Vision News 04.04.2021

HerbiaWielka Koniunkcja
Świat spowił tajemniczy półmrok. Na prowincjach spoglądano z niedowierzaniem w niebo i doszukiwano się złych omenów, obawiając się ich szczególnie w tak trudnych czasach. W miastach szeptano, jakoby to był zwiastun mrocznych czasów, następstwa wojen toczących się przez dziesięciolecia. Wśród uczonych i czarodziejów nastał zaś niepokój związany z niespodziewanym nadejściem wydarzenia i możliwymi jego skutkami.
Na Herbii każdy Bard, który zawrze w co najmniej jednej przygodzie wzmiankę o Zaćmieniu otrzyma pamiątkową nagrodę związaną z tym eventem. To samo tyczy się Graczy, którzy za udział w wydarzeniu (nawet poprzez retrospekcję z własnej inicjatywy) także dostaną nagrodę. Czas na zawarcie wzmianki o tym wydarzeniu jest do 15 maja do godziny 23.59. 
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

StoryOfMagicEvent wielkanocny
Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, z tej okazji przygotowałyśmy dla was niewielki event! Od dzisiaj aż do 11 kwietnia, będzie można zbierać po części fabularnej forum kolorowe pisanki. Jak dokładnie to zrobić? Piszcie posta (może to być jednopostówka, ale nie musi - możecie zrobić fabułę, w której codziennie z tym graczem będziecie pisać posta), a następnie rzucacie kością k10.
Oprócz tego na Story of Magic wprowadzono nową mechanikę dla wszystkich, parających się magią natury, dodane zostały nowe rodzaje ziół oraz przepisy na mocniejsze eliksiry, sklep został zaktualizowany o nasiona oraz pojawiła się nowa, magiczna gra karciana.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

MortisKurczaki na wolności
Wraz z początkiem kwietnia czeka nas wielkanocne szaleństwo, a co za tym idzie... Zabawa na Mortisie! W zeszłym roku kolekcjonowaliśmy jajka, a w tym... W tym gonimy za kurczaczkami! Kto złapie ich najwięcej? Zabawa trwać będzie przez cały miesiąc. Zacznie się 1 kwietnia a skończy 30 kwietnia.
Ponadto na Mortisie pojawiły się nowe kwartalne motywy na sesje.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

WarriorCatsAktualizacji i zmian ciąg dalszy
Rozpoczęty został projekt Kulturalnego Rozwoju Klanów. Każdy z klanów ma szansę na wprowadzenie nowych zwyczajów oraz opisanie już istniejących. Więcej informacji można uzyskać z tematów założonych przez przywódców klanów we własnych subforach.
Na Warrior Cats kilka punktów regulaminu zostało zaktualizowanych. Pełna lista znajduje się tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

YloDziesięć lat Yellowlair Oats!
Obchodzimy dzisiaj dziesiąte urodziny Yellowlair Oats!
Jak co roku, niektórzy z nas przybyli, inni gdzieś się zagubili, ale wciąż trzymamy się razem i chcemy się wspólnie bawić, co sprawia, że mimo kategorii PBF'owych staruszków Yellowlair Oats nadal istnieje i nie wybiera się do grobu. Mamy za sobą lata wspólnego pisania, przeprowadzek na różne hostingi, zmian adresu forum, stylu, wprowadzania nowych usprawnień i innych zmian, które ukształtowały obecny obraz YLO, ale nie tylko forum się zmieniło. Ostatnia dekada zmieniła również nas wszystkich - większość z nas zakończyła szkoły i weszła na drogę dorosłego życia, niektórzy założyli rodziny. Bardzo wiele się zmieniło i piękne jest, że w tej zupełnie innej rzeczywistości nadal znajdujemy czas na tworzenie postaci i prowadzenie ulubionych wątków.
Z okazji okrągłej rocznicy życzę nam wszystkim, żeby życie pozwalało nam dalej cieszyć się wspólną zabawą na forach. Nie dajmy naszej pasji przeminąć!

Administracji Yellowlair Oats oraz graczom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji tej pięknej okrągłej rocznicy.
Adres forum: http://www.ylo.pl

BensonHighNowe zasady działania MG
Zmianie uległy zasady funkcjonowania Mistrza Gry. Od teraz ingerencje MG nie odbywają się na prośbę użytkownika, a losowo. Wszystkich użytkowników prosimy o ponowne zapoznanie się z częścią dotyczącą Mistrza Gry w regulamie i aktualizację kalendarzy swoich postaci. Od wczoraj na forum istnieje też Konto UP (w naszym wydaniu: Universal Bee). Wszystkie potrzebne do logowania dane znajdziecie w regulaminie.
Rozpoczął się kwiecień, a to oznacza zakończenie marcowego plebiscytu na postacie miesiąca. W marcu najwięcej postów zgromadzili: Louis Buckingham, Lola Vickers i cheddar kennedy.

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

MidgardWyzwania Norn
Ruszyła nowa edycja wyzwań Norn. Pragniemy w tym miejscu podziękować Terje za nadesłane propozycje, z których część pojawiła się w aktualnej turze. Zapraszamy was, aby wziąć w nich udział – wiele z nich dostarcza sposobności na nawiązanie zupełnie nowych relacji pomiędzy postaciami. Każdy, kto ukończy dwa wyzwania Norn, ma prawo do odblokowania jednej lokacji zamkniętej (Z).
Więcej o nowościach znajdziecie w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz