Vision News 28.03.2021

CzarodziejeWielkanocny wyścig
Profesor Swann organizuje wielkanocne wyścigi jackalope! Wyścig odbędzie się w Hogsmeade dnia 10 kwietnia 2021 roku o 21:00. Fabularnie każdy chętny dostaje od Profesora Swanna pojedynczy egzemplarz Jackalope. Po upływie dwóch tygodni Jackalope wracają do nauczyciela.
Oprócz tego na Czarodziejach progi nagród za przeprowadzenie treningów przez kapitanów szkolnych drużyn zostały zmniejszone.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

TheGiftedMissing
Pragniemy poinformować, że w weekend 10-11 kwietnia br, będzie przegląd aktywności postaci fabularnych. Nieaktywne postacie trafią do grupy "Missing". Przy okazji apelujemy o dokonanie zmian w swoich podpisach i awatarach, wedle nowych wytycznych, jakie zostały dawno wprowadzone w regulaminie. Czas dajemy do 11 kwietnia br. Po tym terminie, moderacja zrobi przegląd i może usunąć podpis/awatar gracza, jeżeli nie spełnia nowych wytycznych.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

PokemonCrystal10 lat razem
Kochani! Wiecie, co wydarzyło się dokładnie 10 lat temu? Pewnie tak, a nawet jeśli nie to już się domyślacie. W każdym razie odpowiedź brzmi: POWSTAŁ POKEMON CRYSTAL! Myślę, że 10 lat to naprawdę dużo, jeśli chodzi o nieprzerwane funkcjonowanie PBFa. Co się wydarzyło w tym czasie? Mnóstwo! Przede wszystkim powstała świetna społeczność ♥ Niektórzy z nas mieli okazję zobaczyć się na żywo, co zaowocowało zrodzeniem się prawdziwych przyjaźni, a u niektórych nawet czegoś więcej (if you know what I mean).
Pokemon Crystal obchodzi 10 urodziny, a dodatkowo planowana jest wyprawa na Wyspę Wielkanocną.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

PhoenixFeatherRóżdżki
Temat, który wzbudza wiele emocji. Po naradach i rozważeniu za i przeciw, administracja doszła do wniosku, że losowanie pierwszej różdżki pozostaje bez zmian.
Ponadto na Phoenix Feather została opublikowana mechanika pojedynków.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl

 

BensonHighNowe odznaki
W tematach pojawiły się nowe odznaki – część z Waszych propozycji, za które bardzo dziękujemy! Przypominamy, że możecie zgłaszać się do nas z sugestiami odznak, które chcielibyście zobaczyć w profilach Waszych postaci.
Od dzisiaj w prowadzeniu Mistrza Gry pomagała będzie cheddar kennedy. Możecie zwracać się do niej z wszystkimi problemami fabularnymi!
Przypominamy również o trwających spotkaniach grup zajęć pozalekcyjnych.

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

MortisKurs samoobrony i Bal Wiosenny
Po dwóch spokojniejszych tygodniach na Mortisie pojawiły się kolejne eventy! Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mają wreszcie okazję poczuć się bezpiecznie (albo chociaż bezpieczniej) – Ministerstwo Magii zaprasza na Kurs Samoobrony prowadzony przez samego naczelnika Brygady Uderzeniowej!
W Hogwarcie natomiast uczniowie i nauczyciele goszczą na corocznym Balu Wiosennym nie tylko wysłanników z Komisji Egzaminacyjnej i Rady Rodzicielskiej ale również... światowej sławy pianistę – Xaviera Longbottoma!

Adres forum: https://mortis.org.pl

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

  • Ejj no.
    Odblokujcie komentarze Shinobi no Mono.
    Brak komentarzy wprowadza czytających w błąd bo artykuł mówi pozytywnie o forum i nie widać żadnych opinii. To Zanzaar czy jak mu tam się nie potrafił wypowiedzieć i tworzył kwas. Reszta to były tylko opinie graczy na temat forum.
    To niesprawiedliwe że niektóre fora można komentować a inne nie...

  • Winnymi są osoby, które wywoływały tam co jakiś czas burze o sprawy, które powinno się załatwiać na danym forum lub kanałami bezpośrednimi. Możliwość komentowania na portalu powinna zostać przywrócona po świętach. Cały czas istnieje możliwość komentowania Shinobi no Mono w temacie z reklamą na forum VL.

Dodaj komentarz