Vision News 18.04.2021

CzarodziejeWiosenna loteria
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do udziału w loterii, organizowanej przez Proroka Codziennego - numer jeden wśród brytyjskich gazet dla czarodziejów, czarownic i charłaków! Wystarczy, że wyślą państwo swój kupon z dołączonym doń jednym srebrnym syklem, a będą mieli państwo szansę na niesamowitą wygraną!
Oprócz tego na Czarodziejach ukazał się nowy numer Proroka Codziennego.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalPokazy Melodii i Harmonii
Za okienkiem siedzi jedynie samotny Chatot, który przekrzywia głowę na wasz widok. Już macie wracać wielce niepocieszeni, kiedy ptak nagle przemawia ludzkim głosem. - Witamy w Magna Aula – przemawia tonem prawdziwej recepcjonistki. - Już 21 kwietnia ruszają cudowne Pokazy Melodii i Harmonii - czyli konkurs o tematyce muzycznej.
Ponadto na Pokemon Crystal do 21 kwietnia można zgłaszać swoje kandydatury na stanowisko crystalowego lidera, chodzi o lidera Pokemonów człokoszktałnych.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ErrorZamknięcie forum
Witajcie. Nowy dzień przynosi nowe informacje. Niestety, nie są one dobre. Forum zostaje zamknięte. Czy się kiedyś znów otworzy? Możliwe, ta opcja nie jest wykluczona. Niemniej jednak, na ten moment, zainteresowanie tematyką Saint Seiya (w kwestii PBF) jest nikłe. Grupa graczy, jak i ekipa Mistrzów Gry, nie wyraziła zainteresowania w stronę forum od... dłuższego czasu. Prowadzenie PBFa dla dwóch, trzech osób mija się z celem. Nie ma sensu kopać się z koniem, skoro ta walka z góry skazana jest na porażkę (zwłaszcza kiedy do walki staje tylko jedna osoba). Forum nie zostanie usunięte, Discord pozostanie, jeśli ktoś będzie chciał porozmawiać, ale działalność forum, prowadzenie fabuł i rozwój postaci zostaje wstrzymany.
Adres forum: https://zodiacknights16th.forumpl.net/

BloodlinesMniejsze wymagania, więcej możliwości
Poczynając od samej kreacji bohatera, próg wejścia nie będzie już tak wysoki jak wcześniej. Po prawdzie, wymogi obniżyliśmy już jakiś czas temu. Teraz wystarczy zadbać o ogólny sens, tak aby całość miała ręce i nogi. Oczywiście, krótkie wyjaśnienia statystyk postaci oraz jej zalet i wad muszą być obecne. To czego jednak nie będziemy już wymagać to długie rozpiski i wyjaśnienia na temat każdego atrybutu czy zdolności.
Na Bloodlines szereg zmian.
Adres forum: https://bloodlines.pl/

PhoenixFeatherEtap II eventu
Rusza drugi etap eventu - wreszcie rozpoczynamy podróż do Hogwartu! Wraz z nim pojawiają się nowe zadania. Wystarczy napisać w dziale Hogwart Express aby zacząć! Pamiętaj, że jeżeli chcesz zostać na peronie dłużej, możesz to zrobić oraz zająć się dalszym wykonywaniem zadań z etapu pierwszego. Jeśli jednak zaczniesz pisać w pociągu, jest to sygnał, że zakończyłeś swoją przygodę z pierwszym etapem.
Dodatkowo na Phoenix Feather pojawił się spis prefektów.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

WizzardyOgłoszenia różne
Nieznacznej aktualizacji uległ system rozgrywki Quidditcha. Dodany został punkt 10 w ogólnych zasadach rozgrywki; zmieniono punkt 18 w sekcji przebieg gry oraz dodano punkt 6 w sekcji podstawy mechaniki.
W temacie z mechaniką tabela progów powodzenia została przepisana w formę bardziej przystępną. Zmieniony został próg powodzenia zadania o poziomie zaawansowanym dla postaci o poziomie podstawowym (z 40% na 60%). Da potomków wili został zmieniony modyfikator kostki d100.
W spisie zaklęć zaktualizowane zostały części dotyczące zaklęć medycznych oraz transmutacji.

Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

WarriorCatsGarść nowinek
Na Warrior Cats kolejna porcja aktualizacji obejmująca zmiany w regulaminie, zupełnie nowy formularz karty postaci wraz z poradami, uproszczenia w mechanice, pojawienie się tematu Aktualne projekty, w którym administracja przedstawia na bieżąco stan prac prowadzonych na forum, dodanie nowych terenów. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

DreamySeattleNabór do ekipy administracyjnej
Oprócz tego przychodzimy do was z naborem do ekipy administracyjnej. Poszukujemy osób dysponujących wystarczającą ilością czasu wolnego, aby pomóc nam w prowadzenia forum. Zgłoszenia kierujcie na konto Dreamy Seattle, w tytule wiadomości wpisując “Administracja - nabór”, a w treści kilka słów o sobie.
Adres forum: http://dreamyseattle.pl

 

CursebreakerNajnowsze ogłoszenia!
Na forum pojawił się niedawno zaktualizowany opis więzi godowych, temat z wonią i zapachem fae, a administracja przypomina o kończącym się fabularnie kwartale i zapowiada wprowadzenie w maju kolejnego. Pełne ogłoszenie znajduje się tutaj.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

 

MortisRekrutacja Aurorów i BUM-owców
Po burzliwych wydarzeniach w Hogsmeade wciąż pozostało wiele pytań. Auror Fraser wraz ze stażystą Carrowem oraz stażystą BUM-u Ollivanderem prowadzą przesłuchania świadków i podejrzanych. Czego się dowiedzą? I czy sobotnie szaleństwo ma coś wspólnego ze śmiercią Rabastana Lestrange'a?
Poza przesłuchaniami, na Mortisie nastały wiosenne porządki – odświeżony został temat z sesjami dedykowanymi, dopracowana została mechaniki Lewitującej Wieży oraz przeredagowane zostały opisy zaklęć Finite, Finite incantatem, Ostendite incantatem, Rejiciunt appelationis, Adversum, Trucido.
Wciąż trwa rekrutacja Aurorów i BUM-owców. Mortis szuka także osób chętnych do prowadzenia rozgrywek (jako Mistrz Gry lub Niosący Naukę w Hogwarcie), Skrzatów do pomocy przy tworzeniu nowości i redagowaniu nowo powstałych tematów oraz Moderatorów i osób chętnych do zaangażowania się w prowadzenie i nadzorowanie forum.
Adres forum: https://mortis.org.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz