Vision News 09.05.2021

CzarodziejeDrobne zmiany
Od dziś nabycie różdżki przez sowę nie jest już możliwe, trzeba pójść po nią osobiście. Oznacza to, że uczniowie poza wakacjami i feriami (jeśli nie pojechali na zimowy wyjazd ze szkołą, oczywiście) nie mają możliwości zakupienia różdżek Fairwynów.
Ponadto na Czarodziejach z bonusów oferowanych przez rdzenie Fairwynów usunięto gry miotlarskie oraz uściślono zasady samodzielnych nauk.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić. Nie zaszkodzi jednak zaznajomić się z panującymi tu zasadami, zainwestować w wejściówkę oraz zabrać ze sobą jakieś "małego co-nie-co" na lepszy początek znajomości, szczyptę optymizmu i kupę cierpliwości :3
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisWyzwania Losu
Wyzwania Losu są odmianą loterii, w której każdy z Was ma okazję zdać się na przypadek, urozmaicić fabularną rozgrywkę i zdobyć kilka Punktów Rozgrywki. Na czym polegają? To proste! Wystarczy, że w tym temacie wykonasz rzut kością "Wyzwania Losu", a zamiast wyniku otrzymasz wyzwanie, które należy wykonać w trakcie dowolnej, fabularnej rozgrywki.
Oprócz tego na Valar Morghulis zaktualizowano rodowe struktury, pojawił się nowy opis rodu, odświeżono strefę Mistrza Gry, postacie nieaktywne otrzymały odpowiedni kolor, a dodatkowo wprowadzono zmianę w Regulaminie.
Adres forum: http://valarmorghulis.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz