Vision News 16.05.2021

WarriorCatsKlan Pożogi i Nowy Świt
O rozwiązaniu Klanu Pożogi i utworzeniu Nowego Świtu można przeczytać tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

 

 

DreamySeattleMAJraton i zmiany w administracji
Kochani, dziś przychodzimy z dwoma ważnymi informacjami.
Zaczniemy może od tej przykrej. Z grona administracji odchodzą dziś Inissia/Posy oraz Boom/Kiara. Dziewczyny zdecydowały się mimo wszystko zostać na forum, więc nie żegnamy ich całkowicie - dalej możecie zawracać im cztery litery w sprawach fabularnych. Bardzo dziękujemy wam za wkład i wsparcie w prowadzeniu forum.
Druga sprawa dotyczy MAJratonu. Ankieta dobiegła końca i oficjalnie informujemy, że zabawa rozpocznie się w piątek, 21.05. Więcej szczegółów pojawi się lada chwila, także zachęcamy do śledzenia działu organizacyjnego.

Adres forum: http://dreamyseattle.pl

NekronMultikonta na Nekronie
Dzień dobry Nekronowicze mam dla was dość krótkie ogłoszenie, po dłuższym okresie istnienia forum postanowiono by obalić zakaz multikont. Multikonta teraz będą możliwe do założenia dla każdego gracza który napisał już na Nekronie 50 postów bądź brał udział w trzech sesjach. Kolejne multikonta po pierwszy będą możliwe od kolejnych 50 postów na danej postaci bądź 3 sesji i tak dalej.
Adres forum: https://nekron.eu

CursebreakerNowy kwartał fabularny
Serdecznie witamy Was w nowym kwartale fabularnym! W tym przedziale czasowym bierzemy pod uwagę miesiące VII, VIII oraz IX. Gorąco prosimy, aby fabuły z poprzedniego kwartału (II) zostały zakończone lub przeniesione do retrospekcji. Z dniem dzisiejszym rozpoczynanie rozgrywek fabularnych z okresu IV-VI miesiąca nie jest już możliwe.
O planach na nowy okres fabularnych można poczytać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

MorsmordreKadzidła
Wyczucie w powietrzu zapachu konkretnych kadzideł (ziół, żywicy) w powietrzu, nazwanie ich i powiązanie z konkretnym działaniem wymaga co najmniej II poziomu biegłości zielarstwa i przezwyciężenia rzutu na zielarstwo o ST 60. I poziom biegłości zielarstwa pozwala na przyporządkowanie działania do nazwy rośliny. Przyrządzenie kadzideł wymaga wartości statystyki eliksirów o wartości co najmniej 5.
Oprócz tego na Morsmordre pojawiło się doprecyzowanie limitów prowadzonych projektów, żadnego osiągnięcia nie można już odebrać więcej niż pięć razy, w Spokojnie jak na wojnie pojawiło się doprecyzowanie kości zdarzeń, w sklepiku mistrza gry pojawiły się bełty do kuszy, które są odpowiednie, by zranić czarodzieja; korekcie została poddana cena oraz działanie: zaczarowanej torby i nakładki na pas z sakwami.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

StoryOfMagicŚwięto Kwiatów
Drodzy Studenci i Droga Kadro, jak co roku, na terenie naszego kampusu odbędzie się Święto Kwiatów. Wydarzenie nie zostanie odwołane, jednakże chciałbym, by wszyscy pozostali czujni, oraz uważali na siebie. Nasze skrzydło szpitalnie nie jest tak duże, by pomieścić w nim wszystkich. Bawcie się dobrze oraz nie rzucajcie niczym w moje okna.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

CytadelaNowe początki
Z dniem 15 maja Cytadela ponownie otworzyła się dla użytkowników! Chcąc zaoferować wam jak najlepszą rozgrywkę w możliwie najbardziej przystępnym formacie, wprowadziliśmy sporo zmian mających na celu reorganizację forum i jego systemów.
Oprócz tego na Cytadeli zmieniony został styl.
Adres forum: http://cytadela.eu

MortisSesja z dedykacją
Na forum pojawiła się nowa pozycja wśród Sesji z dedykacją. Wydana została również majowa edycja ogłoszeń dobrych a w niej między innymi: przecena u Derwisza, poszukiwani pracownicy Hogwartu, startuje loteria magiczna, a tajemnicze postacie szukają wsparcia przy równie tajemniczych akcjach...
Dodatkowo koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, prawie wszystkie oceny są już wystawione a zapisy na SUM-y i OWUTEM-y właśnie się skończyły. W tym samym czasie po korytarzach Hogwartu roznosi się plotka o tym, co profesor Scamander tak naprawdę robił nocą w starym gabinecie profesora Lupei'a. Wiadomo jedynie, że jego przygoda skończyła się skakaniem z okna, wizytą w skrzydle szpitalnym i złamanymi kończynami, których leczenie z pewnością potrwa do wakacji...

Adres forum: https://mortis.org.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz