Vision News 21.03.2021

MorsmordreMechanika walki wręcz
Zaszły zmiany w mechanice walki wręcz: I poziom jest odtąd potrzebny, by wyprowadzać ciosy wyważone, II - silne, III - potężne. Postaci, które w związku z powyższym uważają, że powinny coś zmienić w swoich kartach postaci, są zaproszone do kontaktu prywatnego.
Oprócz tego na Morsmordre na pasku bocznym pojawił się link do nowego generatora kart postaci, a mapka wojenna przeszła aktualizację.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeNowy Prorok
W ostatnim wydaniu proroka codziennego, przedstawiona została nowa partia polityczna, o której możecie dowiedzieć się teraz więcej.  Umknął wam ostatni numer? Koniecznie po niego sięgnijcie, aby sprawdzić najnowsze informacje ze świata Czarodziejów oraz zapoznać się z ciekawymi ogłoszeniami.
Ponadto na Czarodziejach zmiany w regulaminie kółek, a administracja zachęca do organizowania spotkań.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PhoenixFeatherUniversal person
Z dniem dzisiejszym do Waszego użytku zostaje udostępnione konto UP, z którego możecie prowadzić rozgrywki jako osoba pomocnicza do każdego wątku. Babcia, dziadek, czy chociażby kolega ze szkolnej ławki, którego personalnie nie ma na forum. Pamiętajcie tylko, że nie można pisać jako osoba, której konto znajduje się na forum. Dotyczy to również całej kadry nauczycielskiej.
Dodatkowo na Phoenix Feather pojawiły się nowe mechaniki.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

ZombiecalypseData
Data na forum będzie aktualizowana na bieżąco zgodnie z datami eventów, poszczególnych rozgrywek graczy z Mistrzem Gry oraz aktualizacji fabuły (nowych informacji o wirusie). Przykładowo: jeśli dziś MG rozpocznie z kimś rozgrywkę i wyznaczy ją na 14.04, to zmieni się również aktualna data na forum. Od tej pory też nie będzie można zaczynać rozgrywek dziejących się po rozgrywce z Mistrzem Gry (nie dotyczy rozgrywek już rozpoczętych w momencie ukazywania się ogłoszenia).
Adres forum: https://zombiecalypse.jcink.net/index.php

WarriorCatsKolejne aktualizacje
Administracja Warrior Cats wypuściła szereg kolejnych zmian skupiających się między innymi na regulaminie i kompendium. Pełna lista znajduje się tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

 

MontereyInstrukcja łączenia profili
Żeby ułatwić Wam życie na forum pojawiła się instrukcja łączenia profili. Połączenie wszystkich profili danego gracza jest konieczne, jeśli chcecie zbierać punktowane odznaki (za wątki i zadania miesiąca), a potem wymieniać je na nagrody. Jest również warunkiem wydania przez nas zgody na czwarte i kolejne multikonta. Zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej, bo zmienia to komfort gry!
Ponadto administracja Monterey zachęca graczy do zgłaszania własnych propozycji odznak.
Adres forum: http://www.monterey-pbf.pl

NekronSystem rozwoju postaci – punkty pyłu
Punkty pyłu są innymi słowy miernikiem stężenia pyłu w organizmie postaci, której ciało wraz z pobytem na Nekronie wchłania coraz więcej jego esencji. Skutkuje to wzmocnieniem postaci czy nawet wykształceniem nowych cech dalej określanym jako mutacja. Każda czynność od eksploracji świata poprzez badanie jego fauny i flory, walkę z zamieszkującymi go stworzeniami czy doświadczanie istniejących tylko na tym świecie zjawisk może przyczynić się do zwiększenia ilości posiadanych punktów pyłu.
Więcej na ten temat znajduje się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://nekron.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz