Vision News 25.04.2021

TheGiftedNowy punkt
Aby ochronić wrażliwszych odbiorców, został dodany nowy punkt w Regulaminie dotyczący obowiązku umieszczenia ostrzeżenia o występowaniu w postach treści gore.
Dodatkowo na The Gifted od tego momentu treści erotyczne (+18) muszą być umieszczane w spoilerze lub opcji "hide". Nie jest to dłużej opcjonalne.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

CytadelaHermetica - Legendary Edition Celebration
Na terytorium kolonii Chińskiej Federacji Ludowej planety Watson doszło do incydentu o godzinie trzydziestej drugiej dwanaście czasu lokalnego. Mieszkańcy pobliskiego osiedla pracowniczego donoszą o głośnej eksplozji dobiegającej z odizolowanej kopalni piezo, która rozdarła nocne niebo, wyrzucając w powietrze chmurę pyłu.
Adres forum: http://cytadela.eu/

 

PokemonCrystalWyspa tajemnic
Głośny huk obwieścił wszem i wobec o zderzeniu się samolotu z lądem piaszczystej plaży. Ten, kto nie stracił przytomności, czym prędzej opuszczał maszynę. Wiedzieliście, że kwestią godzin a może nawet minut jest, zanim wielki stalowy ptak stanie w ogniu. I faktycznie do tego doszło, a chwilę później nastąpiła głośna eksplozja. Nie było szans, aby ktokolwiek ze środka ocalał. To samo dotyczyło rzeczy – jeżeli coś nie wypadło ze środka podczas katastrofy albo ktoś tego nie zabrał, stało się kupką popiołu.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

BensonHighListy do redakcji
Kochane pszczółki,
redakcja Voice of Bees przygotowuje dla Was specjalny kącik porad. Bawiliście się świetnie w trakcie czytania pytań do redakcji w Bravo? Obiecujemy, że zapewnimy Wam zabawę na podobnym poziomie! Wszystkich chętnych zapraszamy do zadawania nam pytań przez specjalny formularz, dostępny tutaj. Żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, w końcu jeszcze wiele wydań szkolnej gazetki przed nami!

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

WizzardyDalsze porządki
Regulamin szkoły został zaktualizowany o elementy dotychczas budzące wątpliwości.
W dzienniku zachowania pojawiły się informacje dotyczące szlabanów oraz prac dodatkowych.
W temacie dotyczącym statystyk zaktualizowany został fragment dotyczący zdobywania punktów. Od teraz pracownicy szkoły mogą otrzymywać punkty za przeprowadzanie szlabanów oraz prac dodatkowych. Także zmieniły się zasady zbierania średnich rzutów kostką d100 podczas wątków nadzorowanych przez MG — są one liczone łącznie w obrębie danych kategorii.
W związku z tym dział z aktami zostanie dzisiaj poddany gruntownemu remontowi. To może trochę potrwać i sporo się przy tym naklnę, także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
Zaktualizowany został spis osób odpowiedzialnych za forum. Serdecznie dziękuję Mistrzom Gry oraz Taneshy za podjęcie się dodatkowych funkcji.

Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz