Vision News 02.05.2021

ShinnobiSzósta rocznica
Na forum świętujemy szóstą rocznicę istnienia - z tego względu przygotowaliśmy dla graczy coroczne losowanie.
Oprócz tego pod koniec maja startujemy z eventem fabularnym. Shinsengumi, organizacja, która strzeże konstrukcję oddzielającą znaną część kontynentu od dzikich terenów, zamieszkanych przez przedziwne istoty (i nie tylko) nie chce słyszeć o zadnych pokojowych pertraktacjach z ludźmi żyjącymi po jego drugoej stronie. Z kolei liderka klanu Uchiha przeciwnie - chciałaby się z nimi dogadać, lecz na drodze staje jej Mur. Walka nie jest do uniknięcia, lecz która strona zwycięży?

Adres forum: http://shinobi-war.kylos.pl

HerbiaAktualizacje
Zaktualizowaliśmy Świat w Pigułce - zmieniliśmy parę akapitów dotyczących samego świata, aby opisywały aktualne wydarzenia w państwach, podmieniliśmy przykładowe posty, nieco zostały zmienione opisy magii, samego klimatu forum, słowem dodaliśmy wszystko to, by pasowało do aktualnych realiów forum (w samą porę!).Podmieniliśmy także autora tekstu na HERBIĘ. Będziemy tak robić ze wszystkimi podstawowymi tekstami w Atlasie, aby ujednolicić ich wygląd.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

DbawZmiany
Techniki startowe: Do wyboru dwie techniki (o ile pozwala na to PL). Można wybrać z puli tych technik, których warunek wymaganego PL jest spełniony. Standardowo jest to 400 PL, więc tylko takie można wziąć na start. W przypadku bonusu przyznanego za jakość Karty Postaci, przez który PL wzrasta, możliwe jest wybranie techniki o większym wymogu niż 400 PL. O chęci ewentualnej zmiany (tylko w przypadku zwiększenia PL przez bonus) należy poinformować MG, który akceptował Kartę Postaci.
Ponadto na Dragon Ball Another Universe notatka do regulaminu odnośnie multikont.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

WarriorCatsWarrior Cats po przenosinach
Witamy na nowej wersji forum! Przenosiny forum miały na celu zaktualizowanie systemu, na którym działa forum, a co za tym idzie usunięcie szeregu problemów, które się przez niego pojawiały, takich jak wolne funkcjonowanie oraz częste błędy. Całość przebiegła pomyślnie, chociaż wciąż pracujemy nad ulepszeniami i dostosowaniem forum do potrzeb jego użytkowników.
Dodatkowo przez trzy kolejne miesiące hostowane będą obie wersje forum, stara oraz nowa. Na nowej będzie można już pisać posty i prowadzić rozgrywkę, podczas gdy stara pozostanie jako archiwum bez możliwości wprowadzania zmian.

O nowościach związanych z przenosinami można przeczytać tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

NewYorkCityMG poszukiwani!
W dalszym ciągu poszukujemy osoby, która byłaby chętna zająć się specjalnymi rozgrywkami naszych graczy. Jeśli jesteście kreatywni i chętni do wymyślania nowych wątków, to zachęcamy do wcielenia się w rolę Mistrza Gry. W tym celu zapraszamy do zgłoszenia się na pw New Yorkera lub pw/discord którejś z adminek!
Ponadto na forum trwa kwietniowy plebiscyt, nastąpiły zmiany w regulaminie, pojawiły się nowe odznaki, forumowa Nancy wypuściła soczyste plotki, a skład administracji uszczuplił się o jedną osobę. Więcej tutaj.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

DreamySeattleEkipa administracyjna uzupełniona
Dziś przychodzimy z dobrą nowiną! Przede wszystkim dziękujemy tym, którzy zgłosili się do ekipy administracyjnej. Najchętniej przyjęlibyśmy Was wszystkich, ale miejscy było tylko jedno. Jak już pewnie część z Was zauważyła do administracji dołączyła Audrey, czyli Laura Hirsch. Możecie do niej zgłaszać się we wszystkich sprawach, w których potrzebujecie pomocy. Przyjmijcie ją tak samo ciepło, jak my.
Oprócz tego przygotowujemy dla was małą niespodziankę. Jedyne co możemy zdradzić to fakt, że maju będzie się działo. Szczegóły już wkrótce!

Adres forum: http://dreamyseattle.pl

BensonHighPodsumowanie kwietnia
Skończył się kwiecień, więc czas na wybranie postaci miesiąca! Dzięki Waszym głosom najlepszą lokatorską parą zostali lance huntington i Nico Hargrove. Za równą liczbę 40 postów chcielibyśmy też nagrodzić Louis Buckingham (honorowo chcielibyśmy też wymienić Andy Davis, która zgromadziła 36 postów, niestety zabraknie dla niej miejsca na podium). Postacie miesiąca w maju zostaną wybrane na postawie ilości postów fabularnych.
Pojawiły się też nowe odznaki, a z pozostałymi nowościami można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

MontereyZmiany
W dzisiejszym ogłoszeniu przychodzimy do Was z garścią niewielkich zmian, które zdecydowałyśmy się wprowadzić. Od razu zaznaczamy, że przedstawione tutaj nowości obowiązywać będą od 3 maja, aby zostawić Wam czas na dokończenie rozpoczętych rozgrywek!
Pełna lista aktualizacji jest tutaj.
Adres forum: http://www.monterey-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz