej ilości punktów pyłu będzie można odblokować kolejną mutację - będą one dostosowywane do postaci gracza i będzie ich kilka do wyboru. Mogą to być tak banalne rzeczy, jak dodatkowe punkty do statystyk, ale i jakieś ciekawe zdolności jak chociażby widzenie w ciemnościach czy możliwość kontroli pyłu. Pierwsza mutacja będzie łatwa do odblokowania, koszt każdej kolejnej będzie się jednak zwiększał
Więcej info już wkrótce.

Adres forum: https://nekron.eu

CursebreakerKsiążęce drzewka
Na naszym forum pojawiła się nowa wersja zaktualizowanych drzewek książęcych! Wszystkich zainteresowanych dostępnymi pozycjami w danym regionie zapraszamy do działu z opisami dworów po więcej informacji. Dla ułatwienia nawigacji między slotami każda postać NPC została odpowiednio zaznaczona, pojawiły się również przedziały wiekowe w odpowiednich okienkach oraz wyszarzenie slotów, które nie są dostępne do fabularnej rozgrywki.
Pełna lista nowości jest do znalezienia w tym ogłoszeniu. Ponadto administracja wprowadziła do regulaminu możliwość jednorazowej zmiany wizerunku postaci.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

BensonHighZajęcia pozalekcyjne
Pod koniec przyszłego tygodnia odbywać się będą spotkania kół naukowych i grup zajęć pozalekcyjnych, w których planowaniu braliście aktywny udział (dziękujemy za wszystkie głosy i propozycje). Aby usprawnić przebieg tych wydarzeń zdecydowałyśmy się podzielić spotkania kół na dwie tury. Pierwsza z nich obejmować będzie spotkania drużyny koszykówki, samorządu i koła naukowego i rozpocznie się w następny piątek (19.03). Druga tura przewidziana jest na jeszcze kolejny piątek (26.03) i obejmować będzie spotkanie koła artystycznego, drużyny pływackiej i drużyny cheerio. O szczegółach spotkań i zasadach ich organizowania zostaniecie poinformowani w osobnym poście, który zostanie umieszczony w ogłoszeniach fabularnych przed końcem weekendu.
Członkom pozostałych kół przypominamy, że Mistrz Gry zawsze służy pomocą w organizacji Waszych spotkań i zabaw.

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

PhoenixFeatherMechaniki vol.1
Pojawiły się nowe mechaniki! Nauka umiejętności specjalnych oraz pierwsze Gry i zabawy! Dostępne w dziale Mechaniki. Więcej mechanik w przygotowaniu, więc stay tuned!
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl

 

NoweForumMonterey
Miasteczko położone jest na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w stanie Kalifornia nad Zatoką Monterey. Łączy w sobie długą historię z bogatą kulturą, na którą wpłynęły lata przyległości do indiańskiego plemienia Ohlone, następnie Hiszpanii, a później Meksyku, nim Kalifornia stała się częścią USA. Architektura miasta odzwierciedla tę wielokulturowość. Ma ugruntowaną pozycję miejscowości turystycznej, dzięki bogatej faunie i florze morskiej, pięknym kąpieliskom i pobliskim górom. Jednak życie w Monterey nie ogranicza się jedynie do okresu wakacyjnego. Wysoko rozwinięty przemysł rybacki, wytwórnia serów i liczne inne biznesy sprawiają, że miasto tętni życiem cały rok.
W ostatnim tygodniu otworzyło się nowe forum typu second life.
Adres forum: http://www.monterey-pbf.pl

HerbiaBohaterki Herbii
Podobnie w rzeczywistym świecie, tak i na Herbii pojawiały już się w przeszłości takie kobiety, które dokonywały czynów niezwykłych. Wielkie odkrycia, czyny godne mitycznych herosów, intrygi, które zmieniały oblicze znanego świata... opowiedzcie nam o nich! Chwyćcie za pióro i spiszcie historie damskiej protagonistki, która swoimi czynami dokonała czegoś niesamowitego!
Gotowe prace na Herbii należy nadsyłać do końca dnia 19 marca.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

PokemonCrystalAdopcje
Nie możesz zaadoptować Pokemona, który ma co najmniej 10 poziomów więcej od Twojego najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Przykładowo: posiadając 2 Pokemony: Pichu (3lv) i Bulbasaura (5lv), możesz adoptować Pokemona na maksymalnie 14,5 poziomie.
Do regulaminu Adopcji na Pokemon Crystal dodano również punkt 7.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

DemigodsTrzeci akt
Obóz w ostatnich tygodniach odzyskał sprawność i po wdrożeniu pewnych udogodnień dla herosów (między innymi aplikacji informującej o zajęciach, wezwaniach, treningach, patrolach, etc.) zaczął funkcjonować jeszcze lepiej, niż miało to miejsce przed pamiętną bitwą, w której poległo mnóstwo półbogów. W tym okresie zostało wykonanych kilka misji, w tym zadanie odbioru dostawy broni od zaufanego Orka. Ponadto zakończyło się już wesele państwa Nero, a także zostały ujawnione nowe fakty, dotyczące arcywroga obozu - syna Tartaru...
Oprócz tego na Demigods zapisy na misje, zmiany w regulaminie oraz bestiariuszu, a ponadto dodano temat z eliksirami, powstał dział z wiadomościami, a także pojawiła się możliwość dodawania własnych bestii czy eliksirów.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz